Luigi

Žurnalas "Kiber Zona"

Rekomenduojami pranešimai

Ačiū :) !Šauniai nuskanavai,viskas gerai matosi,kokybė puiki.Mldc kad laiko nepagailėjai.Tikiuosi kad laikui bėgant ir kiti KiberZonos ir gal net Šoko numeriai čia atsiras. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai dekui uz skana, smagu prisiminti kasip seniais laikais seile varvinau i paveiksliukus ziuredamas ir apie PC svajodamas :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu visiems uz padekas ir palaikyma. :) Pasistengsiu ir likusius sudeti. Nenoreciau, kad tie zurnalai paskestu uzmartin. As taipat seile varvindavau skaitydamas ir spoksodamas i paveikslelius :) Pamenu kaip skaiciau Fable praejima net neturedamas dar PC. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eina sau tikrai pradžiuginai įmetęs tokį seną dalyką :) pamenu, kai kas mėnesį bėgdavau klausti kioskininkės ar žurnalas jau pasirodė, tai vėliau net atidėdavo specialiai man, nes gaudavo vos po kelis vienetus :huh: p.s. jei pavyks pasidalinsiu ir aš, turiu sukaupęs n skaičių "Šokas" numerių

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikrai šauniai tu čia sugalvojai! Taip ir toliau, lauksiu kitų numerių. :nono:

Ne į temą

Bet kažkaip įdomiai skaityti man 97 metų žurnalą... Man tada vos 3 metai tebuvo... :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eina sau tikrai pradžiuginai įmetęs tokį seną dalyką :) pamenu, kai kas mėnesį bėgdavau klausti kioskininkės ar žurnalas jau pasirodė, tai vėliau net atidėdavo specialiai man, nes gaudavo vos po kelis vienetus :troll: p.s. jei pavyks pasidalinsiu ir aš, turiu sukaupęs n skaičių "Šokas" numerių

 

Butu puiku jei prisidetum ir tu. :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu saunuolis, labai dekingas uz Kiberzona! :) Teturiu viena zurnala, pamenu net kai pirkai ji nes buvo pirmas mano pirktas zurnalas apie zaidimus :)

Tikiuosi darbus tesi, nes tokius istorinius rankrasciu butu labai smagu pavartyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bus dar gal? :) nostalgija prisiminus tuos laikus :)

 

Bus, tik reiks palaukt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ikeliau sesta "Kiber Zonos" numeri. :D

 

dekui dekui :D kaskuriam draugas buvo nupieses piesiniu konkurse ir laimejo, night wolf is mortal kombat jei turetum sita nr buciau lb dekingas :D deja tik nzn kelintas ten nr :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.