no0ne

Android diskusijos / Pagalbos tema

Rekomenduojami pranešimai

Nelabai ką ir bepridursi. Nemokat ? Neišeina ? Sugedo ? Norit padiskutuot - rašykite čia :)

 

Man visada norėjosi paklausk dėl to APP2SD dalyko. Jau su CM6 aš galėjau per applications> manage applications, konkrečią app perkelt į SD kortą( move to SD). Tai ar čia ir yra vadinamasis APP2SD, ar dar reikia kažką papildomai daryt? :kede:

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, cia jau tas app2sd, tik nauda ne perdidziausia, nes puse application'u tiesiog neveikia SD korteleje. Tas labiausiai ir nepatiko NAND build, todel dabar isirasiau SD build rom'a su 1gb data rezerve.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai ką ir bepridursi. Nemokat ? Neišeina ? Sugedo ? Norit padiskutuot - rašykite čia :unsure:

 

Man visada norėjosi paklausk dėl to APP2SD dalyko. Jau su CM6 aš galėjau per applications> manage applications, konkrečią app perkelt į SD kortą( move to SD). Tai ar čia ir yra vadinamasis APP2SD, ar dar reikia kažką papildomai daryt? :thumbsup4:

 

Taip, kaip ir minėjo ReiKaz, APP2SD funkcija ir yra programų perkėlimas (arba įrašymas) į SD. Kadangi pas mane update tik iki 2.1 eina tai aš naudoju Link 2 SD programą (reikia root), tai absoliučiai visos programos veikia ir iš SD. Ir turėtų veikt, nesuprantu kodėl ReiKaz'ui pusė programų neveikia :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim , pas mane yra 2.2.1 versija, ar galiu atsinaujinti i naujausia, ir ar del to nepradings garantija ir pns?

p.s telefas huawei u8500

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma išsiaiškink ar yra naujesnė versija. Jei ji išleista oficialiai, tai garantija nedings. Bet jei jei ji išleista neoficialiai su kažkokiu custom romu, tai garantija automatiškai dingsta, nes tu jau kiši nagus ten kur nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma išsiaiškink ar yra naujesnė versija. Jei ji išleista oficialiai, tai garantija nedings. Bet jei jei ji išleista neoficialiai su kažkokiu custom romu, tai garantija automatiškai dingsta, nes tu jau kiši nagus ten kur nereikia.

 

2.0 (Eclair)Pridėta nauja interneto narsyklė, atnaujinta vartotojo sąsaja, pridėtas HTML5 ir W3C Geolocation API palaikymas.Taip pat buvo atnaujinta camera app.

2.1 (Eclair)Pridėtas balso kontrolės palaikymas, animuotų fonų palaikymas ir turėjo penkis namų ekranus vietoj trijų, taip pat buvo pridėtas mygtukas atidaryti menu (vietoj slider'io). Buvo pridėta nauja weather app ir pagęrintas Emailir Phonebook apps funkcionalumas.

2.2 (Froyo) Pristatė greičio patobulinimus su JIT optimizavimu ir Chrome V8 JavaScript varikliuku, ir pridėtas Wi-Fi hotspot tethering* bei Adobe Flash palaikymas.

2.3 (Gingerbread) Pagerinta vartotojo sąsaja, soft keyboard ir kopijuoti / įklijuoti savybės ir pridėtas Near Field Communication palaikymas.

3.0 (Honeycomb) Buvo orientuotas i planšetinius kompiuterius, su didelių ekranų palaikymu ir daug naujų vartotojo sąsajos funkcijū. Buvo pridėtas multicore procesorių ir hardware acceleration for graphics palaikymas.

3.1 (Honeycomb) Pridetas išorinės klaviatūros, pelės ir gamepad'ū palaikymas ir daug kitu smulkių atnaujinimų.

 

i sita paziurejusm atrodo, akd yra 3.1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad tavo huawei veža 3.1 androidą, nes jis ne planšetas. Nueik į xda-developers.com ir susirask savo telefono skiltį. Ten pasiskaitinėk ir viskas bus aišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit, kad gal but tai durnas klausimas, bet niekada nesinaudojau androidiniais telefonais (pats turiu iPhone, gal yra panasumu). Reikia nulauzti Sony Ericsson x10, kaip visa tai padaryti, nes is google susiradus gida nesinori eksperimentuot, juk gali but ivairiu "kabliuku", o telefonas ne mano ir nenoriu sugadint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks negimė mokėdamas, tai nėr už ką pykt. Nueik čia ir susirask x10 skiltį forume, kur po development sekcija bus ROOTinimo arba nulaužimo gidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz nuoroda. O po rootinimo telefonas veikia su visom sim kortelem?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz nuoroda. O po rootinimo telefonas veikia su visom sim kortelem?

 

Tai kad kiek žianu root neturi jokios įtakos SIM lockui, root access tiesiog leidžia prieit prie sisteminių failų. SIM unlock čia jau visai kitas reikalas.

 

EDIT: o tavo X10 užrakintas Lietuvos operatoriaus ar kokio užsieninio?

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikslinimo delei tai cia ne mano telefonas, bet pirktas omnitelyje :D taip pat kaip su garantija? Jei kas suges bus imanoma atstatyt orginaliai viska?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikslinimo delei tai cia ne mano telefonas, bet pirktas omnitelyje :D taip pat kaip su garantija? Jei kas suges bus imanoma atstatyt orginaliai viska?

 

Jei garantija yra tai ji galioja telefonui o ne jo savininkui :D, o jei suges ir reikės atstatyt į gamyklinius nustatymus tai tiesiog nueisi į nustatymus ir ten yra pasirinkimas, dabar tiksliai nepamenu kur, kad atstatytų į gamyklinius nustatymus viską ir resetina telefoną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikslinimo delei tai cia ne mano telefonas, bet pirktas omnitelyje :D taip pat kaip su garantija? Jei kas suges bus imanoma atstatyt orginaliai viska?

 

Tai jei nori panaikint SIM locką tai tau reikės tokio kodo, šiaip juos pardavinėja už pinigus, bet gali parašyt Omniteliui ir pats paprašyt unlock kodo. Negarantuoju, kad jie tą kodą duos, bet neretai patys operatoriai tuos kodus duoda. Gavus tą kodą ten jau lengva, jei ką susirasi Google, pilną tutorialų internete.

 

Bet yra ir kitas būdas panaikint SIM lock (geresnis ir lengvesnis mano nuomone), tiesiog atnaujink OS versiją į naujesnę ir atsirakint turėtų, čia irgi nėra sunku, susirandi oficialiam Sony Ericsson puslapį ką ten reikia parsisiųst (PC suite ar kažką panašaus, draiverius), instaliuoji, pasijungi tel per USB ir updatini. SE tinklapį turėtų viskas būt paaiškinta.

 

Beje kas dėl rooto tai rekomenduoju Z4Root programą - instaliuosi į tel šitą programėlę ir spaudi Root. Viskas. O jei ką su tuo pačiu Z4Root gali ir unRootint jei reiktų į garantiją nunešt ar ką - tiesiog paspaudi "Unroot" ir viskas.

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ROOTintas telefonas sugenda ir reikia jį nešt į garantinį, tai reikia nuimt ROOTą, nes jie ten matys, kad telefonas kažkodėl leidžia su savim tau daryt daugiau nei buvo sugalvota :grt: O kas dėl Zroot, tai man kažkodėl atrodo, kad ne ant visų ji veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.