snaiperr

RGH (aka JTAG) galimybės

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Vakar man padarė RGH ir praleidęs kelias valandas prie XBOX'o supratau, kad galimybės yra beribės. Kadangi daug informacijos apie JTAG ir RGH neskaičiau, tai nelabai įsivaizduoju kaip galima būtų maksimaliai išnaudoti RGH ar JTAG. Štai keli klausimai, kurie manau sudomins daugelį naujokų:

 

1. Kokia yra HDD failų struktūra?

a) Didžioji dauguma temu rašo jog GOD formato žaidimus reikia dėti į content/0000000000 direktoriją, tačiau atradau, kad visiškai jokio skirtumo kur guli žaidimas, svarbu, kad path būtų teisingai nurodytas settinguose. Bet nelabai aišku ką būtina dėti į 000000000 direktorija. XBLA ir DLC?

:) Ką galimą trinti iš HDD? Įėjau į savo HDD ir žiūrių, kad ten savartynas... Šimtai folderių, kurių paskirtis nėra aiški. Speju didžioji dauguma yra gamesaves ar panašiai... Esu pedantas ir negaliu pakęsti, kai nėra aišku kur ir kas :)

c) Kur guli svarbiausi failai, kurių trinti negalima?

 

2. Kokius apps'us naudojat? Patarkit kokias programas naudojat. Emuliatoriai, tools'ai ir dar velnias žino kas :) Kur juos galima parsisiūsti?

 

3. Kokį dashboard'ą naudojat?

 

4. Kaip perkeliate žaidimus iš PC į XBOX360?

 

 

Kolkas tik tiek sugalvojau, bet manau vėliau papildysiu, kai daugiau pasižaisiu :)

 

1. jei naudoji originalu hdd tai visas contentas dedasi butent i 00000 folderi.. zaidimai, xbla. o jei naudoji hdd prijungta per usb tai zaidimus ir xbla zaidimus gali deti kur nori. tik freestyle dash settinguose turi tiksliai nurodyti kelia iki ju. tik dlc turesi deti i originalu hdd...

siaip ten ir atrodo is pirmo zvilgnio savartynas. bet kai perprasi kokia tvarka ten yra tai jau nebeatrodys savartynas :)

cache folderi guli visi title update'ai. content\00000 foldery zaidimai, ju savai xbla zaidimai ir dlc.

softas - freestyle dash, xexmenu, ir dashlaunch

o i pc - iso2god (jei zaidimus kelsies kaip god konteinerius), ftp kokia nors programele, Exiso-gui iso failu isskleidimui jei naudoji usb hdd.

siaip viska ko reikia galima rasti http://www.xbox360iso.com/ siuo adresu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kodel noobam?

 

turbut zmogus save tokiu laiko nes neismano daug apie tai.

 

 

 

1. nelabai aišku ką būtina dėti į 000000000 direktorija. XBLA ir DLC?

:) Ką galimą trinti iš HDD? Įėjau į savo HDD ir žiūrių, kad ten savartynas... Šimtai folderių, kurių paskirtis nėra aiški. Speju didžioji dauguma yra gamesaves ar panašiai... Esu pedantas ir negaliu pakęsti, kai nėra aišku kur ir kas :)

c) Kur guli svarbiausi failai, kurių trinti negalima?

2. Kokius apps'us naudojat? Patarkit kokias programas naudojat. Emuliatoriai, tools'ai ir dar velnias žino kas :) Kur juos galima parsisiūsti?

3. Kokį dashboard'ą naudojat?

4. Kaip perkeliate žaidimus iš PC į XBOX360?

 

visi zaidimai turi savo numeti pvz 425307D5 (fallout3) jis randasi 0000... direktorijoj.

jei eisi giliau i zaidimo failus ten rasi 00007000 (pacio zaidimo failai GOD formatu), jei nori isimest DLC salia susikuri 00000002 folderi ir ten sumeti. dar zaidime yra 00000001 direktorija, cia bus seivai.

 

tau atrdo sabakstynas todel kad anksciau zaisti zaisimai paliko seivus ir jie laikomi 425307D5>>00000001 direktorijoj.

jei nori ka nors trinti (tarkim save dar ka nors) eik per dashboarda i memory ir trink per ten, nes viskas aisq matosi. kai pradesi labiau gaudytis galesi trinti per direktorijas.

 

app'sai ir visokie kitokie sh bent jau man yra nereikalingi, man svarbiau kad galiu pazaist zaidimus ir DLC.

o ikeliu juos per flasha arba tiesiai i hdd pajunges prie kompo, nors tam reikia turet transfer kit'a, del slimu siaip nezinau.

bet yra dar FTP budas, tai gali persiust zaidima per wifi arba ethernet kabeli i boxa ir viskas. bet sito as nepasidares.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. jei naudoji originalu hdd tai visas contentas dedasi butent i 00000 folderi.. zaidimai, xbla. o jei naudoji hdd prijungta per usb tai zaidimus ir xbla zaidimus gali deti kur nori. tik freestyle dash settinguose turi tiksliai nurodyti kelia iki ju. tik dlc turesi deti i originalu hdd...

siaip ten ir atrodo is pirmo zvilgnio savartynas. bet kai perprasi kokia tvarka ten yra tai jau nebeatrodys savartynas :)

cache folderi guli visi title update'ai. content\00000 foldery zaidimai, ju savai xbla zaidimai ir dlc.

softas - freestyle dash, xexmenu, ir dashlaunch

o i pc - iso2god (jei zaidimus kelsies kaip god konteinerius), ftp kokia nors programele, Exiso-gui iso failu isskleidimui jei naudoji usb hdd.

siaip viska ko reikia galima rasti http://www.xbox360iso.com/ siuo adresu

 

Labai ačiū už išsamų atsakymą :)

 

Turiu 500GB išorinį HDD ir planuoju jį naudoti žaidimams. Beveik visur parašyta, jog išorinį HDD reikia formatuoti į FAT32, bet man niekaip nepavyksta to padaryti... Win7 to padaryti neleidžia, mėginau per cmd (format /FS:FAT32 X:), bet laaabai lėtai formatuoja ir kažkuriuo metu (po kažkiek valandų formatavimo) išmeta klaidą, kad negalima to padaryti :) Šiandien kažkuriam forume skaičiau, kad galima naudoti ir NTFS formatu. Ar tai tiesa? Kaip jūs sprendžiat ši klausimą?

 

Radau gidą kaip paprasta ISO paversti į GOD. Esmė: extract'ini ISO konteinerį naudojant XBOX Image Browser -> ištrini $SystemUpdate direktoriją -> supakuoji likusius failus naudojant Create ISO -> ir galiausiai iš naujo ISO sukūri GOD formatą naudojant ISO2GOD. Klausimas: ar būtina trinti $SystemUpdate direktoriją?

 

Iš esmės norėčiau pasidaryti taip, kad išoriniame HDD būtų tik žaidimai (GOD), o vidiniame savegame'ai ir papildomas kontentas (XBLA, DLC). Ar įmanoma taip?

Redagavo demian

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ačiū už išsamų atsakymą :)

 

Turiu 500GB išorinį HDD ir planuoju jį naudoti žaidimams. Beveik visur parašyta, jog išorinį HDD reikia formatuoti į FAT32, bet man niekaip nepavyksta to padaryti... Win7 to padaryti neleidžia, mėginau per cmd (format /FS:FAT32 X:), bet laaabai lėtai formatuoja ir kažkuriuo metu (po kažkiek valandų formatavimo) išmeta klaidą, kad negalima to padaryti :) Šiandien kažkuriam forume skaičiau, kad galima naudoti ir NTFS formatu. Ar tai tiesa? Kaip jūs sprendžiat ši klausimą?

 

Radau gidą kaip paprasta ISO paversti į GOD. Esmė: extract'ini ISO konteinerį naudojant XBOX Image Browser -> ištrini $SystemUpdate direktoriją -> supakuoji likusius failus naudojant Create ISO -> ir galiausiai iš naujo ISO sukūri GOD formatą naudojant ISO2GOD. Klausimas: ar būtina trinti $SystemUpdate direktoriją?

 

Iš esmės norėčiau pasidaryti taip, kad išoriniame HDD būtų tik žaidimai (GOD), o vidiniame savegame'ai ir papildomas kontentas (XBLA, DLC). Ar įmanoma taip?

 

Pvz mano WD hardui jų oficialiam puslapy yra programa su kuria galima į fat32 suformatuot.

 

Dėl GOD, tai kam eit per aplinkui? :) Per ISO2GOD praleisk ir viskas. Nors aš pats naudoju, XBOX Image Browser, man greičiau taip.

 

Žinoma galima, aš taip ir darau. Išoriniam HDD žaidimus gali laikyt kokiam nori foldery

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz mano WD hardui jų oficialiam puslapy yra programa su kuria galima į fat32 suformatuot.

 

Dėl GOD, tai kam eit per aplinkui? :) Per ISO2GOD praleisk ir viskas. Nors aš pats naudoju, XBOX Image Browser, man greičiau taip.

 

Žinoma galima, aš taip ir darau. Išoriniam HDD žaidimus gali laikyt kokiam nori foldery

 

Pas mane irgi WD HDD :) radau ta softa, bet ten parasyta jog supportina tik Win2000 ir WinXP, o pas mane Win7. Grizes namo ismeginsiu, gal pavyks. O kaip del NTFS?

 

Kaip suprantau, tai tas "per aplinkui" skirtas tam, kad istrinti $SystemUpdate folderi. Idomu kodel visur raso, jog reikia istrinti? Ar uztenka per ISO2GOD praleisti ir tvarkoj?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi WD HDD :) radau ta softa, bet ten parasyta jog supportina tik Win2000 ir WinXP, o pas mane Win7. Grizes namo ismeginsiu, gal pavyks. O kaip del NTFS?

 

Kaip suprantau, tai tas "per aplinkui" skirtas tam, kad istrinti $SystemUpdate folderi. Idomu kodel visur raso, jog reikia istrinti? Ar uztenka per ISO2GOD praleisti ir tvarkoj?

 

rasoma tam kad jei ant xbox nepadaryta apsauga nuo oficialiu ms updatu tai netycia suinstaliavus update dingsta jtag/rgh... todel siuloma istrynti systemupdate folderi...

o siaip jei isoriniam hdd laikysi zaidimus tada kam juos konvertuot i GOD? isskleidi iso faila ir meti i isorini diska. DLC ir XBLA zaidimus dedi i vidini

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas placiau galit apie tai kaip per lana persikelt zaidimus i xbox hdd ir kaip apeit visus tuos reikalaujamus updates? kazkaip ten perdashlaunch ar kaip ten galima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas placiau galit apie tai kaip per lana persikelt zaidimus i xbox hdd ir kaip apeit visus tuos reikalaujamus updates? kazkaip ten perdashlaunch ar kaip ten galima?

 

susimeti freestyle dash arba isijungi xexmenu programa.

tada pc isijungi bet kokia ftp programa suvedi xbox ip adresa passworda ir useri naudoji "xbox"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip jei isoriniam hdd laikysi zaidimus tada kam juos konvertuot i GOD? isskleidi iso faila ir meti i isorini diska. DLC ir XBLA zaidimus dedi i vidini

 

Jei žaidimus galima leisti tiesiog išskleidus ISO failą, tai kam tas GOD formatas reikalingas? Pasimečiau kokia prasmė GOD formato :)

 

Dėl DLC ir XLBA: parsisiuntus (pvz iš linkomanijos) užtenka failus įkelti į XBOX360 HDD content/0000000 direktoriją? Ar reikia dar kažka padaryti, kad būtų galima paleisti XBLA žaidimus ir žaisti DLC?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei žaidimus galima leisti tiesiog išskleidus ISO failą, tai kam tas GOD formatas reikalingas? Pasimečiau kokia prasmė GOD formato :)

 

Dėl DLC ir XLBA: parsisiuntus (pvz iš linkomanijos) užtenka failus įkelti į XBOX360 HDD content/0000000 direktoriją? Ar reikia dar kažka padaryti, kad būtų galima paleisti XBLA žaidimus ir žaisti DLC?

 

Na yra du būdai GOD ir extracktintas. Nėra skirtumo ką naudosi.

 

DLC ir XBLA dar reikia atrakinti. Pvz su XM360 programa

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na yra du būdai GOD ir extracktintas. Nėra skirtumo ką naudosi.

 

DLC ir XBLA dar reikia atrakinti. Pvz su XM360 programa

 

o nebuna siunciantis is tarkim xbox360iso.com jie jau atrakinti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nebuna siunciantis is tarkim xbox360iso.com jie jau atrakinti?

 

Visaip būna. Kiek man pasitaikė tai dažniausiai atrakinti būna, bet jei neatrakinta, tai ten nieko sudėtingo, pora mygtuko paspaudimų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunčiau vakar vieną XLBA žaidimą, įsimečiau į USB0:/XBLA/xxxxxx folderį, paleidau XM360 ir atrakinau žaidimą. Kai žaidimą leidžiu naudojant XM360 - viskas tvarkingai pasileidžia. Tačiau žaidimas neatsiranda nė vienam Dashboard'o "folderį" (kur atvaizduojami visi normalus žaidimai). Kaip jį įtraukti į tuos folderius, kad patogiau būtų? Nes didelis nepatogumas leisti File Managerį, tada XM360, o tik tuomet XLBA žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dar nei karto nesusiduriau kad god man nepasileistu, ir naudoju tik toki formata, nes tikrai nepatogu eiti ir jieskoti default.xex kad paleist zaidima, plius jei zaidimas yra iskleistas i .xex jus negalesiti zaisti jo DLC, nebent konvertuot irgi i .xex kazkaip bet cia jau nesamone visiska su tuo konvertavimu, kiek laiko uztrunka be reikalo.

 

darau paprastai nueini i LM, atsisunti zaidimo .iso, convertini su iso2god, zaidimo direktorijoj sukuri 0000002 foldeti, imeti DLC, tada viska i flasha ir zaimas atsirada game library.

 

cia kaikurie tikrai tiesiai per aplinkui darot, dlc kiek siunciau is xbox.iso visad pasileido be jokiu nesamoniu, zaidimai is LM paprasti.

o del system update tai jei praso instaliuot ir nesutinki tai zaidimo nepaleisti per god, tik per xex tada, bet tokiu atveju su DLC nesamone gaunas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunčiau vakar vieną XLBA žaidimą, įsimečiau į USB0:/XBLA/xxxxxx folderį, paleidau XM360 ir atrakinau žaidimą. Kai žaidimą leidžiu naudojant XM360 - viskas tvarkingai pasileidžia. Tačiau žaidimas neatsiranda nė vienam Dashboard'o "folderį" (kur atvaizduojami visi normalus žaidimai). Kaip jį įtraukti į tuos folderius, kad patogiau būtų? Nes didelis nepatogumas leisti File Managerį, tada XM360, o tik tuomet XLBA žaidimą.

 

XBLA ne į išorinį kelk. Reikia kelt į HDD:/Content/0000000000000000/

 

as dar nei karto nesusiduriau kad god man nepasileistu, ir naudoju tik toki formata, nes tikrai nepatogu eiti ir jieskoti default.xex kad paleist zaidima, plius jei zaidimas yra iskleistas i .xex jus negalesiti zaisti jo DLC, nebent konvertuot irgi i .xex kazkaip bet cia jau nesamone visiska su tuo konvertavimu, kiek laiko uztrunka be reikalo.

 

darau paprastai nueini i LM, atsisunti zaidimo .iso, convertini su iso2god, zaidimo direktorijoj sukuri 0000002 foldeti, imeti DLC, tada viska i flasha ir zaimas atsirada game library.

 

cia kaikurie tikrai tiesiai per aplinkui darot, dlc kiek siunciau is xbox.iso visad pasileido be jokiu nesamoniu, zaidimai is LM paprasti.

o del system update tai jei praso instaliuot ir nesutinki tai zaidimo nepaleisti per god, tik per xex tada, bet tokiu atveju su DLC nesamone gaunas.

 

Iš kur tu ištraukei kad ant extracktintų žaidimų neveikia DLC? :notworthy: dar nei karto to nesu matęs. O tai kam eit ir ieškot .xex failo, įsirašyk FreeStyle Dash ir visi žaidimai bus sąrašuose Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.