CFP

Kaip irasyti zaidimus kad juos paleistu?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip irasyti zaidimus i nulauzta ps2 ? irasau zaidima i dvd diska,pries tai ji nupachinu dar bet arba paleidus praso idet orginalu cd tipo arba isvis net neuskaito disko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiu būdu nulaužtas PS2?

 

Nezinau kokiu bet per atminties kortele.

 

Zodziu lauztas per atminties kortele,ir pvz irasinejau crash zaidima,tai ji nupachinau ir yrasiau per tris skirtigas programas bet vistiek neina,isijungiant raso Free McBoot ir poto arba pasirodo juodas fonas ir vel isijungia ta ps2 animacija arba ismeta kad idet orginalu cd. kad lauztas tai tikrai,nes pardavejas dave viena zaidima i dvd irasyta tai pasileidzia.

Redagavo CFP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kokiu bet per atminties kortele.

kad lauztas tai tikrai,nes pardavejas dave viena zaidima i dvd irasyta tai pasileidzia.

 

kaip pasileidzia? idejus diska ismeta esr programa paspaudi x ir kraunasi zaidimas, ar kaip?

 

o tu atsisiusta iso pachini, ar is disko nuripinta? regionai sutampa koncoles ir zaidimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pasileidzia? idejus diska ismeta esr programa paspaudi x ir kraunasi zaidimas, ar kaip?

 

o tu atsisiusta iso pachini, ar is disko nuripinta? regionai sutampa koncoles ir zaidimo?

 

Uzsikrauna tai idejus cd ismeta tokiam pilkam fone ten Launch CDVD,Launch APP, Launch OSDSYS ir dar ten kazkokiu.Tai spaudziu launch cdvd ir uzsikrauna zaidimas.o as pries irasant nupachinu zaidima. o kaip pazet koks regionas zaidimo? pas mane PAL regionas kompiuterio.

 

Uzsikrauna tai idejus cd ismeta tokiam pilkam fone ten Launch CDVD,Launch APP, Launch OSDSYS ir dar ten kazkokiu.Tai spaudziu launch cdvd ir uzsikrauna zaidimas.o as pries irasant nupachinu zaidima. o kaip pazet koks regionas zaidimo? pas mane PAL regionas kompiuterio.

 

Ir dar,ar jei pas mane kompiuteris PAL o zaidimai NTSC tai man jau tas zaidimas netiks?

 

pavyko siaip ne taip isirasyt viena zaidima,dabar kita pameginau,parsisiunciau twisted metal butent PAL isirasiau viska kaip ana,bet idejus diska nieko nebuna,o pries tai irasyta zaidima idejus ji automatiskai paleisdavo,o sita idejus tiesiog rodo ta playstation meniu ir viskas.nesuprasi ,jau 5 dvd kompaktus sugadinau,tai kame cia reples nesuprantu,negi niekas nezinot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kokia programa rasai? ar pasiskaitei gida pries rasydamas? ir gal kompaktas ne tas, lyg ir buvo reiksme su + ir -

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kokia programa rasai? ar pasiskaitei gida pries rasydamas? ir gal kompaktas ne tas, lyg ir buvo reiksme su + ir -

 

viskas su irasymu jau aisku,pasirodo man ne visada kompakta nuskaito. o dabr liko tik klausimas,pas mane PAL regiono kompiuteris,ar irasius ten ta kazkoki NTSC regiono zaidima jis man veiktu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas su irasymu jau aisku,pasirodo man ne visada kompakta nuskaito. o dabr liko tik klausimas,pas mane PAL regiono kompiuteris,ar irasius ten ta kazkoki NTSC regiono zaidima jis man veiktu ?

 

seip nea, bet yra regionu changeris plm siuntiniuose rasi, "ntsc to pal", ar kazkaip pan vadinasi, bent kiek as naudojau man visada padejo, nors 100% garantijos neduociau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nesako tas regionas, drąsiai žaiskit bet kokš regioną... Pats su savo PS2 ir FMCB žaidžiu tiek PAL tiek NTSC...

Redagavo sakiras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nesako tas regionas, drąsiai žaiskit bet kokš regioną... Pats su savo PS2 ir FMCB žaidžiu tiek PAL tiek NTSC...

 

 

be changerio ne ntsc vaizda rodo? tokiu atveju reiketu kad tv palaikytu ntsc, nors ar pal koncole gali ntsc rodyti? cia kazkaip nesupratau!

cia gal instalinant fmcb kai leidzia pasirinkti pal ar pal/ntsc gal iskart pacha imeta?

krc susiveliau, tai kam tas changeris sugalvotas, jei cipuotai koncolei jo nereikia, softmodintai nereikia, nu o nenulauztai nieko nepakeis kad backup zaidimui regiona pakeisi, vistiek nepaleis :rolleyes: !

 

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Man irgi ta pati problema irgi taip pat atlauztas PS2 per atminties kortele FREE MCBOOT (v1.8) ir krc atrisejas viena zaida paliko veikia ant kitos dienos isirasau zaidima ir krc neina nors mano PS2 PAL ir zaidimas PAL raso idekit orginalu Diska ir nezinau ka daryt viska padarau nupatchinu,ir irasau per nero ar blogai pro nero? Diskas Digidata x12 DVD-R. bet atrisejas sako kad diske problema arba nemoku isirasyt gal kas idekit nuoroda kaip isirasyt ar koki diska kitoki pirkt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu irasinek, geriau per IMGBurn, nes per Nero tu liktai rasai kaip faila, bet ne Image, o reikia kad irasinetum kaip Image faila, tai geriau atsisiusk IMGBurn arba Alcohol120%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cipam regionai ne problema .eina viskas. su soft lauzimu gal kiek kitaip .

irasinet paprasciau nebuna. atsisiunti image. uzstatai irasinet kaip image be jokiu nustatymu . rasai .kad ir su umgburn dabar geriausia manau. del nieko sukt galvos nereik. ps2 turejau virs 300 zaidimu isirases.

bet jei diska lieva paimsi ,ar pamirsi parinkt irasymo greiti tai gali po to ir neskaityt aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepykit labai, giduose ziurejau bet kazkaip nelabai ten veikia jie , gal galetumete greita giduka kaip irasyti ir zaisti? PS2 slim su softmodu kortelej, aciu labai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.