dowista

Koki Xbox 360 pirkti? Padekite issirinkti!

Rekomenduojami pranešimai

manau jis xa omeny turejo

 

sprest tau ko tu nori. jai losi tik wow ant p* tai n* tau tas xboxas? tik del raw? per dideles investicijos

asmeniskai as turiu gera pc ir xa. ant xo zaidziu tuos zaidimus kuriu nera ant pc, o jai yra ant pc tai su pc, buna dar tokiu variantu, pc versija bugova xo ne tada loshiu su xu na atvirkscei ir panashei :D ai dar pamastau ar verta leisti desim lt ant cd :D

ka gero xboxas turi faitingo geimus kaip doa4, fnr4 ir dar ten visokius kitokius :D taipat man asmenishkai reisingo geimai geresni ant xo pvz forza, pgr, mcla, shiftas (nebugovas) dirt2 kuris kurkas veliau pasirodis ant pc ir tttt zinoma turi savo exliuzivus fable gears of war halo ir dar visokio plauko panasiu zaidimu. kases, fules kurkas idomesnes. va vien delto as ir pirkau xa buvo poreikis tokiu zaidimu :D

o ar blogai amerikonas blogai jai apsiribosi lt torentais :D pas mane abu xai buvo, yra :D amerikonai siunciau is uzsieno traceriu ir nemaciau vargo :D vienitelis minusas per lieve del demo siuntimo buna meta errora del regiono tavo, bet cia labai lbai retai :D

Mano nuomone jai galvoji, kad pasinaudosi xo teikiama nauda pirk kaina maza :D arba pirk parduok :D busi milionierius

beja kodel jis ji po men laiko parduoda ir fleshinta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau jis xa omeny turejo

 

sprest tau ko tu nori. jai losi tik wow ant p* tai n* tau tas xboxas? tik del raw? per dideles investicijos

asmeniskai as turiu gera pc ir xa. ant xo zaidziu tuos zaidimus kuriu nera ant pc, o jai yra ant pc tai su pc, buna dar tokiu variantu, pc versija bugova xo ne tada loshiu su xu na atvirkscei ir panashei :D ai dar pamastau ar verta leisti desim lt ant cd :D

ka gero xboxas turi faitingo geimus kaip doa4, fnr4 ir dar ten visokius kitokius :D taipat man asmenishkai reisingo geimai geresni ant xo pvz forza, pgr, mcla, shiftas (nebugovas) dirt2 kuris kurkas veliau pasirodis ant pc ir tttt zinoma turi savo exliuzivus fable gears of war halo ir dar visokio plauko panasiu zaidimu. kases, fules kurkas idomesnes. va vien delto as ir pirkau xa buvo poreikis tokiu zaidimu :D

o ar blogai amerikonas blogai jai apsiribosi lt torentais :D pas mane abu xai buvo, yra :D amerikonai siunciau is uzsieno traceriu ir nemaciau vargo :D vienitelis minusas per lieve del demo siuntimo buna meta errora del regiono tavo, bet cia labai lbai retai :D

Mano nuomone jai galvoji, kad pasinaudosi xo teikiama nauda pirk kaina maza :D arba pirk parduok :D busi milionierius

beja kodel jis ji po men laiko parduoda ir fleshinta?

Turbut pirksiu, nes noriu palosti tokius zaidimus kuriu nera ant PC. O jis parduoda todel ,nes norejo ji parvezti savo brolio sunui padovanoti. bet jis per mazas ir visgi nedovanojo, tai nera kur deti ir parduoda.

 

O cia man vienam neatidaro http://bt.xbox-sky.cc ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk nesigalesi tikrai geru zaidimu yra ant xboxo

Reisingai tikrai smagesni ant x palyginus su klaveske tai visai ktas lygmuo.

O faitingo stiliaus zaidimus nereikia ir kalbeti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau, kad apsimoka. Geimu tikrai nemazai RF primeta, o ant PC geriausiu geimu tai mazdaug puse teisleidzia tiek kiek ant Xboxo, tai tikrai imk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kamsits nk nzn tai patylek, aiskiai nk nenusimanai, cia jug jasperis tai yra saugo i vidine 512 mb atminti. ar ne tiesa sakau ?

koks skirtumas vistiek hardo reik :clap2: neimanoma issiversti su tais 512 as niekad tokio didelio didzio neturejau tik 20gb tai koshmaras buvo db 60, bet ir tu mazai zo apetitas auga be valgant :grt: bet vistiek hardo reik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka zn su 512 jei ten atmintis tokia nebent isvis nei demo nenoresi losti arba online tada gal ir suprantu tuos 512 :clap2: ir kaina elite is anglijos 200svaru tik nzn koks pavezimas man bicas uz 30 svaru parsiusti gali. nebent nekantrauji bet 1 minusas kad reiks ieskotis kas nulaus ... :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maciau ta skelbima uzdarbis.lt, jau be zaidmu parasyta, o siaip gal ir apsimoka, o kiek pvz topoCentre kainuoja X360 arcade?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet cia gi ryskiai arcade modelis. kiek jis LT dabar kainuoja? jei cia butu antras mano boxas tai dar pagalvociau pirkti ar ne, bet siaip... hardo nera, av laidas lievas. viska veliau isigyt ir padaryt is jo bent PREMIUM kazin ar apsimoka. ir is ko jus sprendziat kad cia tikrai jasperis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk jei megsti exclusyvus, nes dabar vis dazniau zaidimu PC versija atideda keletui menesiu i prieki, tuo tarpu konsolem jau buna isleista.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki taigi sugalvojau nusipirkti xbox 360 ir radau skelbima va ka raso kad jis yra 2007-11 metu ar apsimoka pirkti uz 550lt? XBOX 360 60GB atristas skaito irasytus CD,bevielis pultas,visi laidai,krautuvas ir t.t ,HDMI-yra,parveztas is anglijos,naudotas vos pora dienu,duosiu zaidimus GTA4,Grid,Forza motorsport,Fighter,pure ir daug kitu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyciau kad netgi labai;D daug zaidimu ir dar 60GB hardas, tikrai apsimoka. Palyginus labai nebrangiai, dar jeigu tik pora dienu naudotas!

Redagavo McNuggets

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir apsimoka Falcon Gal... Po kiek laiko vistiek uzsilenks.Na as pirkau uz 450 arcade jasper.Zaidimu nemazai.Tai manyciau jei saugosi ji tai apsimoka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.