Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus Optimaliausi variantai geimeriams, klausimai, patarimai, nuorodos

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

GoldenBoy
Mano pranešimai  

GoldenBoy
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Tomy_Gun87

kas geriau zaidimams is jusu patirties,IPS ar TN monitorius?

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

Pas mane TN, nesiskundžiu 144hz g-sync 1ms 1440p reza, man gerai, aišku filmus žiūriu per TV per Plex, žaidimams tai tinka man labai

• GoldenBoy tai mėgsta

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

narkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: WD 3TB Black + Seagate 10TB IronWolf Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Pro Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Lancehead TE Keyboard: Razer BlackWidow Chroma V2 Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

cheburator
Mano pranešimai  

cheburator
  • Nariai
  • Turi:PS Vita
  • Steam ID:Stipena
  • Origin ID:Stipena

Jei nežaidi CS:GO ir jei kišenė leidžia imk IPS. Nors TN panelė greitesnė, bet visa kita geriau pas IPS.

• GoldenBoy tai mėgsta

AMD Ryzen 5 1600X, Radeon RX Vega 56, 16GB DDR4, Gigabyte B350 Gming 3, NVMe Samsung SM951 256GB SSD + Samsung 850EVO SSD + sucker HDD 1TB, Corsair HX 750, Steelseries M800 keyboard, Steelseries Sensei Wireless mouse, Steelseries Siberia 840 headset, Logitech Z-5500, HTC Vive, BenQ XL2730Z 1440p 144Hz Freesync monitor, Windows 10.

GoldenBoy
Mano pranešimai  

GoldenBoy
  • Nariai

Niekada cs go nezaidziau,as galiu iki 500 svaru imti koki nors monitoriu,ziurejau asus 240hz full hd 1ms tn panele ir g sync(pagrinde del g sync ir keiciu),man draugas vienas irgi sake tik IPS imti,bet dauguma iki tos kainos 60 arba 75 hz tik ir 5ms

Šį pranešimą redagavo GoldenBoy: 2018-08-04, 14:20

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Mano i7 8700k apkrautas 100% su prime95 pasiekia 85 laipsnius. Greitis rodo 4.36ghz. Ausinimas Corsair h150i pro. Dabar matau kai kurie branduoliai ir 87 pasieke. Cia normalu ar nelabai? Man tai striokas :D Gal blogai termo pasta uztepta  :dwn:. Aisku namuose karsta, gyvenu 6 aukste ir saule sypsosi i langus.

Šį pranešimą redagavo DeLinkas: 2018-08-05, 12:58

justaspt.png

GoldenBoy
Mano pranešimai  

GoldenBoy
  • Nariai

Mano i7 8700k apkrautas 100% su prime95 pasiekia 85 laipsnius. Greitis rodo 4.36ghz. Ausinimas Corsair h150i pro. Dabar matau kai kurie branduoliai ir 87 pasieke. Cia normalu ar nelabai? Man tai striokas :D Gal blogai termo pasta uztepta  :dwn:. Aisku namuose karsta, gyvenu 6 aukste ir saule sypsosi i langus.

pas mane grynai toks pat ausinimas ir cpu,ir uzturbintas iki 4.7ghz temperatura siekia su prime ir intel burn 74max,bet kai buvo karstos dienos ir namuose buvo 36 laipsniai,tai sieke ir 82 cia normalu manau,pats negalvojau kad nuo kambario temp priklauso cpu ir systemos temp,mano nuomone norma,palauk kol atves ir patikrink,kiek stovi ant idle?kai nieko nedarai?

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.

pas mane grynai toks pat ausinimas ir cpu,ir uzturbintas iki 4.7ghz temperatura siekia su prime ir intel burn 74max,bet kai buvo karstos dienos ir namuose buvo 36 laipsniai,tai sieke ir 82 cia normalu manau,pats negalvojau kad nuo kambario temp priklauso cpu ir systemos temp,mano nuomone norma,palauk kol atves ir patikrink,kiek stovi ant idle?kai nieko nedarai?

bet idomu pasidare, tik ijungi prime iskarto per puse sekundes pakyla iki 80 laipsniu, isjungi prime per puse sekundes nukrenta iki 43  :trl:  :trl: nu bet ir laikosi temperaturos 85 stabiliai, ir kartais pakyla iki 87. Gerai sakai reikes patestuot, kai atves orai. Ramybes busenoje cpu apie 40 laipsniu, zaidziant pubg max 66, vaizduske ramybes busenoje ~35, zaidziant priklauso nuo zaidimo, pvz pubg 54 maciau buvo pakilus. Va draugas isbande ta prime95 ant savo i7 7700k, tai per puse sekundes pakilo iki 93 laipsniu, tai kas cia per programa, nes isjungus sake per puse sekundes iki 45 nukrito gal. Taip temperaturos zaibiskai nesokineja :D

Šį pranešimą redagavo DeLinkas: 2018-08-05, 16:53

justaspt.png

GoldenBoy
Mano pranešimai  

GoldenBoy
  • Nariai

bet idomu pasidare, tik ijungi prime iskarto per puse sekundes pakyla iki 80 laipsniu, isjungi prime per puse sekundes nukrenta iki 43  :trl:  :trl: nu bet ir laikosi temperaturos 85 stabiliai, ir kartais pakyla iki 87. Gerai sakai reikes patestuot, kai atves orai. Ramybes busenoje cpu apie 40 laipsniu, zaidziant pubg max 66, vaizduske ramybes busenoje ~35, zaidziant priklauso nuo zaidimo, pvz pubg 54 maciau buvo pakilus. Va draugas isbande ta prime95 ant savo i7 7700k, tai per puse sekundes pakilo iki 93 laipsniu, tai kas cia per programa, nes isjungus sake per puse sekundes iki 45 nukrito gal. Taip temperaturos zaibiskai nesokineja :D

cia tokia programa pastresuot tavo cpu,kas mano atzvilgiu nera labai gerai pastoviai ta daryti,geriausia intel burn test daryt ant very high,ir jaigu nepraleis testas reiskia blogai kazkas su voltazu arba mhz uzkeltais(cia kalbu apie turbinta cpu) jaigu pas tave neturbintas o from factory,tai nedaryk to prime,nereik tau,zaisk sau i sveikata,plius ner tokio zaidimo kuris taip stresuotu cpu,ir nezinia ar bus...beje tavo temp ant zaidimu yra normali,mano karstom dienom pakildavo ant gta 5 online iki 67 laipsniu,db atveso (anglija) tai 47-55,normalioj busenoj 31-36,lb priklauso viskas dar kokiu ausintuvus naudoji,as pasikeiciau tuos corsair factory i noctua 3000 del to kad tie corsair 43 cfm,o noctua 3000 110 cfm,tai lb daug ka reiskia,patikek

Šį pranešimą redagavo GoldenBoy: 2018-08-05, 20:05

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.

cia tokia programa pastresuot tavo cpu,kas mano atzvilgiu nera labai gerai pastoviai ta daryti,geriausia intel burn test daryt ant very high,ir jaigu nepraleis testas reiskia blogai kazkas su voltazu arba mhz uzkeltais(cia kalbu apie turbinta cpu) jaigu pas tave neturbintas o from factory,tai nedaryk to prime,nereik tau,zaisk sau i sveikata,plius ner tokio zaidimo kuris taip stresuotu cpu,ir nezinia ar bus...beje tavo temp ant zaidimu yra normali,mano karstom dienom pakildavo ant gta 5 online iki 67 laipsniu,db atveso (anglija) tai 47-55,normalioj busenoj 31-36,lb priklauso viskas dar kokiu ausintuvus naudoji,as pasikeiciau tuos corsair factory i noctua 3000 del to kad tie corsair 43 cfm,o noctua 3000 110 cfm,tai lb daug ka reiskia,patikek

ne, tai as puikiai suprantu prime95 veikima, tiesiog neimanoma, kad cpu temperatura pakiltu 40 laipsniu per sekunde ir nukristu per sekunde 40 laipsniu. Tiesiog neimanoma fiziskai :D suprasciau, kad pakiltu per keleta minuciu, bet per sekunde neimanoma. Isbandzius kitas programas streso, kurios apkrauna cpu 100%, laipsniai palaipsniui kyla iki 65-67, ir leidziasi palaipsniui, bet su prime, tai mistika :) zodziu temperaturos idealios pas mane, o kas liecia ausintuvus, tai tu esi teisus, reikes butinai pasikeist corsair i noctua :) aciu uz patarima !

justaspt.png

GoldenBoy
Mano pranešimai  

GoldenBoy
  • Nariai

ne, tai as puikiai suprantu prime95 veikima, tiesiog neimanoma, kad cpu temperatura pakiltu 40 laipsniu per sekunde ir nukristu per sekunde 40 laipsniu. Tiesiog neimanoma fiziskai :D suprasciau, kad pakiltu per keleta minuciu, bet per sekunde neimanoma. Isbandzius kitas programas streso, kurios apkrauna cpu 100%, laipsniai palaipsniui kyla iki 65-67, ir leidziasi palaipsniui, bet su prime, tai mistika :) zodziu temperaturos idealios pas mane, o kas liecia ausintuvus, tai tu esi teisus, reikes butinai pasikeist corsair i noctua :) aciu uz patarima !

https://uk.pcpartpic...trialppc3000pwm va tokius tris uzdesi ant radiatoriaus savo ir pamatysi skirtuma,

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

@GoldenBoy nu pas mane ant radiatoriaus 2 stovi virsuj Noctua NF-F12 ir 2 apacioje Corsair SP120 RGB

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

narkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: WD 3TB Black + Seagate 10TB IronWolf Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Pro Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Lancehead TE Keyboard: Razer BlackWidow Chroma V2 Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods