Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pocket Legends Iphone/ Ipod touch

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

vaufas
Mano pranešimai  

vaufas

MTB fanatikas

• Naujokai
  • Turi:PS3, PS1
  • PSN vardas:VytisF ir Vytfoe (naujas)

Taigi kadangi teko šiuo metu turėti Iphone 4, tai nusprendžiau pažaisti su juo. Na kiek išeis tiek padarysiu žaidimų aprašymų.
Taigi pirmas mano žaidimas yra Pocket Legends massive multiplayer game, na šis pavadinimas puikiai apibūdina apie ką šis žaidimas. Kaip ir visuose tokio žanro žaidimuose teks kelti lygius, rinktis atributus, pirkti šarvus bei ginklus. Vienas įdomus dalykas šiame žaidime yra veikėjas, turėsit pasirinkti klasę ( Karys, lankininkas ar magė) ir pagal tai jum bus parinktas veikėjas, Karys yra meška, lankininkas- erelis, magė-katė (ar kažkas panašaus :) ). Na vadinamasis soundtrack'as gan neblogas ir nemonotoniškas. Tik man nepatiko žaidimo esmė, na jos išvis nėra, eini kovoji iš niekur nieko, net ir patys quest'ai rodos tokie patys, nepaisant besikeičiančio fono ir užsakovų. Bendras žaidimo vaizdas gan geras, viskas sklandžiai, žmonių daug, item'ų pasirinkimas milžiniškas. :(
Jei vertinčiau šiam žaidimui duočiau 8/10. Jei kas norėtų palošti jį į pm. :(
Ačiū už dėmesį. :)

Na o čia screen'ai iš žaidimo.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

MGnon
Mano pranešimai  

MGnon

''Sonny''

• Nariai
  • Turi:PS4, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:RockLower
  • XBL vardas:BearBasterd01
  • Steam ID:JailHouseMan

aprasyma reikejo deti i blog'u skilti :(

vaufas
Mano pranešimai  

vaufas

MTB fanatikas

• Naujokai
  • Turi:PS3, PS1
  • PSN vardas:VytisF ir Vytfoe (naujas)

Ok kitakart žinosiu, beje ačiū už pastebėjimus :spiderp:

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods