tadasas99

49cc keturtakciu varikliuku norisi ispausti daugiau nei 45km/h

Rekomenduojami pranešimai

taigi isigijau toki kinieti, stovi 49cc keturtaktis variklis, jo manuale raso max 45km/h arba 28mylios tiek ir bega, is pradziu budavo ant laisvo begio laikant gaza apsukos pulsuodavo, (pan kaip ipurskimo rpm ribotuvas), isemiau plastmasine tarpine tarp karbo ir kolektoriaus, db apsukos gerai kyla, pirmu begiu priekinis ratas kyla, 3 begiu 40km/h o ijungus ketvirta ir biski daugiau puse gazo vaziuoji 55km/h, daugiau gazo nepriima....

bandziau googlint, visur apie motoroleriu ribotuvus kalbama, apie sita aparata nieko nerandu, seip toks variklis nera retenybe, zn kad jam ribotuvus isima, jam tinka 125cc grupe, bet kas is to jei pakeitus 125cc grupe man apsukos nekils, o ir dar nenoriu keist kol neuzregistruotas!

gal kas sugebesit padet ar nukreipt kazkur!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu taip, jeigu nori daugiau galos-perki kita motocikla, is 49cc nieko tu daugiau neispausi, o desi kita grupe, pareis stumoklis su visais ziedais,ir dar koki alkuninis sulus per pure, jis nera tam pritaikytas toks variklis, tokiem didelem apkrovom, faktas kad ilgai nevaziuosi. tau juk jau buvo sakyta kad noresi kasko daugiau :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daznai buna ribotuvai tarp karburatoriaus ir oro filtro. Dar gali bandyt ziuret laidus. Jei rasi tokiu kurie darbui nereikalingi ir bandyk atjunkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Medley, jau rasiau kad as turiu tik b kat ir nesituosiu buti "gatviu gaidelis", zn kad 49cc neturi galios, bet zn kad mopedu greitis yra ribojamas iki 45 pagal es reikalavimus, bet tai nereiskia kad 49cc tik 45 ir teispaudzia, jie sugeba daugiau, o kas del 125 grupes, tai siti varikliai gamyliskai buvo su 49 ir 125 cilindrais, bent draugelis turi keturati, tokiu varikliu, 125 cilindras, pagal dokus 125cc, ir kaip tu isivaizduoji, tipo desiu 125 cilindra ir paliksiu sena stumokli ar svaistikli?

Mieste man jo uztenka, tik iki namu 15km tai notetusi kad kokia 70 begtu! Nors vakar per 20min gryzau, nera taip tragiska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad 125cc cilindrą įdėsi labai abejoju, nes jis neturėtų tikti (bent jau motoroleriam, kur 49cc, tai max gali įkišt 70cc), jeigu rastum tai galėtum įkišt 70cc. Šiaip gali būt dar karbe ribotuvas, nepakelia adatos iki galo, kiti dar deda žiklerį didesnį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jeigu stumoklio diametras toks pats 49cc ir 70cc tai tuomet taip tu jy ydesi, bet is 49cc daryti 125, tai jau yra nesamone, vienas dalykas, nesiruosi jokioms varzybos, kuriuose yra tam tikra kategorija, ir chebra daro viska kad tik isspaust kuo daugiau, bet po tokiu varzybu keicia visa grupe. o kas liecia dar ribotuva, tai jo turi ardytis karbus, ziureti ar tenai nieko nereikalingo nera prikista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del grupes, tai zn, kad vietoj 49 tinka tik 70, bet tiek kad esu mates tokipati motora keturatyje su 125 grupe, vadinasi imanoma, o ir as jo paklausiau apie perdejima vietoj 49 (jis biski protingesnis kituos reikaluos) tai sake no problem, nuvarai i mare uz mazdaug 150lt nusiperki ir susidedi, bet cia dar tik mintis, tikrai ne siemet, aisku jei jau pirksiu tai pirma su pardaveju pasitarsiu, cia dar neaktualu!

kas del karbo, nu adata paziuresiu nuemes filtro slanga, del ziklioriu cia jau man sudetingiau, kaip atskirt ar jis mazesnis, ar jjis riboja (na glas? :D ), ir kas tas "nieko nereikalingo", ko mazdaug ieskoti, as tokiu dalyku neciupinejes nuo motorinio "ryga" laiku"!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi tusiimti gumas tarp karbu ir pasukinet gaza, paziureti ar sklende pilnai atidaro, seip kaip karbai tai yra tu budu kaip sumazinti galia ir pan. pabandyk susirasti savo moto manuala, pasiskaitysi, bus viskas aiskiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi tusiimti gumas tarp karbu ir pasukinet gaza, paziureti ar sklende pilnai atidaro, seip kaip karbai tai yra tu budu kaip sumazinti galia ir pan. pabandyk susirasti savo moto manuala, pasiskaitysi, bus viskas aiskiau

 

manuala? :) seip pas mane stovi hondos (pagal youtube 90cc,) tiksli kopija, bet pazek sito motora ir mano taspats tik 110cc pagal hondos manuala vakar radau kad prasokes vozruvu velenas per viena dantuka ir pagal ta pati manuala atsistaciau, tai kas del motoro jau daugmaz aisku, pas mane stovi perpus mazesni voztuvai nei hondos 50cc tokiam motore, taip kad nieko ir neisspausiu! :)

mano mintis po registracijos is to skelbimo pirkti seno motoro 80cc grupe!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskok CDI neribojancio greicio bei apsuku, taip pat karbe tarpines, oro filtre tarpines, duda jai skerstum ir isimtum visa suda pasijausru skirtumas kaip volga su ferariu, nu arba pirkt sportini. Pats su is savo 49cc pasidares ne vezli puciu 90 laisvai

Taip pat jai ismanai galetum bandyt zaisti variatoriuje su svareliais - deti sunkesnius del greicio, sankabos spyruokles kietesnes, daugiau apsuku bus.

Ir pataisyk linka nes nezinau kas per ratai :)

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskok CDI neribojancio greicio bei apsuku, taip pat karbe tarpines, oro filtre tarpines, duda jai skerstum ir isimtum visa suda pasijausru skirtumas kaip volga su ferariu, nu arba pirkt sportini. Pats su is savo 49cc pasidares ne vezli puciu 90 laisvai

Taip pat jai ismanai galetum bandyt zaisti variatoriuje su svareliais - deti sunkesnius del greicio, sankabos spyruokles kietesnes, daugiau apsuku bus.

Ir pataisyk linka nes nezinau kas per ratai :melvin:

 

seip ne apie pyrda kalba, linko pataisyt neiseis nes jau pasalintas skelbimas, cia kitas bet toks pat, cia stovi keturtaktis variklis, tai 90 km/h tikrai neispausiu, varijatoriaus ir sankabos judinti nereikes, cdi apziurejau, tipo senesniuse modeliose budavo 6 laidai ant fyskes ir reikedavo pilka laida nukirpti, bet pas mane tik 5 laidai, apie ismetimo skrodima galvoju, bet nzn, man reiketu galiuka nupjauti ir lomu ismust galeciau, bet ar paskui TA nesikabins?

p.s. saviskio pats karba buvai nusiemes? kokio diametro pas tave vidine anga apie 16mm ar didesne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip ne apie pyrda kalba, linko pataisyt neiseis nes jau pasalintas skelbimas, cia kitas bet toks pat, cia stovi keturtaktis variklis, tai 90 km/h tikrai neispausiu, varijatoriaus ir sankabos judinti nereikes, cdi apziurejau, tipo senesniuse modeliose budavo 6 laidai ant fyskes ir reikedavo pilka laida nukirpti, bet pas mane tik 5 laidai, apie ismetimo skrodima galvoju, bet nzn, man reiketu galiuka nupjauti ir lomu ismust galeciau, bet ar paskui TA nesikabins?

p.s. saviskio pats karba buvai nusiemes? kokio diametro pas tave vidine anga apie 16mm ar didesne?

 

Seip pas mane sioks toks customas, karbas dellorto 17.5mm. O stockuose dazniausiai 12-14mm buna, gerai nezinau.

TA i tokius dalykus neziuri, svarbu veiktu posukiai stabdziai ir kita. Na zinoma isemus viska is duslintuvo padides garsas, bet atsiras ir galios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia garsa, tai jeigu prie motorolerio susisneket neis dirbant ant laisvu apsuku, tai gali ir prisikabinti, bet realiai jie neturi su kuo pamatuoti decibelu, o ir manau tikrai tokio garso neisspausi duda sutrumpines tai gali buti ramus :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip pas mane sioks toks customas, karbas dellorto 17.5mm. O stockuose dazniausiai 12-14mm buna, gerai nezinau.

TA i tokius dalykus neziuri, svarbu veiktu posukiai stabdziai ir kita. Na zinoma isemus viska is duslintuvo padides garsas, bet atsiras ir galios.

 

o tu kai keitei karba, tai ir isiurbimo kolektoriu pakeitei, pvz pas mane 14mm karbas ir 14mm kolektorius, tai manau pakeites karba ir palikes sena kolektoriu kazko nelaimesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu kai keitei karba, tai ir isiurbimo kolektoriu pakeitei, pvz pas mane 14mm karbas ir 14mm kolektorius, tai manau pakeites karba ir palikes sena kolektoriu kazko nelaimesiu

 

Jo, karbas keistas kartu su koliku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.