ch0k3

Jūsų aparatai

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Nokia 5230 Navi.

Telefonas yra visiškas š****. Naudoju metus, atnaujinimai nieko nekeisdavo kol paskutiniu metu neatnaujinau į V.50.0.001 tai dabar atsirado smailai žinutėse ir slide atrakinimas daugiau nieko įpatingo.. Telefonas truputį palagina, bet nedažnai, kamerą nieko gero.. Navigacija taip pat silpnoka, niekur normaliai nenuvyksi, rėkia nesamones per greit važiuojate, kur apribojimas 80km/h važiuojant apie 75 km/h. Komplektacija taip pat buvo nieko gero 3 galiniai dangteliai iš jų 1 rožinis na velniam man jis.?? Stovas telefonui pajungt navigaciją, nelimpa niekur na daugiau kaip ir viskas gerai.

Bet man tai tikrai nelabai patinka labiau patiktų Symbian ^3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

NOKIA 5800 XM

Turiu jį apie metus, telefonas labai geras :rolleyes: Tik kad kartais gali šiek tiek palaginti. Muzika garsiai groja, tas man patinka :D Telefonu tikrai nenusivyliau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nokia 5228 isigijau pries metus man nereike laibai kokio ypatingo telefono svarbu kad galeciau paskambinti kad man paskambintu ir kad as galeciau parasyti zinutes

Nuotrauka

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.