Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Red Dead Redemption 2

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Luigi
Mano pranešimai  

Luigi
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, Genesis
  • PSN vardas:Geimeris2 , Geimeris
  • XBL vardas:Geimeris2

Asmeniškai man dar nuo vaikystės vesternai asocijuojasi su kaubojais ir indėnais. Praeitoje dalyje net lankų nebuvo kas šitam treileryje jau matyt jog bus , o su tuo gal ir selinimas atsiras. Apie indėnus neaišku bus kažkas ar ne. lanšaftas žada būt idomesnis. Tikiuosi didesniu gyvenviečių ar miestų, o ne tik nesibaigiančios prerijos. Nors šiaip praeitoje dalyje viskas buvo beveik tobula. Va tik siužetas praeitoje dalyje man kažkaip nelabai patiko, bet čia skonio reikalas. (Gal dėl to jog pernelyg niūrus)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods