Dasaco

Termopasta

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Turiu toki klausima. Surinkineju nauja PC, taip gavosi, kad buvau nupirkes motinine, kurioje jau iskarto stovejo procesorius, jo ausintuvas ir ramai. Buvau nuemes ausintuva nuo procesoriaus ir noreciau paklausti, ar butina dabar keisti termopasta? Ieskojau informacijos internete ir radau kad reikia ja keisti, bet kai paziurejau paveikslelius tu procesoriu, ten termopasta ir visiskai sudziuvus, o mano procesoryje yra skysta. Ir mazdaug kiek ji kainuotu, i ka reikia atsizvelgti ja perkant?

 

Dekui uz atsakymus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu toki klausima. Surinkineju nauja PC, taip gavosi, kad buvau nupirkes motinine, kurioje jau iskarto stovejo procesorius, jo ausintuvas ir ramai. Buvau nuemes ausintuva nuo procesoriaus ir noreciau paklausti, ar butina dabar keisti termopasta? Ieskojau informacijos internete ir radau kad reikia ja keisti, bet kai paziurejau paveikslelius tu procesoriu, ten termopasta ir visiskai sudziuvus, o mano procesoryje yra skysta. Ir mazdaug kiek ji kainuotu, i ka reikia atsizvelgti ja perkant?

 

Dekui uz atsakymus :thumbsup4:

 

na jei naujas PC kaip sakai , na su geru CPU kuriam tikrai reikia gero ausinimo,tai jei jau atkeliai CPU ar keiti,aisku kad reikia naujai tepti termo pasta. pirma sena nuvalyt gerai su kazkuo turinciu alcoholio nemazai, ar su spec valikliu termopastos, po to uztepk naujos pastos su kokiu vizitine kietesne.

o pirkt tai visur yra kur kompu dalys kokios pardavinejamos. geriau ziuret kad aukstesne temp palaikytu i tokias.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuėmus aušintuvą nuo procesoriaus rekomenduojama pakeisti termopastą, nes joje susidaro oro tarpų ir šiluma sunkiau persiduoda, o dėl termopastos užtepimo naudojant kreditinę, tai tikrai nėra geriausias būdas tepti termopastą, nes susidaro daug oro burbuliukų.

Štai video:

http://www.youtube.com/watch?v=EyXLu1Ms-q4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.