snaiperr

RGH (aka JTAG) galimybės

Rekomenduojami pranešimai

sveiki zodziu pasidariau JTAG su labai senu kernel tad viskas pavyko normaliai buvo pasirodes E79 bet nieko sutvarkiau turiu orig nand ir visa kita tad klausimai butu tokie:

1. ka galima gero pasidaryti su dabartiniu 13604 kerneliu? (toki isirasiau kartu su freeboot)

2. kaip geriausiai susitvarkyti kad eitu lengviausiai pasileisti zaidimus?

3. ar butina external HDD suformatuoti kad matytu xboxas zaidimus? (turiu hdd kuriame yra nemazai zaidimu nenoriu daryt format ir vel viska kelti i ji)

4. kazka prisidariau su dash lauch 2.26 nebeina isjungti xboxo su pulteliu?

5. koki geriausiai naudoti kernel kad galima butu maximaliai isnaudoti JTAG?

6. kaip pasidaryti kad xboxas iskart uzbootintu i freestyle dash? (meginau su 13604 kernel ir visokius variantu bet nieko gero nepavyko)

7. jei kas turit kokiu geru toturialu noobams gal galit pasidalinti??? aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki zodziu pasidariau JTAG su labai senu kernel tad viskas pavyko normaliai buvo pasirodes E79 bet nieko sutvarkiau turiu orig nand ir visa kita tad klausimai butu tokie:

1. ka galima gero pasidaryti su dabartiniu 13604 kerneliu? (toki isirasiau kartu su freeboot)

2. kaip geriausiai susitvarkyti kad eitu lengviausiai pasileisti zaidimus?

3. ar butina external HDD suformatuoti kad matytu xboxas zaidimus? (turiu hdd kuriame yra nemazai zaidimu nenoriu daryt format ir vel viska kelti i ji)

4. kazka prisidariau su dash lauch 2.26 nebeina isjungti xboxo su pulteliu?

5. koki geriausiai naudoti kernel kad galima butu maximaliai isnaudoti JTAG?

6. kaip pasidaryti kad xboxas iskart uzbootintu i freestyle dash? (meginau su 13604 kernel ir visokius variantu bet nieko gero nepavyko)

7. jei kas turit kokiu geru toturialu noobams gal galit pasidalinti??? aciu

 

Nepateiksiu visko ant lekstutes, bet dalinai pateiksiu informacija, kad ir pats zinotum siektiek apie savo JTAG info ir kad su forumu bei jo paieskos sistema susipazintum :)

 

1. Viska, viska ka tik JTAG gali. DLC, XBLA, Zaidimai, Temos 4 Free, XLink-Kai ir tt.

2. Isirasai i savo x'a FSD (FreeStyle Dashboard) 1.2 arba 2.0, youtube medziagos step by step pilna.

3. Per pati x'a neturi suformatuoti. Svarbu kad isorinis HDD butu ne NTFS formato, o FAT32.

4. O ka mum zinot ka tu ten padarei? :doh: Detaliau savo problema apibudink. Bet speju dashlaunch txt faile sugrybinai ir nutrynei ko nereikia :(

5. Naujausia aisku, dabar jis yra 13604, tu ji ir turi.

6. Susirask forume dashlaunch gida (gidu skyriuje), ten yra labai aiskiai paaiskinta ka txt faile rasyt, ir siaip prie dashlaunch release'u buna pridetas info failiukas su komandu list'u.

7. Vienintelis patarimas: Ko reikia tai youtube.com poros zodziu kombinacija + tutorial. :) Vizuali medziaga labiau padeda, nei ta kuri su nuotraukom ar tik tekstine. Tai tavo reikmems youtube'as pilnai pasitarnaus :)

 

 

Tikiuosi bent kiek padejau. Ir siaip patarciau info paciam paieskot, nes xebryte daznai ant pritinginciu buna uzsiparinusi, del to, kad daznai jie net nebando info paieskot ir iesko lengviausio kelio - sukurt nauja tema ir klaust ko jiem reik :) Hombrew skiltis nera jau tokia didele, tai galetum praverst ir rastum info tikrai i daugiau nei puse is savo pateiktu klausimu :P

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip as zalias esu ant jtag tai zinai nenoriu uzgrybaut taip kad paskui gaileciausi zinau kad su laiku issiaiskinsiu viska :)

del hdd formato i fat32 sito nezinojau reiks megint flash suformatuot ir tada zaidima isikelti nes dabar nieko neturiu vat gal galetum patarti kokias programas naudoti zaidimu perkelimams i usb ir zaidimu perdarimams is .ISO i jtag formata kiek zinau ten jie kazkaip skiriasi

aciu uz pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip as zalias esu ant jtag tai zinai nenoriu uzgrybaut taip kad paskui gaileciausi zinau kad su laiku issiaiskinsiu viska <_<

del hdd formato i fat32 sito nezinojau reiks megint flash suformatuot ir tada zaidima isikelti nes dabar nieko neturiu vat gal galetum patarti kokias programas naudoti zaidimu perkelimams i usb ir zaidimu perdarimams is .ISO i jtag formata kiek zinau ten jie kazkaip skiriasi

aciu uz pagalba

 

Visi gi pradedam nuo visisko 0, bet savarankiskai bent kazka perskaicius veliau sioki toki supratima duos ta info <_< Bet gana moralu ir bandau padet ;)

 

Nezinau ar teisingai supratai del formatavimo disko, tai tiesiog pakomentuosiu del jo, blogiau gi nebus :grt: As galvoje turejau isorini PC HDD, ne xbox'o pacio HDD, todel jokiu specialiu zaidimam perkelt programu nereik, tiesiog prisijungi isorini PC HDD ar flash'a prie pc, sukuri folderi pavadinimu - content , tame content folderyje sukuri folderi - 0000000000000000 (gaunasi taip: content\0000000000000000\) i ta folderi su daug nuliu kelsi zaidimus.

 

O zaidimu "padarymas" JTAG'ui yra labai paprastas. Parsisiunti programele ISO2GOD , i ja idesi .iso zaidimo atvaizda ir toliau viskas aisku bus nurodant kur isaugot, pakeist pavadima ir pan smulkmenos :) Kai padarys tau ta zaidima, jis bus kur tu nurodei ir folderis bus is raidziu ir skaiciuku, nieko nekeisi, nepervardinsi, o ji tiesiog ikelsi i HDD ar flasha kaip nurodziau anksciau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi gi pradedam nuo visisko 0, bet savarankiskai bent kazka perskaicius veliau sioki toki supratima duos ta info <_< Bet gana moralu ir bandau padet ;)

 

Nezinau ar teisingai supratai del formatavimo disko, tai tiesiog pakomentuosiu del jo, blogiau gi nebus <_< As galvoje turejau isorini PC HDD, ne xbox'o pacio HDD, todel jokiu specialiu zaidimam perkelt programu nereik, tiesiog prisijungi isorini PC HDD ar flash'a prie pc, sukuri folderi pavadinimu - content , tame content folderyje sukuri folderi - 0000000000000000 (gaunasi taip: content\0000000000000000\) i ta folderi su daug nuliu kelsi zaidimus.

 

O zaidimu "padarymas" JTAG'ui yra labai paprastas. Parsisiunti programele ISO2GOD , i ja idesi .iso zaidimo atvaizda ir toliau viskas aisku bus nurodant kur isaugot, pakeist pavadima ir pan smulkmenos :grt: Kai padarys tau ta zaidima, jis bus kur tu nurodei ir folderis bus is raidziu ir skaiciuku, nieko nekeisi, nepervardinsi, o ji tiesiog ikelsi i HDD ar flasha kaip nurodziau anksciau ;)

 

na viskas suveike be problemu tik dabar ziuriu kaip pasileist tiesiai kad bootintu freestyle dash ir kaip susikonfiguruoti kad eitu nesunkiai is jo pasileist zaidimus nes dabar jis man nerado to zaidimu kuri ikeliau i hdd (xbox360 orig) tai sakau gal del to kad is xbox hdd meginau paleist o ne is usb na siaip radau nemazai video tik tas kad jie pasene nes pas mane viskas naujausia supusta tai mazai info randu kaip reikiamai viska susikonfiguruoti

siaip dekui tau labai uz pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na viskas suveike be problemu tik dabar ziuriu kaip pasileist tiesiai kad bootintu freestyle dash ir kaip susikonfiguruoti kad eitu nesunkiai is jo pasileist zaidimus nes dabar jis man nerado to zaidimu kuri ikeliau i hdd (xbox360 orig) tai sakau gal del to kad is xbox hdd meginau paleist o ne is usb na siaip radau nemazai video tik tas kad jie pasene nes pas mane viskas naujausia supusta tai mazai info randu kaip reikiamai viska susikonfiguruoti

siaip dekui tau labai uz pagalba

 

http://www.playmanija.lt/forumas/t27552/gidas-kaip-atsinaujinti-xbox-360-jtag-dashlaunch/page__p__201067__hl__%2Bdashlaunch+%2Bgidas__fromsearch__1?do=findComment&comment=201067

Cia aprasyta kaip susitvarkyt su dash launch <_< Speju busi isirases FSD 2.0, tai istikro gal net patarciau naudot senesne 1.20 versija, bent as ja naudoju, nes ji man patogesne <_< 2.0 man pasirode nevisai pilnai isbaigta kaip noretusi, nes ir man buvo problemos is pat pradziu ir zaidimu nerode, bet po gero pusvalanduko ir landziojimo po settingus kazkaip rado zaidimus, bet nevisu rode zaidimo icon'as.. Tai patarciau naudotis 1.20 visada, o 2.0 laikyt HDD nes kartais jos prireikia, pvz: TU siustis :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.playmanija.lt/forumas/t27552/gidas-kaip-atsinaujinti-xbox-360-jtag-dashlaunch/page__p__201067__hl__%2Bdashlaunch+%2Bgidas__fromsearch__1?do=findComment&comment=201067

Cia aprasyta kaip susitvarkyt su dash launch :) Speju busi isirases FSD 2.0, tai istikro gal net patarciau naudot senesne 1.20 versija, bent as ja naudoju, nes ji man patogesne :) 2.0 man pasirode nevisai pilnai isbaigta kaip noretusi, nes ir man buvo problemos is pat pradziu ir zaidimu nerode, bet po gero pusvalanduko ir landziojimo po settingus kazkaip rado zaidimus, bet nevisu rode zaidimo icon'as.. Tai patarciau naudotis 1.20 visada, o 2.0 laikyt HDD nes kartais jos prireikia, pvz: TU siustis ;)

 

ok dekui reiks pameginti o siaip kaip susitvarkyti kad intere landziot butu galima su jtag konsole nes turiu as wlan antena boxui tai ar imanoma per ja viska susikonfigurouti nes maciau ten reikia username ir password bet kazkaip rupejo viska susitvarkyt su konsole :)

 

o del FSD 2.0 taip toki isirases turiu bet ar leis man su 13604 instaliuoti senesne versija?

Redagavo snaiperr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok dekui reiks pameginti o siaip kaip susitvarkyti kad intere landziot butu galima su jtag konsole nes turiu as wlan antena boxui tai ar imanoma per ja viska susikonfigurouti nes maciau ten reikia username ir password bet kazkaip rupejo viska susitvarkyt su konsole ;)

 

o del FSD 2.0 taip toki isirases turiu bet ar leis man su 13604 instaliuoti senesne versija?

 

Visu pirma per family setings isjunk XBOX- Live prieiga, nes pasijungus iskart su JTAG isbanins. Xbox'as ne PC, tai puslapiu internetiniu nepavartysi. Internetas tau nebent bus reikalingas pagrinde tik FTP arba X-Link Kai.

 

FSD instaliuot net nereikia, tiesiog pasileidi .xex failiuka programos is jos folderio. Gali tiesiog programos folderi isikeli betkur i HDD (tik ne kurnors tarp FSD 2.0 failu) ir per xex menu pasileidineji (aisku gali su dashlaunch susitvarkyt reikalus ir daryt quickboot) arba isirasai i DVD (as taip pasidares) ir paleidineji kaip xbox'o zaidima tiesiai is dashboardo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma per family setings isjunk XBOX- Live prieiga, nes pasijungus iskart su JTAG isbanins. Xbox'as ne PC, tai puslapiu internetiniu nepavartysi. Internetas tau nebent bus reikalingas pagrinde tik FTP arba X-Link Kai.

 

FSD instaliuot net nereikia, tiesiog pasileidi .xex failiuka programos is jos folderio. Gali tiesiog programos folderi isikeli betkur i HDD (tik ne kurnors tarp FSD 2.0 failu) ir per xex menu pasileidineji (aisku gali su dashlaunch susitvarkyt reikalus ir daryt quickboot) arba isirasai i DVD (as taip pasidares) ir paleidineji kaip xbox'o zaidima tiesiai is dashboardo <_<

 

 

pas mane panasiai tiesiai is xbox dashboard paleidziu zaidimus bet noreciau pasidaryti kad kai butinasi xbox uzsibootintu freestyle dash ir zaidimus pasileist per freestyle

o del intero tai zinau kad banas butu tik sakau nzn kaip susitvarkyti ftp ir X-link kai

jei aisku jiem tinka xbox wifi antenyte :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane panasiai tiesiai is xbox dashboard paleidziu zaidimus bet noreciau pasidaryti kad kai butinasi xbox uzsibootintu freestyle dash ir zaidimus pasileist per freestyle

o del intero tai zinau kad banas butu tik sakau nzn kaip susitvarkyti ftp ir X-link kai

jei aisku jiem tinka xbox wifi antenyte :D

 

Viska laisvai rasi youtube, tiek kaip pajungt FTP, kaip susitvarkyt dashlaunch. Bent paieskot pabandyk. X-link kai veiks tikrai su wirless adapteriu, o FTP veiks jai pas tave Wirless marsrutizatorius sujungtas su pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska laisvai rasi youtube, tiek kaip pajungt FTP, kaip susitvarkyt dashlaunch. Bent paieskot pabandyk. X-link kai veiks tikrai su wirless adapteriu, o FTP veiks jai pas tave Wirless marsrutizatorius sujungtas su pc.

 

na su fresstyle dash bootinimu jau susitvarkiau tai dekui tau uz patarimus

o siaip tai liko dar daug ka veikt siandien meginau susijungti per xlink kai bet pas mane kaip ir minejau xboxas ant wireless pajungtas ir laptopas ant wireless tai zodziu ir ten kazkoks himarojus prasideda su nustatymais reiks analizuotis cia man dar na ner ko noret as gi dar zalias sitam reikale :notworthy:

siaip jai nauju skinu uzsinorejau :cheers: zinai kaip buna kai visko nori vienu metu :) ta ziuri kitka darai o gaunasi sh... :kede:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na su fresstyle dash bootinimu jau susitvarkiau tai dekui tau uz patarimus

o siaip tai liko dar daug ka veikt siandien meginau susijungti per xlink kai bet pas mane kaip ir minejau xboxas ant wireless pajungtas ir laptopas ant wireless tai zodziu ir ten kazkoks himarojus prasideda su nustatymais reiks analizuotis cia man dar na ner ko noret as gi dar zalias sitam reikale :notworthy:

siaip jai nauju skinu uzsinorejau :cheers: zinai kaip buna kai visko nori vienu metu :) ta ziuri kitka darai o gaunasi sh... :kede:

 

jei per wireless nesigauna - pabandyk su kabeliu.

o del tu skinu tai as nesuprantu, kam tau ju reikia. as jtag jau virs metu turiu ir niekad man nereikejo kazkokiu pribambasu, pagrinde DLC pasileist ir viskas. o koks ten skinas ar avataras tai man visis kai p* :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Vakar man padarė RGH ir praleidęs kelias valandas prie XBOX'o supratau, kad galimybės yra beribės. Kadangi daug informacijos apie JTAG ir RGH neskaičiau, tai nelabai įsivaizduoju kaip galima būtų maksimaliai išnaudoti RGH ar JTAG. Štai keli klausimai, kurie manau sudomins daugelį naujokų:

 

1. Kokia yra HDD failų struktūra?

a) Didžioji dauguma temu rašo jog GOD formato žaidimus reikia dėti į content/0000000000 direktoriją, tačiau atradau, kad visiškai jokio skirtumo kur guli žaidimas, svarbu, kad path būtų teisingai nurodytas settinguose. Bet nelabai aišku ką būtina dėti į 000000000 direktorija. XBLA ir DLC?

:lol: Ką galimą trinti iš HDD? Įėjau į savo HDD ir žiūrių, kad ten savartynas... Šimtai folderių, kurių paskirtis nėra aiški. Speju didžioji dauguma yra gamesaves ar panašiai... Esu pedantas ir negaliu pakęsti, kai nėra aišku kur ir kas :lol:

c) Kur guli svarbiausi failai, kurių trinti negalima?

 

2. Kokius apps'us naudojat? Patarkit kokias programas naudojat. Emuliatoriai, tools'ai ir dar velnias žino kas :D Kur juos galima parsisiūsti?

 

3. Kokį dashboard'ą naudojat?

 

4. Kaip perkeliate žaidimus iš PC į XBOX360?

 

Kolkas tik tiek sugalvojau, bet manau vėliau papildysiu, kai daugiau pasižaisiu :)

 

Update:

Pamasčiau, kad būtų gerai surinkti daugiau info į vieną vietą prededančiajam :)

 

1. Kaip suformatuoti išorinį HDD į FAT32 jei pas mane Win7?

Išmėginau įvairiausius variantus, tačiau padėjo tik vienas: http://www.ridgecrop.demon.co.uk/index.htm?guiformat.htm

 

2. Kaip perkelti failus iš PC į XBOX360?

Jei turit router'į, tuomet jungiat PC ir XBOX360 į tą patį tinklą. Susižinot XBOX360 IP adresą ir naudojant FTP jungiatės prie XBOX360. Username/Password = xbox/xbox

 

3. Kaip prisijungti prie XLINK KAI?

Pravargęs visą vakarą aiškindamasis ar Xlink Kai neveikia dėl routerio, Win7 ar FSD pasirodo Xlink Kai konfiguracijoj buvau tiesiog nepažymėjęs "Allow Remote UI Connections". Visa kita ganėtinai paprasta: router'yje forward'inat 30000 portą į jūsų PC, paleidžiat Xlink Kai engine ir FSD spaudžiat Sign In/Out :) Turėtų viskas pasijungti.

Redagavo demian

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tokiu klausimu labiau reiktu klausti to, kas tau ta RGH dare. Ar tik pinigus paeme ir viso gero? Kazkaip keistai dar zmones lietuvoje dirba, be jokio supporto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.