Prototype

Automatas ar mechaninė?

Kas geriau?  

93 nariai prabalsavo

  1. 1. Automatinė pavarų dežė ar mechaninė?

    • Automatinė
      23
    • Mechaninė
      70


Rekomenduojami pranešimai

Na dabar daug tik sako kad nekenčia mechaninių, tai jeigu priprastų tai nedgi nebenorėtų pereiti ant automato

P.S Yamaha Aerox

Redagavo 70cc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai, tai tik mechaninė, tiek kuro sanaudų atžvilgiu, tiek ir pačiu vairavimu, nes su automatine tai net nesijaučia, kad važiuoji, sėdi ir viskas, o su mechanine, tai nors jauti, kad už vairo sėdi :D. Žodžiu automata ima tas, kam negaila pinigų ant degalų ir sankaba nemoka naudotis :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip visada apie automatus kalbedavau kaip ir dauguma, mechanine pravazinejau 7metus, bet taip isejo kad pavasary nusipirkau automata, negana to tai omega b 2.5td :troll: , per puse metu as i ja sukises apie 3klt remontui, man kiekviena diena tenka apie 10km zvyrkelio, ir apie 20 km asvalto, dar vieste koki 7-8km, nu viso sito vidurkis gaunasi 11l/100km, :D , bet automato nekeikiu, plauki per asvalta, begiu perjunginejimo nejauti!

db as sakau su automatu vaziuoji, su mechanine dirbi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar daug tik sako kad nekenčia mechaninių, tai jeigu priprastų tai nedgi nebenorėtų pereiti ant automato

P.S Yamaha Aerox

 

Tu nelygink motociklų ir automobilių, su mocu visai kitas malonumas važiuot, automatus turi tik pirdos, kurių yra ir iki 500 kubų. Taigi mocas su automatu ne mocas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu nelygink motociklų ir automobilių, su mocu visai kitas malonumas važiuot, automatus turi tik pirdos, kurių yra ir iki 500 kubų. Taigi mocas su automatu ne mocas

 

Niekas ir nelygina Redagavo 70cc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiau patinka pusiau-automatines greicio dezes (semi-automatic transmission)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai buciau uz mechanine, nes automatas nuobodus, tiesiog neidomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiau patinka pusiau-automatines greicio dezes (semi-automatic transmission)

 

Ir po to ideda tokias i kokius ML350 mersiukus 2011 ir pavara ijungi ir ji isijungia po poros sekundziu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai už mechanine, nes man vairavimas tai malonumas jei tai lengvasis auto! Su automatine tiesiog nejaučiu mašinos. Tiesa, norėtusi išbandyti naują automobilį su shift padles. O automatas man būtų geriau ant furos ir autobuso, nes ten 3x daugiau darbo su pavarom nei lenvajam. Na ir kiek teko apturėt, tai britvukės pavaros maloniausiai junginėjamos ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiau patinka pusiau-automatines greicio dezes (semi-automatic transmission)

 

Visad norejau suzinot kuom skirasi ta pusiau automatine nuo automatines?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visad norejau suzinot kuom skirasi ta pusiau automatine nuo automatines?

 

krc cia toks varijantas kurio cheburator noretu, kai tingisi begiai patys junginejasi, bet jei netingi gali ir pats, ir seip ju visokiu buna, bet bent jau as apie gera pusiau automatine deze kuri butu ideta i tokia masina kuria paprasti mirtingieji lietuviai ipirktu neesu girdejes, bet pazystu kas turi toyota visureigi su pusiau automatine ir neesu mates kad jis begius junginetu! :thumbsup4:

Ne į temą

o seip perdaug nesigilinant, trumpai, nesigilnk i pusiau automatine, arba automatas, arba mechanine, cia zinai kad deze, tas pats kaip ir arba bendzas arba dyzelis, o bendzas-dujos cia jau variklio prievartavimas, toki reikalai nieko gero neduoda, tik padidina remonto islaidas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o seip perdaug nesigilinant, trumpai, nesigilnk i pusiau automatine, arba automatas, arba mechanine, cia zinai kad deze, tas pats kaip ir arba bendzas arba dyzelis, o bendzas-dujos cia jau variklio prievartavimas, toki reikalai nieko gero neduoda, tik padidina remonto islaidas!

 

Ne į temą

Kuom padidina tas remonto išlaidas? Tėvo mašinoj jau ~4 metus sudėtos dujos (antri metai eina, kai jis tą mašiną turi) ir jokių bėdų iš dujų dar nebuvo... Išvis su mašina jokių bėdu per metus nebuvo apart su galiniu tiltų, bet šia problemą jis žinojo pirkdamas auto, nes pirko iš pažystamo. Dujos sudėtos ne pigiausios, bet ir nebrangiausios. Ir dar iš to kurio pirko auto turi Audi A6 irgi benzinas/dujos, jau tą mašina aš nebepamenu kiek jis turi, nes pirko iš sąlono ir jam sako gaila pardavinėti, o problemų neturi tik su važiuoklę (kiek girdėjau, tai dauguma A6 turi problemų su važiuoklę). Nežinau man bent jau atrodo, kad lietuvoje važiuoti tik su dizeliu arba dujom (pinigų atžvilgiu), o šiaip benzinas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kuom padidina tas remonto išlaidas? Tėvo mašinoj jau ~4 metus sudėtos dujos (antri metai eina, kai jis tą mašiną turi) ir jokių bėdų iš dujų dar nebuvo... Išvis su mašina jokių bėdu per metus nebuvo apart su galiniu tiltų, bet šia problemą jis žinojo pirkdamas auto, nes pirko iš pažystamo. Dujos sudėtos ne pigiausios, bet ir nebrangiausios. Ir dar iš to kurio pirko auto turi Audi A6 irgi benzinas/dujos, jau tą mašina aš nebepamenu kiek jis turi, nes pirko iš sąlono ir jam sako gaila pardavinėti, o problemų neturi tik su važiuoklę (kiek girdėjau, tai dauguma A6 turi problemų su važiuoklę). Nežinau man bent jau atrodo, kad lietuvoje važiuoti tik su dizeliu arba dujom (pinigų atžvilgiu), o šiaip benzinas...

 

Tuom audinem a6 tai kaip sako aliuminės pakabos greitai byra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau man su automatu važiuot kaifas, jei dar adaptive cruise control, tai is vis vairuoji ir nereikia tu pedalu minkyt. Sekancios masinos kai jieskosiu tai jei bus su automatu bus tik pliusas, ik aisq autamatui reikalavimai bus mažiausiai 7 pavaros, tada ir kura taupys labiau ir važiuot maloniau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kuom padidina tas remonto išlaidas? Tėvo mašinoj jau ~4 metus sudėtos dujos (antri metai eina, kai jis tą mašiną turi) ir jokių bėdų iš dujų dar nebuvo... Išvis su mašina jokių bėdu per metus nebuvo apart su galiniu tiltų, bet šia problemą jis žinojo pirkdamas auto, nes pirko iš pažystamo. Dujos sudėtos ne pigiausios, bet ir nebrangiausios. Ir dar iš to kurio pirko auto turi Audi A6 irgi benzinas/dujos, jau tą mašina aš nebepamenu kiek jis turi, nes pirko iš sąlono ir jam sako gaila pardavinėti, o problemų neturi tik su važiuoklę (kiek girdėjau, tai dauguma A6 turi problemų su važiuoklę). Nežinau man bent jau atrodo, kad lietuvoje važiuoti tik su dizeliu arba dujom (pinigų atžvilgiu), o šiaip benzinas...

 

Ne į temą

:thumbup: kad tu zinotum kiek tokiu prisiklauses!

paprasciausiai tu man surask 10 auto kurios tarkim 20m su dujom vazineja ir nekeistas motoras, ar grupe, ir turetu padoria kompresija, o as tau surasiu tiek pat tokiu kurios tiek laiko su bendzu vazinejo ir motoras neuzdroztas, ir problemu nebuvo keles! visi pasako 4m vazineju ir phx, as galiu atsakyt turiu golfa kuris 21m bendzu vaziuoja ir phx, ir prie -25 kiriasi is pirmo pasukimo, ir traukia norm!

protingesnes irangos tik ipurskimo kompui smegenu nesusuka, bet paciam motorui phx ar pirmos ar ketvirtos kartos iranga!

protingu dedziu burys kokius 5m kure tavo tevo auto varikli, nesitikek kad tu busi protingesnis uz juos ir isidejes duju iranga pigiau vazinesi!

pasigooglink koks turetu dujoms skirtas variklis ir suprasi!

del remonto - pirmiausia zvakes, pasilikinek bake kokius 5l ir po kiek laiko siurbli pirksi, prastos kokybes dujos turi daug sieros, ji eda degimo kamera, ziedus, jei lb pasiseka - liambda zonda, pasidomek jo kaina!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.