Peršokti prie turinio

Nuotrauka

gal kas norite apsikeist zaidimais?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

swatsqad
Mano pranešimai  

swatsqad
  • Naujokai
  • Turi:PS1, PS Vita, PSP, Genesis
  • PSN vardas:swatsqad
  • XBL vardas:swatysqad

psv korteles nesiejamos su konsolem, tai galim pasikeitaliot :) pats turiu lumines, ziauriai smagus, bet po ~150h pradejo atsibost ^^

shmylix
Mano pranešimai  

shmylix
  • Naujokai
  • Turi:PS Vita, Wii, DS
  • PSN vardas:shmylix-ps
  • Steam ID:7656119802440033

Turiu Marvel Versus Capcom 3 kortelę. Mielai mainyčiausi, tik kad nelabai matau kažko įdomaus iš retailinių žaidimų (Wipeout nebent ar koks BlazBlue).. Būtų smagu kas pora mėnesių kokius susiėjimus pasigaminti - pasidalinti įspūdžiai / pasichallengint / pasikaitaliot kortelėm :(

Šį pranešimą redagavo shmylix: 2012-04-16, 19:19

swatsqad
Mano pranešimai  

swatsqad
  • Naujokai

Turiu Marvel Versus Capcom 3 kortelę.
Mielai mainyčiausi, tik kad nelabai matau kažko įdomaus iš retailinių žaidimų (Wipeout nebent ar koks BlazBlue)..

Būtų smagu kas pora mėnesių kokius susiėjimus pasigaminti - pasidalinti įspūdžiai / pasichallengint / pasikaitaliot kortelėm :spiderp:

na nera "musu" tiek jau daug kad susiburimus organizuot deja :/ per foruma galim :) parasyk i skype - swatsqad , jei nori lumines isbandyt

shmylix
Mano pranešimai  

shmylix
  • Naujokai
  • Turi:PS Vita, Wii, DS
  • PSN vardas:shmylix-ps
  • Steam ID:7656119802440033

na nera "musu" tiek jau daug kad susiburimus organizuot deja :/ per foruma galim :spiderp: parasyk i skype - swatsqad , jei nori lumines isbandyt

Keletas PSVitinkų Party confą paorganizavo, tai sakyčiau visai nieko būdas sukomunikuoti reikalus.
Parsisiųsiu dar kartą demo tų luminų, gal daugiau pabandžius patiks.

Ir beje, iš NEAR'o matosi, kad tiek Vilniuje, tiek Kaune nemenkai tų Vititinkų :)

GYNGA
Mano pranešimai  

GYNGA
  • Moderatoriai
  • Turi:PS Vita, XBOX 360

Yra yra, pakankamai nemažai jau :) pats šiuo metu neturiu ką keist (nebent kamnors suomiško Wipeouto reikia :spiderp: ) ir Lumines kažkaip demo neypatingai patiko. Šiaip mielai pasikeisčiau, ir susitikimą vasarą būtų smagu padaryt. Nors su tuo Near negali žinot, visko ten pasitaiko. Vienas kur šalia manęs kurį laiką rodydavo pasirodo vengras softo dev'as tiktai į kažkokia programuotojų konferenciją Lietuvoj buvo atvažiavęs, paskui išvis pievą rodydavo kažkokį kiną, matyt su Skyhooku prisižaidė.

swatsqad
Mano pranešimai  

swatsqad
  • Naujokai

gal as vienas dauztas, bet sakydamas kad prie lumines praleidau virs 150h, as neperdedu :spiderp: reviews pasiziurekit, aplamai visiem patariu bent demo isbandyt, ne veltui ir pirkau ji :) OOOOOOOOOOOO I GOT A ROCKET!! xD

Tii
Mano pranešimai  

Tii

2014 metų PS4//Vita žinovas

• Moderatoriai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, Wii U, 3DS
  • PSN vardas:Tii__

As kai Lietuvoj ant velyku buvau Near namie paileidau, tai beveik 10 zmoniu rado. Gynga uz keliu kilometru nuo mano 'laikinojo' busto gyvena:D Pats Lumines buvau issinomaves, tai tikrai vertas demesio - perejau ir kai labiau atpigs tikrai pasiimsiu:)

Tii__.png
ae1e493548.png

Inception
Mano pranešimai  

Inception
  • Nariai
  • Turi:PS Vita

kas kaip man be tolko ta programa NEAR NU gal sulaiku bus gera, kai draugai isigis ta PS Vita, nes po kolkas is savo Sutves vienintelis turiu PS Vita

• audriusvaldo tai mėgsta

intenso33
Mano pranešimai  

intenso33
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:intenso33

keitimui turiu siuos zaidimus: little big planet, rayman origins, metal gear solid hd collection, gal kas ka nors pasiulitu? galiu primoketi :thumbsup4:

intenso33.png

TheContractor
Mano pranešimai  

TheContractor
  • Naujokai

Gal kasnors turi Zero Escape: Virtues Last Reward pardavimui?  :hi:

Suveln
Mano pranešimai  

Suveln
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PS Vita

gal kas norit Killzone: Mercenary PS Vitai? keisčiau. labiausiai mane domina Gravity Rush ir Persona 4 Gold. bet ir kiti žaidimai ok. 

Rayman
Mano pranešimai  

Rayman

KONSOLIUS

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS

gal kas norit Killzone: Mercenary PS Vitai? keisčiau. labiausiai mane domina Gravity Rush ir Persona 4 Gold. bet ir kiti žaidimai ok. 

Mainytum į PlayStation All-Stars Battle Royale?

Konsolius_banner_2_Kopija.jpg

FUZA
Mano pranešimai  

FUZA

Old'School Gamer

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, Wii
  • PSN vardas:Tadas080816
  • Steam ID:fuza_lt
  • Origin ID:FUZA_LT

Turiu mainymui Ninjago:Nindroid zaidima (https://www.playstat...ndroids-psvita/ https://www.youtube....h?v=EYNarocgg3Y ),jei ka domina i pm  :grt:

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods