tomuxas123

Kaip irasyti zaidima

Rekomenduojami pranešimai

isirasiau zaidima spyro i savo pc, ismete daug kazkokiu failiuku (apie 30). Ar man reikia juos archyvuoti? Zaidimas uzima virs 6 GB su kokia programa sumazinti to zaidimo talpa? kaip irasyti i DVD diska? Prasau atsakykit i mano klausimus :thumbup:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 žaidimus reik rašyti į vidinį arba išorinį HDD!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip galit zmogui padet, o jei sunku tai is viso nieko nerasykit :D

Taigi, PS3 zaidimu i diskus nereikia rasyti(cia ne Xbox) paprasciausai atisiunti zaidima, jei jis yra suarchivuotas, spaudi ant bet kuriu failiuko extract ir isextractinta zaidima ikeli i GAMEZ folderi, kuri turi sukurti USB ar isorinio HDD root'e

Tada USB/HDD prijungi prie PS3 ir paleidi manger(Multiman/Rogero/Gaia) ir nusicopini zaidima :D

Kad visa tai darytum tavo PS3 turi buti irasytas CFW arba turi tureti Jailbreak dongle.

Tikuosi padejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip padejo, Aciu. O pvz as isirasiau zaidima jis yra suarchyvuotas ten gal 60 failu as isarchyvuoju idedu i GAMEZ folderi . O kaip ten su tuo manager naudotis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galit padet. kaip isarchyvuoti ps3 zaidimą :(

Atsidarai bent kuri faila su winrar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas, kaip irasyti zaidimus jei mano HDD ntfs, o kolkas  kiek bandziau viska pavyksta per fat32. Fat riboji ikeliama dydi iki 4gb, kaip ikelt zaidima kuris uzima daugiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas, kaip irasyti zaidimus jei mano HDD ntfs, o kolkas  kiek bandziau viska pavyksta per fat32. Fat riboji ikeliama dydi iki 4gb, kaip ikelt zaidima kuris uzima daugiau?

Reikia turet cobra cfw ir naujausia MM. Pasirenki zaidimo aplankala su genps3iso. Tada gauta ISO faila ikeli i isorinio HDD PS3ISO folderi. Tada paleidi per mm, o jei neranda zaidimo,tai su simple ntfs iso mounter(kazkas panasaus,rasi pagooglines).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau iso faila, ikeliau i: hdd/PS3ISO, bet nemato nei multiman nei tas simple ntfs iso mounter...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau iso faila, ikeliau i: hdd/PS3ISO, bet nemato nei multiman nei tas simple ntfs iso mounter...

Kokia CFW? Veikia tik su COBRA funkcijas turinciomis CFW.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.