Dowydas

Kaip isirašyti žaidimus?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu kvailą problemą jog neišeina isirašyt PS1 žaidimų, kiek pamenu anksčiau rašydavau tiesiog per nero į paprasta cd ir jokių problemų nebūdavo, dabar iš bcg parsisiunčiau crash bandicoot 3, išsikepiau per nero bet nepasileidžia.. Per kokia programa reikia rašyt? ir jei aš turiu tokius failus: CB3.ccd, CB3.cue, CB3.img, CB3.sub kurį paleist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bandau.. Tik man nepatinka kad mano writeris raso minimum x16 greičiu, kai šiaip rekomenduoja x4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nepadarysi, cia patys diskai neleidzia leciau rasyti. rasyk kiek leidzia maziau ir nesuk galvos. ps1 lazeris yra maziau spyriojasi nei PS2 lazeris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bereikalo 3 cd sugadinau nes paciam žaidime problema buvo, nors keista jog iš bcg neveikia.. Parsisiunčiau kita ir puikiai veikia taip pat rašant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora klausimų į temą:
1. Jei mano ps skaito piratinius žaidimus, tai reiškia, kad jis yra chipuotas?
2. Jei PS chipuotas ar yra koks snors skirtumas ar rašau į cd PAL ar NTSC žaidimų versijas?

P.S. Problema tame, akd niekaip nepavyskta įrašyti žaidimų... :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora klausimų į temą:

1. Jei mano ps skaito piratinius žaidimus, tai reiškia, kad jis yra chipuotas?

2. Jei PS chipuotas ar yra koks snors skirtumas ar rašau į cd PAL ar NTSC žaidimų versijas?

 

P.S. Problema tame, akd niekaip nepavyskta įrašyti žaidimų... :/

chipuotas turetu lygtai atrakint regionus. tai gal ne taip rasai , ne su ta programa , arba writeris nusilpes , ar pats ps1 lazeris. daug visko gali but.

as tai is tu laiku kai ps1 zaidimu dar net neturedavo eiliniai zmones kaip ir ant ko isirasyt. tik pirkt irasytus jau. dar ir ps2 zaidimus piratinius veliau kioskuose pirkau. tik veliau prasidejo masiniai kepimai. :trl:pamenu pagal alga dar kokie brangus buvo tie piratiniai. minimumas jei buvo apie 400 lt kazkas tokio, tai piratinis ps2 kainavo apie 20lt . :god:  viena nusipirkdavai ir net negalvodavai kad ta menesi dar koki isigysi   :halone:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chipuotas turetu lygtai atrakint regionus. tai gal ne taip rasai , ne su ta programa , arba writeris nusilpes , ar pats ps1 lazeris. daug visko gali but.

as tai is tu laiku kai ps1 zaidimu dar net neturedavo eiliniai zmones kaip ir ant ko isirasyt. tik pirkt irasytus jau. dar ir ps2 zaidimus piratinius veliau kioskuose pirkau. tik veliau prasidejo masiniai kepimai. :trl:pamenu pagal alga dar kokie brangus buvo tie piratiniai. minimumas jei buvo apie 400 lt kazkas tokio, tai piratinis ps2 kainavo apie 20lt . :god:  viena nusipirkdavai ir net negalvodavai kad ta menesi dar koki isigysi   :halone:

Aš kažkaip turiu vilsties dar įsirašyt ir palošti visus garsius PS1 žaidimus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora klausimų į temą:

1. Jei mano ps skaito piratinius žaidimus, tai reiškia, kad jis yra chipuotas?

2. Jei PS chipuotas ar yra koks snors skirtumas ar rašau į cd PAL ar NTSC žaidimų versijas?

 

P.S. Problema tame, akd niekaip nepavyskta įrašyti žaidimų... :/

Regionai nesvarbu chipuotam, kiek pamenu tai PS1 buvo labai kaprizingas diskams (ne visi tikdavo) ir dar rasyti bandyk kuo letesniu greiciu 1x arba 2x. Galiu ant testo parsiusti ka nors ir pabandyt irasyt. Paciam pasidare idomu ar veiks, kaip tik PS chipuota turiu pasonei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora klausimų į temą:

1. Jei mano ps skaito piratinius žaidimus, tai reiškia, kad jis yra chipuotas?

2. Jei PS chipuotas ar yra koks snors skirtumas ar rašau į cd PAL ar NTSC žaidimų versijas?

 

P.S. Problema tame, akd niekaip nepavyskta įrašyti žaidimų... :/

 

 

Durnas klausimas, bet tu ant PS1 bandai pasileist irasyta? Nes ant PS2  paleisti PS1 zaidimus irasytus - sunkus atvejis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jei ps1 cipuotas ir dar skaito kitus irasytus zaidimus tai su lazeriu jo gal dar ir tvarkoj, tada lieka problema grynai is tavo puses. tai yra tavo pc writeris, programa, ir diskai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.