scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Gal paaukotumete siek tiek savo laiko ir parasytumete ka is situ geriau imti? Antro varianto deze butu PHANTEKS Enthoo Evolv ATX Midi-Tower. Man ji labiau patinka nes is priekio yra USB jungtis, ko nepasakysi apie pirmo varianto deze. + jeigu imti ta ar ana tai gal kazka ir reiktu pakeisti, kazka i geresnio ar panasiai?

 

b169608e9860.jpg

 

8fe8ecdf085e.png

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk kito mėnesio 30 diena, kaip tik išeis gtx 1180

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk kito mėnesio 30 diena, kaip tik išeis gtx 1180

Bet tai ir kaina bus kosmine kaip naujo. Reiks dar pusmecio laukti kol iki zmoniskos kainos atpigs?! Ir siaip kas joje bus tokio, kad vietoj 1080 ja pirkti? Maziau kais? Maziau elektros naudos? Nes 1080 manau ir taip galinga su savo 11GB.

 

Beje, uzmaciau @cheburator zinute ir jo Silent Wings 3. Ar apsimoka pirkti ir vietoj jau dezeje esancius sukeisti? Ar geriau pirkti TIK kaip papildomus prie jau esanciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vietoj tavęs palaukščiau, visgi ir kaina kris tada GTX1080ti, Nu bet čia tau spręsti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad gtx 1170 bus geriau nei 1080ti . turetu kirst kainos. bet palaukt manau reiktu jei nori paimt ne brangiausia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad gtx 1170 bus geriau nei 1080ti . turetu kirst kainos. bet palaukt manau reiktu jei nori paimt ne brangiausia. 

Cia dar klausimas, reiktu pirmiausia sulaukt, o tada sneket kas geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas Silent Wings laikau max apsukom Vega 56 aušinti ir jų visiškai negirdžiu, bet jie yra skirti aušinti radiatoriams, o korpusui skirti Pure Wings ;) Šiaip siūlyčiau antrąjį variantą imti, n* tau tas 7820k :) Pradžiai neskubėk nei keisti korpuso ventiliatorių, nei pirkis papildomai, nes gali būti jog įdėjus radiatorių viršuje, nebeis priekyje įstatyti to papildomo ventiliatoriaus. Taip buvo mano atveju tik su FD Define S korpusu.


Kiek skaičiau, pridėti į korpusą ventiliatoriai yra geri ir tylūs. Jeigu netenkins pasikeisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad gtx 1170 bus geriau nei 1080ti . turetu kirst kainos. bet palaukt manau reiktu jei nori paimt ne brangiausia.

 

Nemanau kad bus galingesnė už 1080ti bet gali but prie pat 1080, aišku dar neaišku dar nėra tikslios info kokie bus spec, tik gandai

Nedaug liko laukti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad kaina pasirodzius 1170 kris tai cia faktas. Bet cia ne esme. Tiesiog naujai pirkta deze parejo. Suma kaip ir atgauta. Belieka ja vel panaudoti. Tik si karta antras variantas labiau traukia.

 

@Magnitas Silent Wings laikau max apsukom Vega 56 aušinti ir jų visiškai negirdžiu, bet jie yra skirti aušinti radiatoriams, o korpusui skirti Pure Wings ;)

Gerai, kad paminejai sita dalyka. Buciau nusipirkes ko nereikia. :) Viska man kaip ir sudes. O as kai nelabai nagingas tai po visko nelabai ir noresiu keitineti jeigu reiktu to. Tai sakau gal is karto pasirupinti tuom.

 

Bent jau siame video man patiko, kad yra ventiliatoriai ir virsuje. Reiks del to pasiklausti pries perkant ar jie ten tilps.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas Tam video nepamiršk CPU aušintuvas orinukas, o tu išsirinkęs vandens. Labai nerekomenduoju dėti radiatoriaus priekyje, nes tokiu atveju visa šiluma nuo jo eis į korpuso vidų, dėl ko nukentės motininė plokštė ir kas svarbiausia vaizdo plokštė, bet bus geriau aušinamas CPU, nors jam to aušinimo su vandeniu ir taip per akis  Šiaip kaip įprasta, priekyje pro dulkių filtrą yra paimamas oras į korpuso vidų, o tada pro radiatorių viršuje ištraukiamas lauk. Tokiu atveju CPU bus aušinamas šiltesniu oru iš korpuso, bet šaltesniu GPU ir MB. Dabar dar atidžiai pasižiūrėjau korpusą ir matau jog įmanoma radiatorių stumdyti pirmyn atgal, tai gali vieną Pure Wings 2 nusipirkti, neturėtų radiatorius maišyti trečiam ventiliatoriui priekyje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator , kaip man tai reikejo persiskaityti kokia 10 kartu kol daejo ka norejai pasakyti. xexe

 

O tai kur radiatoriu deti tada? I virsu ta prasme? Ir jeigu priekyje galima prie esanciu 2 imontuoti dar viena ventiliatoriu, tokio vedinimo pakaks? Kad viduje nesilaikytu karstis? Jeigu gerai supratau tai is priekio ir apacios itrauks, o per virsu ir nugara istrauks?

 

t55emo.jpg

 

 

Kazkaip kyla abejoniu del dezes modelio. Randu, kad oras ten nelabai gerai praeina is priekio. Yra aisku ir modai, bet kas juos darys.. https://medium.com/@rodrigoatprism/modding-the-phanteks-enthoo-evolv-atx-case-for-air-flow-5aec40fe0793

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, pas mane su sakinio sandara yra tragedija. Nors lietuvių mokiausi pakankamai gerai, tačiau sakinio sandara visada buvo problema kurios neišsprendžiau, todėl dažnai žmonėms sunku suprasti ką parašau :D

Nuotraukoj parodytas teisingas oro judėjimas. Radiatorius yra montuojamas kartu su ventiliatoriais. Būtent šitai dėžei viršuje yra ištraukiamas stalčiukas prie kurio ir tvirtinasi radiatorius ir ventiliatoriai. Tiesa yra du ventiliatorių montavimo variantai, "push" ir "pull", pirmasis pučia orą pro radiatorių, antrasis traukia orą pro radiatorių. Tačiau skirtumo beveik nėra tarp jų. Iškart neatkreipiau dėmesio, bet šitai dėžei neįdėsi trečio 140mm ventiliatoriaus, bent jau taip rašo kad 2x140mm, arba 3x120mm. Pakaks priekyje ir 2 jeigu PSU bus įdėtas jog pats trauktų orą išlauko, tada turėsi 2-in ir 3-out. Jeigu PSU trauks orą iš dėžės, tada 2-in ir 4-out taip susidarys perdaug neigiamas slėgis dėžėje. Pas mane patį buvo 2-in ir 4-out konfiguracija ir nieko baisaus nebuvo apart to kad dulkių pro visas skyles pritraukė. Na ir taip ši dėžė gal ir turi problemų su oro cirkuliacija, bet ji graži, visos maždaug arba gražios bet prastas performance arba neutralios bet geras performance.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, pas mane su sakinio sandara yra tragedija. Nors lietuvių mokiausi pakankamai gerai, tačiau sakinio sandara visada buvo problema kurios neišsprendžiau, todėl dažnai žmonėms sunku suprasti ką parašau :D

Viskas ok su tais sakiniais. Cia pas mane ilgas kaklas per kuri einanti informacija pasiekia B taska ne visai greitai. :D xe

 

Hm.. Kaip ir viskas aisku. Man irgi atrodo, kad geriau radiatorius butu virsuje. Tik klausimas ar reikia aukoti du priekinius i 3x120mm? Man tie silent wings visai patiko. Ir garsas ju tikrai ispudingas. Kazkaip neradau info kaip jau esantis ventiliatoriai dirba dezeje. Garsiai ar ne kai vyksa apkrova zaidziant kazka?!

 

Beje, o pats radiatorius desis ant dezes kaip nuotraukoje virsuje parodyta? Cia aisku ne mano busima deze, bet pats jos idejimas?

 

Siaip pagal testus butu gerai priekine panele modifikuoti kaip linke parodyta. Vedinimas pagereja kai jos nera. Na, bet is bedos galima ir nuimti jeigu kazka rimto daryti?!

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as prisidesiu prie visu ir pasakysiu kad geriau tu palauk ta menesi, ir paskui spresi ko nori. kainos neabejotinai kris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ok su tais sakiniais. Cia pas mane ilgas kaklas per kuri einanti informacija pasiekia B taska ne visai greitai. :D xe

 

Hm.. Kaip ir viskas aisku. Man irgi atrodo, kad geriau radiatorius butu virsuje. Tik klausimas ar reikia aukoti du priekinius i 3x120mm? Man tie silent wings visai patiko. Ir garsas ju tikrai ispudingas. Kazkaip neradau info kaip jau esantis ventiliatoriai dirba dezeje. Garsiai ar ne kai vyksa apkrova zaidziant kazka?!

 

Beje, o pats radiatorius desis ant dezes kaip nuotraukoje virsuje parodyta? Cia aisku ne mano busima deze, bet pats jos idejimas?

 

Siaip pagal testus butu gerai priekine panele modifikuoti kaip linke parodyta. Vedinimas pagereja kai jos nera. Na, bet is bedos galima ir nuimti jeigu kazka rimto daryti?!

Palik jpriekyje jau pridėtus 2x140mm užteks jų, ypač jei žadi daryti tą modą kuris beje labai gražiai žiūrisi. Svarbu kad PSU imtų orą iš lauko ir viskas bus idealu. Radiatorius dėsis ne ant viršaus dėžės, o viduj. Radiatoriui tvirtinti išsitraukia stalčiukas viršuje, nuotraukoj matosi

Evolv-ATX-12z.jpg

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.