Kiesa97

Ps2 usb advance

Rekomenduojami pranešimai

Taigi sveiki visi, dar visai neseniai sugalvojau kad reiktu atsirist ps2 nu man krc reik kad ps2 skaitytu usb ir va youtubei radau toturiala

ir dbr turiu man reik jusu pagalbos. gal kas galetut imest linka iskur parsisiust usb advance programa??? ir poto labai detaliai paaiskint kaip ji irasit nes as nelabai gaudausi ant ps2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal gali pasakyt kaip irasyt??? nes nes ten labai dauk visokiu winraru o viduje ira instrukcija ispanu kalba o nemanau kad dauk lietuviu ispaniskai moka

Redagavo Kiesa97

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.ehow.com/how_6877077_use-usb-advance-ps2-slim.html

O apskritai tai reikėtų daugiau info iš tavo pusės,kas pas tave slim modelis,fat,kokia versija ir t.t. nes tavo bėdos aprašymas tai toks skurdokas....

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nelabai dauk ka ten supratau bet man atrodo kad tu ne ta turi omeni apie ka as galvoju nu krc man tereikia zinot kaip ikelt tuos failus ar man ten viska isskleist ir i diska ikelt ar man tiesiog visa winrar sumest i diska CD ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jus kazkaip nesusikalbat, pirmiausia klausimas ar tavo ps2 cipuotas? jei nea tai tas video netau, ten atkreipk demesy ps2 su modbo cipu, o be cipo jokio disko kuri pats isirasysi ps2 nepaleis, o antra jei cipuotas tai kuriu velniu tau gaisti laika su usbadvance, rasykis ullounch i diska, gausi ps2 exploreri, paskui galesi kokias nori programas kad ta usbadvance is flashiuko pasileisti, bet zaidimu paleidimui as rekomenduociau openps2loader 0.8, jis paleidineja is usb, is hdd, is lan, o ir atrodo graziau ne kaip usbadvance su psx grafine aplinka!

 

jei kada nors prireiks kokios ps2 programos visas rasi cia, nuoroda iskart i ullounch.elf, susirask ullouch.elfCDarbaDVD, cia priklausomai i koki diska rasysi atsisiunti, irasai kaip ir eilini ps2 zaidima ar seip iso faila, dedi i ps2, restartini ir vualia!

 

o seip siulyciau pasikoncultuoti ar cipas nesipjauna su softmodu, jei nea tai gali freemcboot isirasyti, ir nereikes disko kad iki usb dasigauti!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galit pasakyt, pas mane usb advence kai zaidima isikeli kaip reikia i flesa paleidi ta game tj kai kurie game insiungia ir lb lagina, o kiti ijungus tik juodas ekranas. kame cia problema, padekit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galit pasakyt, pas mane usb advence kai zaidima isikeli kaip reikia i flesa paleidi ta game tj kai kurie game insiungia ir lb lagina, o kiti ijungus tik juodas ekranas. kame cia problema, padekit.

 

Neina su tais geimais lošt. Bandyk OpenPs2 ar ką ten tokį. O dėl lag tai flešiukas kaltas :) per lėtas matyt. Geriausia iš išorinio HDD yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.