Dosumas

Perku PS2 padekit

Rekomenduojami pranešimai

nori negendancios konsoles? pirk ps2 nori palost normalius zaidimus pirk xbox360. menesis laiko ir nusibos tas ps2 vien del grafikos. pereik god of war abi dalis ir mest per langa gali. zaidimu dauk bet 90% is ju slamstas. ir seip geriau pasieskok uz panase kaina rasi jau sutvarkita kad game veiktu ir dar games dades. pats pries 2 metus pardaviau pukiai veikenti uz 200 ir dar su 50 games. zodziu isvada geriau nepirk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nori negendancios konsoles? pirk ps2 nori palost normalius zaidimus pirk xbox360. menesis laiko ir nusibos tas ps2 vien del grafikos. pereik god of war abi dalis ir mest per langa gali. zaidimu dauk bet 90% is ju slamstas. ir seip geriau pasieskok uz panase kaina rasi jau sutvarkita kad game veiktu ir dar games dades. pats pries 2 metus pardaviau pukiai veikenti uz 200 ir dar su 50 games. zodziu isvada geriau nepirk.

 

Girdi, tu, kefyre, PS2 yra gera konsole su daug geru zaidimu. Vien MGS 2 ir 3 ko verti. O jei tu, kaip Nuggles sako, esi grafikos vergas, it's your own problem :). :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdi, tu, kefyre, PS2 yra gera konsole su daug geru zaidimu. Vien MGS 2 ir 3 ko verti. O jei tu, kaip Nuggles sako, esi grafikos vergas, it's your own problem :). :)

 

butent, pirma, zaidimas ir su stulbinancia grafika gali ziauriai lievas buti, antra, kas vienam lieva kita gali uzkabliuot, tercia, ps2 turi lb didele zaidimu biblioteka todel kiekvienas ras uztektinai sau zaidimu kurie jam patiks, ketvirta, negalvokit kad paderejus koncoliu grafikos galimybes kad proporcingai gereja zaidimu siuzetas, taip nebuna, zaidimus visdar kuria zmones...

 

pvz duke nukem 3d buvo kazkas wow, duke nukem forewer ligai lauktas zaideju nusivylimas nors ir grafikos neina lygint!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o man atrodo, kad uz ps2 ir ps3 geriau nieko nagali buti arba dar nera israsta, nes tie xboxai tikrai slamstas, garantuoju kad xbox zaidimu asortimentas tikrai mazesnis ir dar tos 3 raudonos lemputes... TRAGEDIJA. Draugas turejo xbox 360, losdavom pas ji mes po pamoku, kol viena karta uzsidege 3raudonos... Ir ka, teko ismesti.. Pinigai kaip į balą, nors žaidimais nesiskundžiu, geri buvo. Ir dar klausimas man dabar kyla.. Kodėl xbox isradėjai negali pataisyti tos bėdos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o man atrodo, kad uz ps2 ir ps3 geriau nieko nagali buti arba dar nera israsta, nes tie xboxai tikrai slamstas, garantuoju kad xbox zaidimu asortimentas tikrai mazesnis ir dar tos 3 raudonos lemputes... TRAGEDIJA. Draugas turejo xbox 360, losdavom pas ji mes po pamoku, kol viena karta uzsidege 3raudonos... Ir ka, teko ismesti.. Pinigai kaip į balą, nors žaidimais nesiskundžiu, geri buvo. Ir dar klausimas man dabar kyla.. Kodėl xbox isradėjai negali pataisyti tos bėdos?

 

Ne į temą

Ji seniai pataisyta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o man atrodo, kad uz ps2 ir ps3 geriau nieko nagali buti arba dar nera israsta, nes tie xboxai tikrai slamstas, garantuoju kad xbox zaidimu asortimentas tikrai mazesnis ir dar tos 3 raudonos lemputes... TRAGEDIJA. Draugas turejo xbox 360, losdavom pas ji mes po pamoku, kol viena karta uzsidege 3raudonos... Ir ka, teko ismesti.. Pinigai kaip į balą, nors žaidimais nesiskundžiu, geri buvo. Ir dar klausimas man dabar kyla.. Kodėl xbox isradėjai negali pataisyti tos bėdos?

 

xbox 360 rrod o ps3 ylod

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar isversk visa sita ka parasei i "botu" kalba ir paaiskink :)

 

Ai nebereik google isverte :), skirtumas gal tik tas kad ps3 dar eina pataisyt o xbox gal ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar isversk visa sita ka parasei i "botu" kalba ir paaiskink :)

 

Ai nebereik google isverte :), skirtumas gal tik tas kad ps3 dar eina pataisyt o xbox gal ne

 

eina ir rrod pataisyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.