swatsqad

gal kas norite apsikeist zaidimais?

Rekomenduojami pranešimai

psv korteles nesiejamos su konsolem, tai galim pasikeitaliot :) pats turiu lumines, ziauriai smagus, bet po ~150h pradejo atsibost ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Marvel Versus Capcom 3 kortelę.

Mielai mainyčiausi, tik kad nelabai matau kažko įdomaus iš retailinių žaidimų (Wipeout nebent ar koks BlazBlue)..

 

Būtų smagu kas pora mėnesių kokius susiėjimus pasigaminti - pasidalinti įspūdžiai / pasichallengint / pasikaitaliot kortelėm :(

Redagavo shmylix

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Marvel Versus Capcom 3 kortelę.

Mielai mainyčiausi, tik kad nelabai matau kažko įdomaus iš retailinių žaidimų (Wipeout nebent ar koks BlazBlue)..

 

Būtų smagu kas pora mėnesių kokius susiėjimus pasigaminti - pasidalinti įspūdžiai / pasichallengint / pasikaitaliot kortelėm :spiderp:

 

na nera "musu" tiek jau daug kad susiburimus organizuot deja :/ per foruma galim :) parasyk i skype - swatsqad , jei nori lumines isbandyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nera "musu" tiek jau daug kad susiburimus organizuot deja :/ per foruma galim :spiderp: parasyk i skype - swatsqad , jei nori lumines isbandyt

 

Keletas PSVitinkų Party confą paorganizavo, tai sakyčiau visai nieko būdas sukomunikuoti reikalus.

Parsisiųsiu dar kartą demo tų luminų, gal daugiau pabandžius patiks.

 

Ir beje, iš NEAR'o matosi, kad tiek Vilniuje, tiek Kaune nemenkai tų Vititinkų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra, pakankamai nemažai jau :) pats šiuo metu neturiu ką keist (nebent kamnors suomiško Wipeouto reikia :spiderp: ) ir Lumines kažkaip demo neypatingai patiko. Šiaip mielai pasikeisčiau, ir susitikimą vasarą būtų smagu padaryt.

 

Nors su tuo Near negali žinot, visko ten pasitaiko. Vienas kur šalia manęs kurį laiką rodydavo pasirodo vengras softo dev'as tiktai į kažkokia programuotojų konferenciją Lietuvoj buvo atvažiavęs, paskui išvis pievą rodydavo kažkokį kiną, matyt su Skyhooku prisižaidė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal as vienas dauztas, bet sakydamas kad prie lumines praleidau virs 150h, as neperdedu :spiderp: reviews pasiziurekit, aplamai visiem patariu bent demo isbandyt, ne veltui ir pirkau ji :) OOOOOOOOOOOO I GOT A ROCKET!! xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai Lietuvoj ant velyku buvau Near namie paileidau, tai beveik 10 zmoniu rado. Gynga uz keliu kilometru nuo mano 'laikinojo' busto gyvena:D

Pats Lumines buvau issinomaves, tai tikrai vertas demesio - perejau ir kai labiau atpigs tikrai pasiimsiu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas kaip man be tolko ta programa NEAR

NU gal sulaiku bus gera, kai draugai isigis ta PS Vita, nes po kolkas is savo Sutves vienintelis turiu PS Vita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keitimui turiu siuos zaidimus: little big planet, rayman origins, metal gear solid hd collection, gal kas ka nors pasiulitu? galiu primoketi :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas norit Killzone: Mercenary PS Vitai? keisčiau. labiausiai mane domina Gravity Rush ir Persona 4 Gold. bet ir kiti žaidimai ok. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas norit Killzone: Mercenary PS Vitai? keisčiau. labiausiai mane domina Gravity Rush ir Persona 4 Gold. bet ir kiti žaidimai ok. 

Mainytum į PlayStation All-Stars Battle Royale?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.