Peršokti prie turinio

Nuotrauka

DVI-I į HDMI

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Bombolas
Mano pranešimai  

Bombolas
  • Naujokai

dabar taip, matau cia biski negaudot, pabandysiu paaiskint .
jei i tv jungiat DVI kabeli tai garsa jam reikia jungti su 3,5mm jack in (toks kaip ausiniun kistukas) jei turit tulpiu galus naudokit perejima i 3,5mm.

toki
Nuotrauka

arba toki

Nuotrauka

garsas bus tik tokiu atveju.

o jei jungiat HDMI i monitoriu kuris neturi koloneliu, tai reik daryt taip kaip rodžiau praeitam poste, tik tas RCA tulpes jungti prie paprastu koloneliu, namu kino, ar kokio mognetafono.
tokiu atveju reikes biski kitokio perejimo

Nuotrauka

as su tuo paskutiniu taip ir prijunges prie monitoriaus,o tas kur jungt i TV tai tas tulpes ikisi ir ta gala i tv kisi ? (kur ausinem skirta jungtis paciam TV )???

Abcd
Mano pranešimai  

Abcd
  • Naujokai

koks modelis, geriau foto ikelk. matyt tu kisi ta garsa i tv RCA lizda kuris yra skirtas tik kartu su kitu Video pajungimu.

Aš tikslaus modelio nežinau, bet štai šis: Philips Flat TV 15PF4121.

Nuotrauka

DVI-I in - su juo sujungiu xbox, HDMI į DVI laidu.

Nr. 6 - ten įjungti du A/V kabelio garso galai.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS3, XBOX 360

Aš tikslaus modelio nežinau, bet štai šis: Philips Flat TV 15PF4121.

Nuotrauka

DVI-I in - su juo sujungiu xbox, HDMI į DVI laidu.

Nr. 6 - ten įjungti du A/V kabelio garso galai.

Ne. jis neturi garso pajungimo prie DVi kaip pats matai. taigi ten kur tu jungi garsa,ten atskiras Audio/Video pajungimas. garso neturesi.junk atskirai kaip nors. kad ir pc kolonkes paimk.

PS3 Slim 320GB JB

X360 RGH

Xperia S

Abcd
Mano pranešimai  

Abcd
  • Naujokai

Turiu 1 paskutinį klausimą.
Siūlai garsą išgauti su kolonėlėm. Tai man reikia A/V kabelį sujungti su kolonėlem naudojant šį adapterį?: http://www.playmanij...le-y-adapteris/ Nuotrauka
Ar kaip? Aš jau nelabai susigaudau.

Šį pranešimą redagavo Abcd: 2012-03-12, 15:57

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Turiu 1 paskutinį klausimą.
Siūlai garsą išgauti su kolonėlėm. Tai man reikia A/V kabelį sujungti su kolonėlem naudojant šį adapterį?: http://www.playmanij...le-y-adapteris/ Nuotrauka
Ar kaip? Aš jau nelabai susigaudau.

ne vien tik sito..tau reikia Viperkillzo poste rodytu adapteriu. taciau ne visus tuos rasi lietuvoj bet kur pirkt..tai as pats esu paprastesni varianta isrades tam reikalui . situs tikrai galima bet kur nusipirkt.
reikia tik 1 tokio . i sita jungi tas garso tulpes is konsoles.
Nuotrauka
ir 1 tokio ..sita panaudoji ne pagal paskirti. tiesiog pajungi ana adapteri i sitam esanti viena 3.5 lizda, ir i kita laisva lizda jungi pc kolonkes. ir gauni garsa.
Nuotrauka

PS3 Slim 320GB JB

X360 RGH

Xperia S

Abcd
Mano pranešimai  

Abcd
  • Naujokai

Aišku. Tai vieną adapterį kurį ir pats nurodžiau rasiu. O kaip tas kitas vadinasi?

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

GARSO ŠAKOTUVAS 3.5MM 2X3.5MM pvz tokie: http://www.skytech.l...24-p-17529.html http://www.skytech.l...mm-p-14110.html ir siaip bet kokioj parduotuvej rasi tokius abu . na pigiuose tuose atsiranda veliau problemu kai daugiau kartu pakaisai, issimala lizdai po to jau nekontaktuoja ten gerai..bet pajunginejant per daug turetu laikyt..pats taip buvau pasijunges.

Šį pranešimą redagavo scalman: 2012-03-12, 17:05

PS3 Slim 320GB JB

X360 RGH

Xperia S

Abcd
Mano pranešimai  

Abcd
  • Naujokai

Ok, taip ir padarysiu. Didelis dėkui tau, scalman, ir kitiems. Nors kodėl neveikia blyndos aprašytas būdas, niekada turbūt nesužinosiu. P.S. Jei neveiks - grįšiu.

Šį pranešimą redagavo Abcd: 2012-03-12, 17:29

Bombolas
Mano pranešimai  

Bombolas
  • Naujokai

dabar taip, matau cia biski negaudot, pabandysiu paaiskint .
jei i tv jungiat DVI kabeli tai garsa jam reikia jungti su 3,5mm jack in (toks kaip ausiniun kistukas) jei turit tulpiu galus naudokit perejima i 3,5mm.

toki
Nuotrauka

arba toki

Nuotrauka

garsas bus tik tokiu atveju.

o jei jungiat HDMI i monitoriu kuris neturi koloneliu, tai reik daryt taip kaip rodžiau praeitam poste, tik tas RCA tulpes jungti prie paprastu koloneliu, namu kino, ar kokio mognetafono.
tokiu atveju reikes biski kitokio perejimo

Nuotrauka

Aciu!! Labai padejai dabar pagaliau garsas yra .dekui;)

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Ok, taip ir padarysiu. Didelis dėkui tau, scalman, ir kitiems.
Nors kodėl neveikia blyndos aprašytas būdas, niekada turbūt nesužinosiu.

P.S. Jei neveiks - grįšiu.

blyndos budas neveikia ,nes tavo TV neturi audio iejimo prie DVi.tai cia neveiktu joks budas. tiesiog reikia jungt garsa atskirai per kolonkes,ir veiks bet koks budas, svarbu kad konsoles RCA tulpes pajungtum i garso saltini.

PS3 Slim 320GB JB

X360 RGH

Xperia S

blynda
Mano pranešimai  

blynda
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360
  • XBL vardas:patrulis

blyndos budas neveikia ,nes tavo TV neturi audio iejimo prie DVi.tai cia neveiktu joks budas. tiesiog reikia jungt garsa atskirai per kolonkes,ir veiks bet koks budas, svarbu kad konsoles RCA tulpes pajungtum i garso saltini.

Bet man atrodo kad ir pas mane nera prie dvi garso iejimo , tiesiog as per menu nusatau kad garsa imtu is AV ir viskas veikia ciki piki :D . Beto mano tv lygiai toks pat kaip toje schemoje , kur nurodytos jungtys :)

Šį pranešimą redagavo blynda: 2012-03-20, 21:27

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Mods for Farming Simulator 2013  •  Euro truck simulator 2 mods  •  Euro truck 2 mods