Impaler

Kalėdinis PlayManija.lt super konkursas #17!

Rekomenduojami pranešimai

Nu aš jau kaip ir įtariu ką laimėjau :) beje, ačiū dar kartą visiems už sveikinimus

 

P.S. Jeigu laimėjau konsolę tai nusifotografuosiu nuogas su gaidžiu kiaušuose nebematysit manęs Playmanijoj, bus gaming all day, all night :)

 

Prajuokinai :DD Tai su kuo aš cs lošiu tada? :) :DD Šiap tai sveikinu pone Gyngeri..na ir visus kitus laimėjotojus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NEdrysk cs servo palikt :D vienas istikimiausiu zaideju su drake :)

O seip as irgi manau kad konsole laimeja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsolę, konsolę, Auksinis dar per video pasako, kad Gynga "nelabai tokią konsolę turi", o tai reiškia, kad dabar gausi "labai tokią konsolę" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gynga konsolę laimėjo rimtai, net auksinis vos neprasitarė, sako tai mes jam ir dovanojam koo.... :thumbup: Spėju, kad xbox 360, nes tas AVP neatsiliepe man atrodo. Anyway, sveikinu dar karta. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kietai kad GYNGA gavo, žiauriai man padėjo su wii, ir šeip, ko jūs stumiant ant Wii? Jug turbūt pirmoji konsolė buvo su tokiu valdymu, tik kad Ps3 MOVE nukopino, o kinect jau kita kalba.

Na, sveikinu GYNGA, ir tikiuosi kad prizas jį nustebins, ir jis mokės su kitais pasidalinti savo patirtimi, kurią įgaus :thumbup:

Redagavo bhpnico
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kietai kad GYNGA gavo, žiauriai man padėjo su wii, ir šeip, ko jūs stumiant ant Wii? Jug turbūt pirmoji konsolė buvo su tokiu valdymu, tik kad Ps3 MOVE nukopino, o kinect jau kita kalba.

Na, sveikinu GYNGA, ir tikiuosi kad prizas jį nustebins, ir jis mokės su kitais pasidalinti savo patirtimi, kurią įgaus :thumbup:

 

Ps3 move nenukopijavo wii ... NuotraukaSony, move technologiją jau kūrė nuo 2001 metų, ji turėjo būt ant ps2 ir veikt kartu su eye toy, bet taip jis ir nepasirodė, nes sony bijojo eksperimentuoti, iki tol kol wii parodė, kad motion controls gali būti labai populiarūs.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

cia nepavydas,tik sakau nereikejo jam to duot dabar drake vienas serve lakstys,gynga kikta geimins :D bet eehhh :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps3 move nenukopijavo wii ... NuotraukaSony, move technologiją jau kūrė nuo 2001 metų, ji turėjo būt ant ps2 ir veikt kartu su eye toy, bet taip jis ir nepasirodė, nes sony bijojo eksperimentuoti, iki tol kol wii parodė, kad motion controls gali būti labai populiarūs.

 

Ne į temą

nu va, nintendo buvo drasesni, ir todėl galima teigti kad wii kaip ir pirmi, leido žmonėms pajusti tą žaidimą ;)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.