scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane TN, nesiskundžiu 144hz g-sync 1ms 1440p reza, man gerai, aišku filmus žiūriu per TV per Plex, žaidimams tai tinka man labai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nežaidi CS:GO ir jei kišenė leidžia imk IPS. Nors TN panelė greitesnė, bet visa kita geriau pas IPS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada cs go nezaidziau,as galiu iki 500 svaru imti koki nors monitoriu,ziurejau asus 240hz full hd 1ms tn panele ir g sync(pagrinde del g sync ir keiciu),man draugas vienas irgi sake tik IPS imti,bet dauguma iki tos kainos 60 arba 75 hz tik ir 5ms

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano i7 8700k apkrautas 100% su prime95 pasiekia 85 laipsnius. Greitis rodo 4.36ghz. Ausinimas Corsair h150i pro. Dabar matau kai kurie branduoliai ir 87 pasieke. Cia normalu ar nelabai? Man tai striokas :D Gal blogai termo pasta uztepta  :dwn:. Aisku namuose karsta, gyvenu 6 aukste ir saule sypsosi i langus.

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano i7 8700k apkrautas 100% su prime95 pasiekia 85 laipsnius. Greitis rodo 4.36ghz. Ausinimas Corsair h150i pro. Dabar matau kai kurie branduoliai ir 87 pasieke. Cia normalu ar nelabai? Man tai striokas :D Gal blogai termo pasta uztepta  :dwn:. Aisku namuose karsta, gyvenu 6 aukste ir saule sypsosi i langus.

pas mane grynai toks pat ausinimas ir cpu,ir uzturbintas iki 4.7ghz temperatura siekia su prime ir intel burn 74max,bet kai buvo karstos dienos ir namuose buvo 36 laipsniai,tai sieke ir 82 cia normalu manau,pats negalvojau kad nuo kambario temp priklauso cpu ir systemos temp,mano nuomone norma,palauk kol atves ir patikrink,kiek stovi ant idle?kai nieko nedarai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane grynai toks pat ausinimas ir cpu,ir uzturbintas iki 4.7ghz temperatura siekia su prime ir intel burn 74max,bet kai buvo karstos dienos ir namuose buvo 36 laipsniai,tai sieke ir 82 cia normalu manau,pats negalvojau kad nuo kambario temp priklauso cpu ir systemos temp,mano nuomone norma,palauk kol atves ir patikrink,kiek stovi ant idle?kai nieko nedarai?

bet idomu pasidare, tik ijungi prime iskarto per puse sekundes pakyla iki 80 laipsniu, isjungi prime per puse sekundes nukrenta iki 43  :trl:  :trl: nu bet ir laikosi temperaturos 85 stabiliai, ir kartais pakyla iki 87. Gerai sakai reikes patestuot, kai atves orai. Ramybes busenoje cpu apie 40 laipsniu, zaidziant pubg max 66, vaizduske ramybes busenoje ~35, zaidziant priklauso nuo zaidimo, pvz pubg 54 maciau buvo pakilus. Va draugas isbande ta prime95 ant savo i7 7700k, tai per puse sekundes pakilo iki 93 laipsniu, tai kas cia per programa, nes isjungus sake per puse sekundes iki 45 nukrito gal. Taip temperaturos zaibiskai nesokineja :D

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet idomu pasidare, tik ijungi prime iskarto per puse sekundes pakyla iki 80 laipsniu, isjungi prime per puse sekundes nukrenta iki 43  :trl:  :trl: nu bet ir laikosi temperaturos 85 stabiliai, ir kartais pakyla iki 87. Gerai sakai reikes patestuot, kai atves orai. Ramybes busenoje cpu apie 40 laipsniu, zaidziant pubg max 66, vaizduske ramybes busenoje ~35, zaidziant priklauso nuo zaidimo, pvz pubg 54 maciau buvo pakilus. Va draugas isbande ta prime95 ant savo i7 7700k, tai per puse sekundes pakilo iki 93 laipsniu, tai kas cia per programa, nes isjungus sake per puse sekundes iki 45 nukrito gal. Taip temperaturos zaibiskai nesokineja :D

cia tokia programa pastresuot tavo cpu,kas mano atzvilgiu nera labai gerai pastoviai ta daryti,geriausia intel burn test daryt ant very high,ir jaigu nepraleis testas reiskia blogai kazkas su voltazu arba mhz uzkeltais(cia kalbu apie turbinta cpu) jaigu pas tave neturbintas o from factory,tai nedaryk to prime,nereik tau,zaisk sau i sveikata,plius ner tokio zaidimo kuris taip stresuotu cpu,ir nezinia ar bus...beje tavo temp ant zaidimu yra normali,mano karstom dienom pakildavo ant gta 5 online iki 67 laipsniu,db atveso (anglija) tai 47-55,normalioj busenoj 31-36,lb priklauso viskas dar kokiu ausintuvus naudoji,as pasikeiciau tuos corsair factory i noctua 3000 del to kad tie corsair 43 cfm,o noctua 3000 110 cfm,tai lb daug ka reiskia,patikek

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tokia programa pastresuot tavo cpu,kas mano atzvilgiu nera labai gerai pastoviai ta daryti,geriausia intel burn test daryt ant very high,ir jaigu nepraleis testas reiskia blogai kazkas su voltazu arba mhz uzkeltais(cia kalbu apie turbinta cpu) jaigu pas tave neturbintas o from factory,tai nedaryk to prime,nereik tau,zaisk sau i sveikata,plius ner tokio zaidimo kuris taip stresuotu cpu,ir nezinia ar bus...beje tavo temp ant zaidimu yra normali,mano karstom dienom pakildavo ant gta 5 online iki 67 laipsniu,db atveso (anglija) tai 47-55,normalioj busenoj 31-36,lb priklauso viskas dar kokiu ausintuvus naudoji,as pasikeiciau tuos corsair factory i noctua 3000 del to kad tie corsair 43 cfm,o noctua 3000 110 cfm,tai lb daug ka reiskia,patikek

ne, tai as puikiai suprantu prime95 veikima, tiesiog neimanoma, kad cpu temperatura pakiltu 40 laipsniu per sekunde ir nukristu per sekunde 40 laipsniu. Tiesiog neimanoma fiziskai :D suprasciau, kad pakiltu per keleta minuciu, bet per sekunde neimanoma. Isbandzius kitas programas streso, kurios apkrauna cpu 100%, laipsniai palaipsniui kyla iki 65-67, ir leidziasi palaipsniui, bet su prime, tai mistika :) zodziu temperaturos idealios pas mane, o kas liecia ausintuvus, tai tu esi teisus, reikes butinai pasikeist corsair i noctua :) aciu uz patarima !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, tai as puikiai suprantu prime95 veikima, tiesiog neimanoma, kad cpu temperatura pakiltu 40 laipsniu per sekunde ir nukristu per sekunde 40 laipsniu. Tiesiog neimanoma fiziskai :D suprasciau, kad pakiltu per keleta minuciu, bet per sekunde neimanoma. Isbandzius kitas programas streso, kurios apkrauna cpu 100%, laipsniai palaipsniui kyla iki 65-67, ir leidziasi palaipsniui, bet su prime, tai mistika :) zodziu temperaturos idealios pas mane, o kas liecia ausintuvus, tai tu esi teisus, reikes butinai pasikeist corsair i noctua :) aciu uz patarima !

https://uk.pcpartpicker.com/product/Mb4gXL/noctua-case-fan-nff12industrialppc3000pwm va tokius tris uzdesi ant radiatoriaus savo ir pamatysi skirtuma,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka cia daug manysi. Gal ir nieko o nieko geriau uz tokia kaina neradai? Ir ssd vieno tokios talpoz tau tikrai uzteks?

Ir kas per paskirtis studijom? Studijom tinka viskas siaip reikia pirkt sau visiem poreikiam kad butu na daug maz. Kitiem studentam buna ir gaminiai laptopai lagina tai cia ziurint ko reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka cia daug manysi. Gal ir nieko o nieko geriau uz tokia kaina neradai? Ir ssd vieno tokios talpoz tau tikrai uzteks?

Ir kas per paskirtis studijom? Studijom tinka viskas siaip reikia pirkt sau visiem poreikiam kad butu na daug maz. Kitiem studentam buna ir gaminiai laptopai lagina tai cia ziurint ko reikia.

Biudzetas +-650, kiek ieskojau, tai sitas labiausiai demesi patrauke, dar tesiu paieskas:D, tikejaus gal kas nors tures pasiulymu. Ssd kiek mazokas, tikiuosi uzteks, bet hdd nelabai vilioja.

Laptopas kasdienems veikloms, siek tiek palost csgo ar lola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn vien tokiu specu tai laisvai gali rast pigiau kad ir ASUS koki 

https://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Asus/Notebook__ASUS__X507UA-EJ045/90NB0HI1-M02370/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=787730

ar cia del kazkokios priezasties butent lenoco tau gal reikia. mano X550L veike be prob visa laika ir dabar dar veikia. ir buvo smaugiama ten is gpu viskas ir kaito tikrai gerai jau ora karsta pusdavo nu bet visada veike ir tyliai veike. pliusas kad turejo vis dar dvd draiva. ko dabar dauguma jau nebeturi. 


delai irgi neblogi. vostro ar inspiron apie 600 galima paimt tokiu specu kaip tavo ziuretas.


ar aceris tokiu specu irgi ir cia 128 ssd + 1tb hdd. visi neperlipa 610. daugiau moket uz tokius specus neverta

https://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Acer/Acer_Aspire_E5-576-52CT__156/NXGRSEL012/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=734058


cs go ir lola galima puikiai ir su integruota lost. su 840m as losiau ir asasinus aisku ant 720p rezos. MGS 5 isvis puikiai sukosi. 


o mx150 geresnis uz 940mx. galima rast su mx 150 bet kur ramu buna 4gb uztai pigiau, tai dasidejus ramu dar 4gb iskart vistiek gautusi nebrangiau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.