blynda

britvos stiliaus motoroleriai

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki norejau paklaust kas zino kokiu britvos stiliaus motoroleriu 49cc tokiu kaip gilera dna .

 

Ir gal dar kas zino 125cc britvos stiliaus tokiu kaip yamaha yzf aprilia rs honda cbr .

 

 

Dekui uz atsakymus.

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip manau už aprilia rs nelabai ką geresnio ir rasi, aš jaučiu pats bandysiu pajamt aprilia rs kai 16 turėsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stai keli pasiulymai yamaha tzr,cagiva mito,peugeot xr6 ir mano megstamiausias tik nlb britvos stiliaus derbi gpr nude :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aprilia rs, Yamaha tzr, Derbi gpr, Derbi gpr nude, motorshispania rx, peugeot xr6. Dar kazkokiu yra bet nepamenu.

Redagavo DownUp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk aprilia Rs 125cc senesnių metų ir atrodo gerai ir traukia gerai dvitaktis motoras Kw daug palyginus su kitom pusbritvėm, aišku jei spausi benzo srėbs tikrai nemažai, bet praktikai užteks pasivažinėt, dalių rast manau nesunkiai turėtum, nes šitų modelių daug yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kažkada senai senai turėjau aprilia rs. Gan smagu buvo palakstyt. . . . Korbas pakeistas, oro filtras pakeistas, duslerka pakeista, tai iki 80 isibėgėdavo ;-) oi seni laikai... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kažkada senai senai turėjau aprilia rs. Gan smagu buvo palakstyt. . . . Korbas pakeistas, oro filtras pakeistas, duslerka pakeista, tai iki 80 isibėgėdavo ;-) oi seni laikai... 

Prikėlei 4 metų senumo temą - sveikinu su 183-iu nereikšmingu ir niekam neįdomiu post'u!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.