Abcd

DVI-I į HDMI

Rekomenduojami pranešimai

dabar taip, matau cia biski negaudot, pabandysiu paaiskint .

jei i tv jungiat DVI kabeli tai garsa jam reikia jungti su 3,5mm jack in (toks kaip ausiniun kistukas) jei turit tulpiu galus naudokit perejima i 3,5mm.

 

toki

Nuotrauka

 

 

arba toki

 

Nuotrauka

 

 

garsas bus tik tokiu atveju.

 

o jei jungiat HDMI i monitoriu kuris neturi koloneliu, tai reik daryt taip kaip rodžiau praeitam poste, tik tas RCA tulpes jungti prie paprastu koloneliu, namu kino, ar kokio mognetafono.

tokiu atveju reikes biski kitokio perejimo

 

Nuotrauka

 

as su tuo paskutiniu taip ir prijunges prie monitoriaus,o tas kur jungt i TV tai tas tulpes ikisi ir ta gala i tv kisi ? (kur ausinem skirta jungtis paciam TV )???

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks modelis, geriau foto ikelk. matyt tu kisi ta garsa i tv RCA lizda kuris yra skirtas tik kartu su kitu Video pajungimu.

 

Aš tikslaus modelio nežinau, bet štai šis: Philips Flat TV 15PF4121.

 

Nuotrauka

 

DVI-I in - su juo sujungiu xbox, HDMI į DVI laidu.

 

Nr. 6 - ten įjungti du A/V kabelio garso galai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tikslaus modelio nežinau, bet štai šis: Philips Flat TV 15PF4121.

 

Nuotrauka

 

DVI-I in - su juo sujungiu xbox, HDMI į DVI laidu.

 

Nr. 6 - ten įjungti du A/V kabelio garso galai.

 

Ne. jis neturi garso pajungimo prie DVi kaip pats matai. taigi ten kur tu jungi garsa,ten atskiras Audio/Video pajungimas. garso neturesi.junk atskirai kaip nors. kad ir pc kolonkes paimk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 1 paskutinį klausimą.

Siūlai garsą išgauti su kolonėlėm. Tai man reikia A/V kabelį sujungti su kolonėlem naudojant šį adapterį?: http://www.playmanija.lt/parduotuve/p37/35-mm-stereo-male-i-2-rca-female-y-adapteris/ Nuotrauka

Ar kaip? Aš jau nelabai susigaudau.

 

ne vien tik sito..tau reikia Viperkillzo poste rodytu adapteriu. taciau ne visus tuos rasi lietuvoj bet kur pirkt..tai as pats esu paprastesni varianta isrades tam reikalui . situs tikrai galima bet kur nusipirkt.

reikia tik 1 tokio . i sita jungi tas garso tulpes is konsoles.

Nuotrauka

ir 1 tokio ..sita panaudoji ne pagal paskirti. tiesiog pajungi ana adapteri i sitam esanti viena 3.5 lizda, ir i kita laisva lizda jungi pc kolonkes. ir gauni garsa.

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku. Tai vieną adapterį kurį ir pats nurodžiau rasiu. O kaip tas kitas vadinasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GARSO ŠAKOTUVAS 3.5MM 2X3.5MM

 

pvz tokie:

http://www.skytech.lt/bandridge-ausiniu-laido-jungties-sakotuvas-35mm-35mm-stereo-bap424-p-17529.html

 

http://www.skytech.lt/hama-garso-sakotuvas-35mm-2x35mm-p-14110.html

 

ir siaip bet kokioj parduotuvej rasi tokius abu . na pigiuose tuose atsiranda veliau problemu kai daugiau kartu pakaisai, issimala lizdai po to jau nekontaktuoja ten gerai..bet pajunginejant per daug turetu laikyt..pats taip buvau pasijunges.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, taip ir padarysiu. Didelis dėkui tau, scalman, ir kitiems.

Nors kodėl neveikia blyndos aprašytas būdas, niekada turbūt nesužinosiu.

 

P.S. Jei neveiks - grįšiu.

Redagavo Abcd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar taip, matau cia biski negaudot, pabandysiu paaiskint .

jei i tv jungiat DVI kabeli tai garsa jam reikia jungti su 3,5mm jack in (toks kaip ausiniun kistukas) jei turit tulpiu galus naudokit perejima i 3,5mm.

 

toki

Nuotrauka

 

 

arba toki

 

Nuotrauka

 

 

garsas bus tik tokiu atveju.

 

o jei jungiat HDMI i monitoriu kuris neturi koloneliu, tai reik daryt taip kaip rodžiau praeitam poste, tik tas RCA tulpes jungti prie paprastu koloneliu, namu kino, ar kokio mognetafono.

tokiu atveju reikes biski kitokio perejimo

 

Nuotrauka

 

Aciu!! Labai padejai dabar pagaliau garsas yra .dekui;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, taip ir padarysiu. Didelis dėkui tau, scalman, ir kitiems.

Nors kodėl neveikia blyndos aprašytas būdas, niekada turbūt nesužinosiu.

 

P.S. Jei neveiks - grįšiu.

 

blyndos budas neveikia ,nes tavo TV neturi audio iejimo prie DVi.tai cia neveiktu joks budas. tiesiog reikia jungt garsa atskirai per kolonkes,ir veiks bet koks budas, svarbu kad konsoles RCA tulpes pajungtum i garso saltini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blyndos budas neveikia ,nes tavo TV neturi audio iejimo prie DVi.tai cia neveiktu joks budas. tiesiog reikia jungt garsa atskirai per kolonkes,ir veiks bet koks budas, svarbu kad konsoles RCA tulpes pajungtum i garso saltini.

 

Bet man atrodo kad ir pas mane nera prie dvi garso iejimo , tiesiog as per menu nusatau kad garsa imtu is AV ir viskas veikia ciki piki :D . Beto mano tv lygiai toks pat kaip toje schemoje , kur nurodytos jungtys :)

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.