Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kalėdinis PlayManija.lt super konkursas #17! Laimėk PS3 slim konsolę ir daug kitų prizų!

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta

xXYREXx
Mano pranešimai  

xXYREXx

Rock 'N' Roll!

• Naujokai
  • Turi:PS4, PS2, PSP, XBOX 360, Wii, NES
  • PSN vardas:xxyrexx
  • XBL vardas:edvinasrocknrol

Linksmų švenčių visiems!!!!!!! :cheers:

Sniegiukas
Mano pranešimai  

Sniegiukas
  • Naujokai
  • Turi:PS3, XBOX 360
  • Origin ID:Aurmax

Mielieji Playmanijos lankytojai, sveikinu Jus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Linkiu Jums ir Jūsų artimiesiems sveikatos, džiaugsmo, meilės, gausaus vaišių stalo, visų troškimų išsipildymo ir, kad kiti game'ingo metai būtų dar geresni!!! :cheers:

justas1234
Mano pranešimai  

justas1234
  • Naujokai

Noriu palinkėti daug dovanu ir kad gautumete nuo senelio ko sirdis geidzia su kaledom playmanai

ButasJ
Mano pranešimai  

ButasJ

Engineer

• Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:ButasJ
  • XBL vardas:ButasJ
  • Steam ID:btxasas

Kai tiek sveikinimų nelabai ką naujo gali ir palinkėti . Taigi sveikinu visus ir linkiu nepersivalgyti (ar privartoti per daug alkoholinių gėrimų) :cheers:

• audriusvaldo tai mėgsta

babinis
Mano pranešimai  

babinis
  • Naujokai

Sveikinu visus artėjančių švenčių proga!

profesorius
Mano pranešimai  

profesorius
  • Naujokai
  • Turi:PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, GBC, Genesis
  • PSN vardas:talasokratas

Linkiu per kaledas pazaisti super noah's ark 3D :cheers:

Mindaugas1980
Mano pranešimai  

Mindaugas1980

Dembelis

• Nariai

Linkiu visai Playmanijos bendruomenei siltu , jaukiu ir draugisku Sv. Kaledu ir Naujuju metu artimuju ir mylimu zmoniu buryje. Ir tegul naujaisiais metais nesuserga nei vienas artimas jums zmogus, o jei kas serga, tai tegul pasveiksta :cheers: Sekmes visiems :cheers:

,,Kariuomenė nieko artimiau neturi už žvalgybą,,Vytauto Didžiojo žodžiai Žalgirio mūšio išvakarėse 1410 metais.

fotobich
Mano pranešimai  

fotobich
  • Nariai
  • Turi:PS4, PSP, 3DS
  • PSN vardas:andeto

Na GEIMERIAI, linkiu kuo daugiau kill'u, head shot'u, geru spot'u, nemirtingu drakonu ir svarbiausia sekmes GYVENIME. IR kartais PAZIUREKIT kas darosi LAUKE !

Rudekillas
Mano pranešimai  

Rudekillas
  • Naujokai

Sveikinu visus playmanija.lt narius bei administratorius, su artėjančiomis šventėmis, daug laimės, sveikatos, pinigų bei linksmai atsvesti.

titasas
Mano pranešimai  

titasas
  • Naujokai

Linksmų artėjančių švenčių playmanai :cheers: Linkiu turėt visas konsoles ir teliką per visą sieną ;D

MaRiuS1117
Mano pranešimai  

MaRiuS1117

Kompiuterinės Įrangos Derintojas

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PSP
  • PSN vardas:marius1117
  • Steam ID:CX75

Linksmu svenciu! http://videogaga.one...qworminvyvcxdnh

• audriusvaldo tai mėgsta
Cerveza por favor"Maybe I should kick you in the face with my fist" Jon Lajoie ; "Eat the wizard, eat the slut, eat the robot's shiny but" Bender ; Nuotrauka

Hancock
Mano pranešimai  

Hancock

Why Not?

• Nariai
  • Turi:XBOX 360
  • XBL vardas:Tutis30

Vistiek turbūt nelabai kas skaito kiekvieną linkėjimą, tai pasakysiu trumpai: FUS RO DAH ! Kitaip sakant, Su Artėjančiom Šventėm ! :cheers:

• Toxiz ir tymbarkFM tai mėgsta

Peep
Mano pranešimai  

Peep
  • Naujokai

Linksmų švenčių! :cheers:

remis0111
Mano pranešimai  

remis0111
  • Naujokai

Sveikinu visus Playmanijos lankytojus su artejanciomis, graziausiomis,laimingiausiomis ir visokiomis -mis -mis metu sventemis kurios papuos jusu namus :)Taip pat sveikinimai is Vilniaus su pirmuoju sniegu:)

rokasj
Mano pranešimai  

rokasj

Take the Lemons!!!

• Naujokai

Linkiu visiems, gražių ir linksmų kalėdų. Tegul išsipildo Jūsų visos svajonės ir norai... Su artėjančiom kalėdom!!!

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods