Domanis

Kokią planšetę pasirinkti?

Rekomenduojami pranešimai

Čia bus bendra temą kurioje padėsim žmonėm išsirinkti planšetes.

 

Pirmiausia pagalbos reikia man

 

1. Acer Iconia A500

 

Nuotrauka

 

2. Apple iPad 2 Wi-Fi 16GB

 

Nuotrauka

 

3. Asus Eee Pad Transformer TF101

 

Nuotrauka

 

 

Labiausiai man patinka paskutinis variantas, galbūt turite jūs vieną iš jų ir galite parašyti pliusus , minusus ir patarti kas geriau. Antroje vietoje yra Ipad , bet kažkaip iOS nelabai man atrodo , vienur rašo , kad gera , o kitur kad paskutinis š... Nežinau net kuo tikėt . Ačiū už patarimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iOS viena is labiausiai isdirbtu OS. Tik yra labai daug heiteriu varguoliu - kurie jos negali sau leisti. As buciau uz iPad, taciau funkcijolumu man siek tiek labiau patinka galaxy 10,1 modeliukas. Asus, ypac visko kas turi savyje Eee patariu vengti. Gal ir pigus, bet tikrai silnas variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina gali siekti 1,5 k lt , nemanau kad daugiau reikėtų leisti LT , nes nenaudosiu jo kaip pagrindinio kompiuterio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano penki centai:

- Rinkis tik su 3G. Nebent ketini internetą pasiekti per mobile hotspot. Brt įvertink, kad planšetė laiko 10val., o telefonas - gerokai mažiau.

- Jei reikalavimai maži - iOS. Jei ieškai labiau kaip nešiojamo kompiuterio pakaitalo - tik Android. Man šios operacinės sistemos - vienodai išbaigtos. Tačiau Android - funkcionalesnė ir lankstesnė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalavimai , filmų žiūrėjimas , ilgai laikanti baterija nes bus naudojamas tik internetui , tai pat norėsis pažaisti žadimus todėl nesilpnas. Be to kaip dėl to ipad bluetooth ? kiek girdėjau jis veikia tik tarp apple įrenginių ar tai tiesa?" Beto ar visos programos kurios iphone markete yra ir ipad, nes kažkur skaičiau , kad tik 10 % programų yra ant ipad.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asus, ypac visko kas turi savyje Eee patariu vengti. Gal ir pigus, bet tikrai silnas variantas.

 

Nagi nagi... Nesutinku :D Labai jau suabsoliutinta nuomonė Eee atžvilgiu.

 

Reikalavimai , filmų žiūrėjimas , ilgai laikanti baterija nes bus naudojamas tik internetui , tai pat norėsis pažaisti žadimus todėl nesilpnas. Be to kaip dėl to ipad bluetooth ? kiek girdėjau jis veikia tik tarp apple įrenginių ar tai tiesa?" Beto ar visos programos kurios iphone markete yra ir ipad, nes kažkur skaičiau , kad tik 10 % programų yra ant ipad.

 

Tavo pateiktus reikalavimus tenkina iPad su kaupu.

 

Dėl to 10% tai nežinau iš kur tas skaičius trauktas. Bet esmė tame, kad 99% programų, kurių Tau kada nors reikės, bus ir iPad versijos ir iPhone versijos. iPad versijos gali nerasti tik kokios nors specifinės programos (tarkim Denon resyverių nuotolinio valdymo programa arba koks nors prastos reputacijos žaidimas, kurio Tu vis tiek nežaisi).

 

Tiek, kiek surašei, tinka iPad. Bet įvertink, ar Tau reikės SD kortelės lizdo, ar norėsi lankstumo, ar norėsi ką nors įdomaus nuveikti, ar norėsi lanksčios vartotojo sąsajos (iPad'e to nepakeisi standartinėmis priemonėmis) ir t.t. ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma reiktų apgalvot ar tau tikrai tos planšetės reikia, kur ir kada tu ją praktiškai panaudosi.. Ar tai nebus tik žaisliukai porai dienų pasirodymui prieš draugus ?

Praktiškiausias variantas iš šitų trijų aišku yra tas ASUS eee, nes gauni planšetę ir laptopą viename. Ir dar androidą.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma reiktų apgalvot ar tau tikrai tos planšetės reikia, kur ir kada tu ją praktiškai panaudosi.. Ar tai nebus tik žaisliukai porai dienų pasirodymui prieš draugus ?

Praktiškiausias variantas iš šitų trijų aišku yra tas ASUS eee, nes gauni planšetę ir laptopą viename. Ir dar androidą.

 

Na reikia dar ir tai paminėti, kad Asus Transformer atveju į planšetės kainą Docking'as su klaviatūra neįeina. Susumavus abu (Eee + dock), gali būti, kad brangiau kainuoja, nei iPad.

 

Bet kokiu atveju, atsakymas yra teisingas: Android atveju gauni funkcionalesnį daiktą, nei iPad.

 

Jei reikia tik tiek, kiek parašei (filmai, internetas, žaidimai) - iPad.

Jei kažko daugiau - bet ką (padoraus savaime suprantama) su Android.

 

 

PS: Arba dar šitas variantas mane žavi: http://www.ubuntu.com/devices/android Dar vienas argumentas rinktis Android platformą.

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padas - ipad :D

Android as tikrai neimciau nes jau geriau koki s3 nusipirkt tos pacios fukcijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma reiktų apgalvot ar tau tikrai tos planšetės reikia, kur ir kada tu ją praktiškai panaudosi.. Ar tai nebus tik žaisliukai porai dienų pasirodymui prieš draugus ?

Praktiškiausias variantas iš šitų trijų aišku yra tas ASUS eee, nes gauni planšetę ir laptopą viename. Ir dar androidą.

 

Na jau ilgai svarstau ar jos man reikia , bet pagalvojus nusprendžiau pirkti , nes kadangi dabar esu Švedijoje ir tenka daug keliauti mašina todėl aš ją perku. Laptopo man nereikia , nes atitinkamai kaina kyla ir šeip nėra labai patogu jeigu pirkčiau maža tai jau būtų permažas , o didelis persunkus. Asus tablet'as būtų kaiptik , nes klaviatūra yra komplekte ir liečiamas ekranas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.