Peršokti prie turinio

Nuotrauka

League of Legends multiplayer online battle arena

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Chuck Norriss
Mano pranešimai  

Chuck Norriss
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS1, PSP, GameCube, GBA, Genesis
  • PSN vardas:Hillel_Ltu

Nuotrauka

Kūrėjas:Riot games
Žanras:MOBA(multiplayer online battle arena)
Platformos:PC

Taigi tai free 2 play zaidimas. Tikriausia daug kas girdejo apie DOTA( warcraft 3 modas), tai sis zaidimas yra jo pasiekejas. Zodziu tai yra 5 vs 5 komandinis zaidimas, su daug ivairiu veikeju, su skirtingomis galimybemis ir zaidimo stiliais. Viska siame zaidime galima gauti visiskai nemokamai, nors gali isleisti lita kita ant papildomu skinu. Kaip visiskai nemokamam zaidimui jis gauna pakankamai daug updatu, minimum 1 per savaite. Mazdaug pries puse metu uzsikabinau ir neikaip negaliu sustoti. Zodziu tereikia prisiregistruoti cia ir parsisiusti pati zaidima ir pirmyn i tutorialus :kede:
http://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI

Šį pranešimą redagavo Dankratas: 2011-07-01, 20:14

igns
Mano pranešimai  

igns

Pasitraukti dar nereiškia baigti

• Nariai
  • Turi:PS3, PS2

Referalinė nuoroda... Shame on you!

• Chuck Norriss tai mėgsta

kiler01
Mano pranešimai  

kiler01
  • Išbaninti

nice trick :kede: seip pats losiu.turiu link 700 machu. tinka tiems kas nori pradeti dota/moba stiliaus zaidimus. bet paskutiniu metu perdaug ispopuliarejo zaidimas. tai vakare buna 1-1.5 valandos eile kol i serveri papuoli. dabar bandau losti Heroes of newearth tai biski rimtesnis zaidimas ir sunkesnis tuo paciu (way more harcore)

RedShine
Mano pranešimai  

RedShine

30 Seconds To Mars

• Naujokai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:Agresorius

Smagus zaidimas bet kaip zaidi vienas nelabai geriausiai su hebra ir pasiskirstyt hero

Chuck Norriss
Mano pranešimai  

Chuck Norriss
  • Nariai

Mes su bendradarbiais per pietus lan party pasidarom B)

crew
Mano pranešimai  

crew
  • Nariai

Galit plačiau papasakoti apie šį žaidimą, nes kaip matau labai daug susidomėjusių ir galvoju ar verta siųstis, ar ne.

EDman
Mano pranešimai  

EDman
  • Naujokai

Galit plačiau papasakoti apie šį žaidimą, nes kaip matau labai daug susidomėjusių ir galvoju ar verta siųstis, ar ne.

Jis nemokamas, tad siuskis ir megink - niekas to nenukentes. Nepatiks - istrinsi. Ir atmink, kad temos kurejas cia ikiso referaline nuoroda, normalus europinis lol puslapis: http://eu.leagueoflegends.com/

crew
Mano pranešimai  

crew
  • Nariai

Supranti aš prašau tokio neilgo, bet visą žaidimą aprašančio aprašymo. Šiaip žaidimas atrodo įdomus, bet norėčiau išgirsti ką kiti mano. Kiek jis užima? Nes siųsčiaus per torrent.lt Atsiprašau už antrą žinutę iš eilės, bet radau manau gan išsamų aprašymą. League of Legends yra RTS(Real Time Strategy) tipo zaidimas,kuris sukurtas pagal Warcraft 3 modifikacija DoTA(Defend of The Ancient).Zmones kurie nezino sio zaidimo tikriausiai paklaus kodel jis skiriasi nuo kitu zaidimu kaip WoW,L2 ar netgi nuo to paties zanro zaidimu.Na visu pirma RTS ir MMORPG yra du labai skirtingi dalykai.MMORPG reikalauja daugiau laiko praleisi butent su jusu sukurtu herojumi,taciau zinoma MMORPG zaidimai dazniausiai turi pranasuma savo grafine aplinka,daiktu ivairove ir panasiai,taciau is patiries galiu pasakyti,kad zaisti uz tam tikra viena heroju atsibosta,tad susimastote ar nereiketu jums susikurti naujo,taciau visgi tai vel uztruks daug laiko,stai cia ir pasirodo LOL pranasumas.Jums nebutina zaisti nuo dvieju iki daugiau savaiciu,viena zaidimo partija trunka nuo ~25minuciu iki ~40minuciu(emiau vidurki 5x5 zaidime),siame zaidime nebutina tureti igudziu,kad zaisti uz viena ar kita klase,kadangi keliantis savo lygi zaidime jums automatiskai kaupiasi auksas kuri veliau galite isleisti stiprindami savo heroju,vienas labai didelis pliusas lyginant su DoTA jus gaunate virsuje rekomenduojamu daiktu sarasa,su kuriais netgi blogiausias zaidejas sugebes padeti savo komandai,o zinoma labiau igude ir isradingiau pradeje zaisti galesite pradeti pirkti daigtus savo nuoziura. Minusai ir pliusai pries DoTA ir HoN. Minusai: .Mokami herojai(juos turite prikti uz zaidime gaunamus pinigus,kiekviena savaite keiciasi 10 nemokamu heroju) .Siame zaidime labiau svarbu sunaikinti prieso bokstus Pliusai: .Yra nemokamas(lyginant su HoN) .Yra grazesnios grafinios aplinkos(lyginant su DoTA) .Daugebe zaideju aplink pasauli iskaitant EU ir US serverius.

• Chuck Norriss tai mėgsta

fotobich
Mano pranešimai  

fotobich
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3
  • PSN vardas:andeto

Na seip geras zaidimas. Nemokamas. Taciau jai zaisi vienas, kai komanda tau parenkama atsitiktinai, labai daznai i komanda gaunu kazkokius atsilikelius, tada del vieno idioto dazniausiai pralosi. Seip pamirsai paminet, kad siame zaidime viskas akcentuota i komandini zaidima. Butent komandinis zaidimas iska lemia.

crew
Mano pranešimai  

crew
  • Nariai

Nesuprantu ar man vienam taip, labai dažnai serveris būna busy ir neina žaisti. Visiems taip? Kodėl?

fotobich
Mano pranešimai  

fotobich
  • Nariai

Cia visiems, nes labai ispopulerejao, tai daug losianciu.....

Chuck Norriss
Mano pranešimai  

Chuck Norriss
  • Nariai

Cia visiems, nes labai ispopulerejao, tai daug losianciu.....

europiniai serveriai jau senai turi problemu. delto dabar europa bus padalinta i dvi dalis EU west ir EU nordic n east
Nuotrauka

su situo padalinimu turetu isispresti prisijungimo eile. Taipat disconnectinimus nuo serverio

crew
Mano pranešimai  

crew
  • Nariai

Nes vos ne visada taip, kada tik noriu pažaisti - neina.

fotobich
Mano pranešimai  

fotobich
  • Nariai

butent , kadda nori turi laukt po 30 min eilej....

ThePavelok
Mano pranešimai  

ThePavelok

SouthPark žiūrėtojas :)

• Nariai
  • Turi:PS3, PS1, XBOX
  • PSN vardas:ThePavelok

Nu na*ui, mes su polakais :DD (Lenkai neisizeiskite :))

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Mods for Farming Simulator 2013  •  Euro truck simulator 2 mods  •  Euro truck 2 mods  •  Tattoo quotes