Rekomenduojami pranešimai

siaip kaip zaidusiam siemet Red Dead Redemption pirma dali, tai valdymas ten neidealus irgi, bet kur kas geresnis nei sitas slamstas. 

 

shit talking, tu paskaityk neogaf, n4g ir dar kitu, nemaciau nei vieno zmogaus ( gal netycia praleidau) kuris nekeiktu zaidimo valdymo ar gameplay, ka jau sneket apie nuoboduma.

misijos irgi apgailetino scriptinimo, dauguma zaidimu nuo to irgi pajudejo, bet tik ne RDR2, tu misijose esi tik realiai robotas ir nieko daugiau, net nusipersti laisvai i sona negali nes is karto misija FAIL. viskas suscriptinta iki maziausio judejimo. jokios laisves, jokio zaismo ar entuziazmo. koks dar gali buti shit talking, kai cia yra realus zaidimo dizainas kuriuos paminejom.

 

o bet taciau, zaidimas man patinka, ir tikrai geras, bet kritiskai ziurint, tai zaidimas turi daugybe skyliu ir dauguma ju seno kirpimo.

Horizon manes irgi nekabino emociskai bet buvo bent jau smagus. plius as esu is tu zmoniu, kuriems gameplay gali 'make it or brake it' zaidima, ypac tokio ilgio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puiku kai reiskiat nuomones ivairias, batista matyt fanas rdr, nes vienintelis is cia pasisakiusiu nemato daugiau blogu dalyku kaip kiti. Saunu, zmogus fanas , as irgi koki naruto ant Ps4 girciau nes esu  fanas jo :D tik pasakykit, ar Rdr2 galima mazint difficulty ir taip svelnint npc nervuotuma kai uzkliudai juos? Nes per jautriai ten jie :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip pinigus geriausia uždirbinėti? Sumedžiotų žvėrių kaip supratau general store parduoti negali. O kas liečia dėl bounty, galima jį panaikinti nieko nemokėjus, paaukoji visus savo pinigus į campa, tada į kalėjimą nuvarai ir prisiduodi, atsėdi ir bounty jau nėra, bet butinai reikia pinigų netūrėti, kad nieko iš taves paimti negalėtų.

cia pirklauso kurioj zaidimo vietoj esi. jei medzioji  tai medziok perfect zverius kad gautum perfect kaili , tada tempi pas Trapper. vienas atsiranda zaidimo pradzioj nedaug perejus tai jau galima pas ji tempt ir paduot jam. pas ji tempi ir legendinius zveris. 

daugiausia uzsikaltum is traukiniu grobimo ir karietu. aisku tada jau nebusi geras bicas. situ niekad nedariau ir vistiek veliau pinigu per daug buna. 

po to viska ir visus lootini . nekreipi demesio kad ten biski pakrenta reputacija. lootini ir tiek. pradzioj nebuna daug pinigu o veliau ju jau per daug. nera kur det ir ant ko leist. 

kaip cia kas sake as savo misiju nefailinau kazkaip ne karto. nzn misija turi uzduoti eini tai darai. nebent kai nusauna tavo draugeli misijoj kazkodel jis mirsta tada jo restartini nuo checkpointo.

problema sito zaidimo ko nebuvo 1 dali kad ten tu buvai vienas pats sau ir darei viskas kaip tau geriau. cia tu esi tik tas kuris vykdo isakymus pasake einam ten einam, jojam ta plest jojam. nieko pats nesirenki beveik. tas tai man nepatiko nuo pats pradziu, bet gali nuo viso to kazkiek pabegt nes mapas tai nemazas yra kur nujot. 

nuomone apie zaidima is tikro labai priklauso kiek jo esi perejas kiek losei valandu kiek laiko tam skyrei. yra vietu kur zaidimas tikrai patinka palosus dar toliau ir nustembi netgi. grazu ir idomu buna, bet palosus dar daugiau kazkaip pasikeicia nuomone vel. 

gaila AC neturi tokiu naktiniu scenu ir tokio apsvietimo

 

Dr0MncJXcAAHgnW.jpg

nauja skrybele is vieno legendinio zverio atrodo kaip zvirbliu baidykles buna  :yao:

DrvYrOpWwAAjBoD.jpg

po sito zaidimo pradedi visai kitaip ziuret i AC zaidimus. Odisejoj primeti tu gali lakstyt per miesta ir zmones tiesiog stumdyt i salis. ir nieko nebus ...  :chan:   jie tik pakomentuos kad atsargiau bet nenores taves uztai nuzudyt  :troll:  per ilgai ten Rockstarai matyt buvo uzsidare su situ zaidimu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir man niežti nagai pasisakyt. :D Esu pats jau šitam game'e gerokai virš 100 valandų tikrai. 6 chaptery jau. Labai gerai scalman pabrėžė, kad žaidimo pabaiga konkrečiai pasidarė depresinė kažkokia, aš nuo 5 chapterio nebesuprantu kas vyksta. Nu 5 dar dar, bet 6 tai wtf :D atrodo kaip du skirtingi žaidimai kas buvo iki 5 ir nuo 5 chapterio. Jau aš nesu kažkoks hardcore geimeris, kad visus žaidimus žaisčiau ir kad ieškočiau kažkokių kabliukų, trūkumų, ko trūksta žaidimui ir t.t. Dažniausiai tiesiog žaidžiu ir mėgaujuosi, o perku irgi tik tuos, kurie tikrai verti savo kainos. Tai jeigu jau aš pastebėjau, kiek nesamonių žaidime yra, tai vadinas tikrai jis toli gražu nuo 10/10 žaidimo. Man tas rdr taip nebesilošia, jog faktiškai dabar žaidžiu, kad tik užbaigti jau. Dabar išvis savaite jau nejudinau iš vietos. Man žaidimas realiai pasibaigė su lyg 4 chapterio užbaigimu. Ko mažiausiai bijojau iš rockstarų, kad atsitiks, tas ir atsitiko. Story visiškai neužkabino, kažkokia neįdomi absoliučiai, jokio įtraukimo, kažkoks pavaldinys esi, pasako nubėk nušauk ir bėgi šaut ir t.t. Vien tas faktas, kad VISUS, absol visus 6 chapterius viskas klostosi taip pat, gaujai kažkas nepasiseka, tada reikia bėgti su savo ta gauja nuo vienos vietos į kitą, gaut kuo daugiau bapkių ( nors jau jų kaip prišikta yra ) ir t.t Ką jau kalbėt apie visus tuos Dutch dialogus apie bapkes, stovyklos "prižiūrėjimo" reikalus (kur realiai išvis po pusės žaidimo aš apie ją pamiršau jau, kad tipo "reikia" rūpintis ir t.t). Vpš žaidimas jaučiasi belekaip suscriptintas ir kalbu ne apie misijas vien, jokios laisvės nėra, net žmonių mieste su pečiu ramiai einant negali užkliudyt, tai ką dar mes galim kalbėt, o norėtųsi būt galbūt kažkoks badass, pvz pasigaut už kampo kokį prisprogėlį ir galvą sudaužyt niekam nematant ir pasakyt I'm the fucking boss :D ar už kampo kam nors prigrasint ir t.t Bet neįmanoma, nes visi viską pamato iškart kaip kokie vanagai, tada automatiškai gaunasi suscriptinimas, tave verčia tiesiog taip nesielgt. Nu žodžiu.. Šiaip esu belekaip nusivylęs game'u, nesitikėjau to iš rockstarų, tikriausiai, kad jie per daug susitūpėjo su juo per tuos visus kūrimo metus, nes pridirbo tikrai daug nesamonių. Ooo taip užsihypines buvau, kad dar niekad nebuvo tokio hypo :D Realiai įdomiausia vieta buvo pati pradžia, kai atsikeli prie Valentine miestelio, tada pasijuto taip fresh viskas, lyg pabėgai nuo problemų, atsikėlei prie miestelio, kur gyvuoja visi, užsiimineja savais reikalais ir t.t Na ir atrodo pradėsi naują gyvenimą, bet paskui vis tas pats, tas pats ir tas pats per visus chapterius. O galėjo visai kitaip tą story per 6 chapterius sudėliot... Mano manymu, jau jeigu žaidimą darai ilgą, 60h story, tai jau automatiškai turi rišt visus reikalus su visokiais scriptinimais, pačia story daryt dinamiškesnę ir t.t Nu žodžiu esmė, kad žaidimas belekiek minusų turi, kas neturėtų būt tokiem kaip rockstaram. Labai apgaulingai atrodo žaidimas, isijungęs ir palošęs pirmas 5h tiesiog viskas awesome atrodo, bet tik pražaidęs normaliai supranti, kad nelabai kažką čia..

Redagavo srs789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi R statymai yra ant MP deja..., o MP as nelosiu. As tikejausi irgi gero story, gameplay elementu. Bet daug kas apie ka jie pasakojo trailerije tiesiog nera, arba jie padaryti del varneles ir veikia pavirsutiniskai. Man vienam pasaulis atrodo tuscias?, joji joji, sedi arba vienas lempinis zmogelis kuris nieko tau idomaus nepasakys ir po keliu sekundziu issitrauks ginkla, arba 5 banditai, kuriuos turesi nulest. Norisi kad jis butu idomus, itraukiantis, bet deja, as BF5 Trial perejau su didesniu entuziazmu nei losiu sita. Kaip ir minejo auksciau, losiu kad pereit.. Pastebekit, apie zaidima rase keleta dienu intensyviai, dabar? - tyla. Atsimenat kaip buvo su God Of War?, omg kiekviena diena pora sav. Parsidave zurnalistai kaip IGN, Gamespot trukumu nepamate tokiu kokius matom mes.., teisingai, jie uzdirba pinigus, taciau klaidina zmones..

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmoniu metacritic viska pasako. PS4 7,7 xbox is vis vos 7. dauguma pervestu komentaru yra daugiau maziau review su cons and pros ar nuomones. duodant perspektyviai palyginimui, God of War yra 9.2.

zaidimo stiprybes : pats pasaulis sukurtas graziai, niuri atmosfera graziai perteikta, soundtrackas labai stiprus, fizikos +- labai stiprios.

bet apart to, zaidimas nieko daugiau ir nepasiulo, gameplay nykus, valdymas levas, saudymas levas, ar yra zaidime kazkoks issukis? 0, apskritas 0. misijos copy paste, 80% misiju tokios pacios, plius tas scriptinimas kur esi vos ne stebetojas irgi nepadeda. story pokolkas iki 4 chapterio galo irgi nekazka, tikiuosi veliau pageres? Morganas irgi nekazka veikejas. palygint kaip Kratos dialogai parasyti ir temperamentas perteiktas, pats veikejas sukurtas, tai kitas lygis, John Marston is Redemption buvo kur kas idomesnis, israiskingesnis ir geriau sukurtas ispletotas kaip veikejas, buvo uz ji idomu zaisti.
is zaidimo atimtas smagumo faktorius, ir prideta visur niekam nereikalingu 'chores'. bendram kontekste reiktu nepamirsti, kas tai per produktas yra zaidimas ir ka jis turetu duoti pirmoje eileje.

Soulreaver, ne tau vienam zaidimo pasaulis tuscias jauciasi.
kad zaidimas sukurtas del mp ir taip aisku. per 3 savaites negavom nei vieno update, nors zaidimas turi dideliu problemu su HDR, turi belenkokia problema su PS4 Pro kur blur fiesta ant Pro, ka jau sneket apie antram act'e neatsirandanciu misiju, nes jos uzsibuginusios ir tu gali praleisti nemazai misiju is to chapterio. ir siaip, nemazai fizikos klaidu. Honor trofeju irgi gali gauti irgi lengvai, epiloge perzaisdamas viena misija, nes yra uzsiglitchine.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geras apibudinimas del wanted nesamoningo levelio ir NPC kurie viska visur mato ir visur buna. 

ginklu labai mazai palyginus kiek pvz gauni ju Odisejoj , ir ginklu upgreidinimas labai pavirsutinis plius viska pasigerini pradzioj zaidimo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

realiai, tai ginklu upgradinimas is vis neegzistuojantis. o is tu promotional video galejai susidaryti ispudi kitoki, nes kitoki ispudi R ir rode su visom tom kalbom. ka jau sneket apie ginklu ivairove, praktiskai nuline. esi laukiniuose vakaruose, gaujoje, bet ginklu vienetai, wtf? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau kai galvojau kad story baigsis su chapteriais. ... ir staiga pamaciau Epiloga 1 .  visas zaidimas turejo va taip prasidet. butent taip. dar story liko kokie 24% tai dar palosim. ir pagaliau viskas bus i tema. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip savo ginklą išmesti, kad galėčiau, kai ką nors nušaunu, pasiimti kitą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi leisti ta ginkla paimti, pirmoje eileje. o mesti nieko nereik, tiesiog spaudi L1 berods ir paims ginkla automatiskai jeigu ji gali paimti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip kai nori paimt kita prie ginklo budamas spaudi L1 ir tada pasikeiti. Bet gerai kad kai busi ant arklio vel turesi abu ginklus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.