scalman

PSP atrisimas, naujausios CFW

Rekomenduojami pranešimai

Nu viską surašiau viskas gadyca viskas veikia o kaip paleist gamus? :melvin:

 

Flasheris neveikia, rašo not supported model

 

3004, 4g

 

 

Tai galit kas nors padėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu psp go,esu pasidares 6.60 pro b10,zaidimai kaip ir veikia,tik turiu tokia beda,pvz zaidziau wwe smackdown vs raw 2006,ir po kovos sesone atidarau 10000 doleriu ir halka hogana,tada spaudziu x,ir turetu kaip ir viskas okey buti,o buna juodas ekranas,ir psp po 20 sec issijungia pats,na galvojau gal failas zaidimo blogas,bet deja neradau internete siustis dar kito wwe,tai palikau kaip yra,ir pradejau lost abes oddysay pirma dali,perejau visa,ir bonusa dave,paspaudus x kad pazeti kas per bonusas,psp padare ta pati - issijunge,tai cia frimeware,psp,ar zadimai piratiniai kalti???aciu,beje bandziau keist softa,ta pats,issijungia butent po wresltemania 21 maco,ir abes odyssay kai noriu bonus pazet gale,mistika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimai, bet del viso pikto gali pabandyt pakeist ISO mode.

 

Na abes atsiunciau kita faila is kitur,tai pasizejau bonusa,viskas oki,reiskia zaidimai,nes wwe keiciant ta iso visvien issijungia butent po to maco,ir niekur as dar wwe nerandu siust,o psp store negaliu pazesti nes negaliu pajungti savo psp prie interneto iki siol,uzknisa,nupirkciau umd mazai kainuoja,bet psp go nepalaiko Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek daug problemu visokiu. ir neto nera. ir umd nera . na zaidimai neaisku kaip .neaisku kieno ripinti tai taip ir gaunas po to kai kas neveikia.normalu.siunti kita is kitur ir megini.arba reikia pakeist siek tiek nustatymus kai kuriem geimam irgi padeda.

o del abe ,kas ten per bonus ?. matyt jo tiesiog nera to bonuso ir tiek.todel ir ismeta.

perejai Abe visa? :gasp: ir uzteko kantrybes tau ? kai kurie lygiai tikrai sunkus pasirode :fuuu:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek daug problemu visokiu. ir neto nera. ir umd nera . na zaidimai neaisku kaip .neaisku kieno ripinti tai taip ir gaunas po to kai kas neveikia.normalu.siunti kita is kitur ir megini.arba reikia pakeist siek tiek nustatymus kai kuriem geimam irgi padeda.

o del abe ,kas ten per bonus ?. matyt jo tiesiog nera to bonuso ir tiek.todel ir ismeta.

perejai Abe visa? :gasp: ir uzteko kantrybes tau ? kai kurie lygiai tikrai sunkus pasirode :fuuu:

 

interneta sutvarkiau,nustatymus keiciau del wwe tai tas pats,po wrestlemania 21 issijungia,butent kai halk hogan ir the rock atidarau,parsiunciau 09 metu,irgi nieko toks,nes 06 niekur nerandu daugiau,o del abe,parsiunciau kita is kitur nes pilna tu abe;D uzteko kantrybes man jau 5 karta per visa gyvenima,nes man sitas zaidimas labai patinka,o bonusas yra,tave grazina vel gelbeti mudokons,nes pries tai juos zudziau,grazina ten pat,bet sunkesniu lygiu,bet jau perejau ta bonus,db exodus zaidziu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

Suprantu, kad daug aiškinta ir kalbėta, bet man blondinei nu niekaip nesigauna, gal galite kas surašyti smulkiai iš kur ir ką parsisiūsti, kaip toliau daryt lyg aišku, tačiau tos nuorodos kurios sudėtos su parsisiuntimais jas atsidarius ten dar n visko pilna na pasimečiau juodai o mazgis kelinta diena man ramybės dėl psp neduoda nes nebepasileidžia žaidimai, net permormatavus kortą ko ankščiau užtekdavo :( Pas mane psp 2003 5.50GEN-D3 norėčiau atnaujint versiją :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

Suprantu, kad daug aiškinta ir kalbėta, bet man blondinei nu niekaip nesigauna, gal galite kas surašyti smulkiai iš kur ir ką parsisiūsti, kaip toliau daryt lyg aišku, tačiau tos nuorodos kurios sudėtos su parsisiuntimais jas atsidarius ten dar n visko pilna na pasimečiau juodai o mazgis kelinta diena man ramybės dėl psp neduoda nes nebepasileidžia žaidimai, net permormatavus kortą ko ankščiau užtekdavo :( Pas mane psp 2003 5.50GEN-D3 norėčiau atnaujint versiją :(

 

PSP OFW 6.60

 

6.XX PRO-B10 Fix

 

turetu but tiesus linkai iskart i siuntima.

 

pirma atsiusta faila dedat i PSP/GAME/UPDATE.paleidziant per psp.

kai persikrauna psp,patikrinat kokia versija rodo.

antra atsiuntima dedat i PSP/GAME. paleidziat .

wualia

p.s. jei kyla problemos vel rasot cia .. :yao:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSP OFW 6.60

 

6.XX PRO-B10 Fix

 

turetu but tiesus linkai iskart i siuntima.

 

pirma atsiusta faila dedat i PSP/GAME/UPDATE.paleidziant per psp.

kai persikrauna psp,patikrinat kokia versija rodo.

antra atsiuntima dedat i PSP/GAME. paleidziat .

wualia

p.s. jei kyla problemos vel rasot cia .. :yao:

 

Pas mane irgi PSP 2003 5.50 GEN-D3 ir norėčiau atnaujinti, bet norint paleisti OFW 6.60 update išmeta "The system software of your PSP system is version 9.90. There is no need to update" ir neleidžia to padaryti nors system infromation raso, kad versija 5.50 GEN-D3.

 

Be to ta antra faila išrarini tiesiai į PSP/GAME ar dedi į PSP/GAME/6.XX PRO-B10 Fix?

 

 

Išeitis čia: http://www.youtube.com/watch?v=WFv2wusS5kc

O 9.90 errora sutvarko sitas:

Redagavo eimax24

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dzin ta plokste, Permananet patcha gali rasyt tik ant Phatu ir slimu..

Redagavo mekeksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.