exctis

Xbox 360 Jtag/RGH D.U.K

Rekomenduojami pranešimai

Xexmenu būna įrašytas į Xbox'o NAND'ą ir negali but ištrintas. Labai svarbu turėti šita programa jei norėtum veliau atnaujint ar perrašyt FSD ar DashLaunch.

 

Kartais būna jog atnaujinus FSD pradeda nebeveikt, ir turi su Xexmenu ištrint papke ir iš naujo instaliuot.

 

 

Gal tu geriau nepatarinek jei nieko nesupranti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xexmenu būna įrašytas į Xbox'o NAND'ą ir negali but ištrintas. Labai svarbu turėti šita programa jei norėtum veliau atnaujint ar perrašyt FSD ar DashLaunch.

 

Kartais būna jog atnaujinus FSD pradeda nebeveikt, ir turi su Xexmenu ištrint papke ir iš naujo instaliuot.

 

 

 

Šiaip bandyk visaip ir žiūrėk. Dažniausiai tai kuo trumpesni tuo geriau, bet tai priklauso nuo kiekvienos konsoles.

 

Ne į temą

Nebenoriu taves sitoj temoj matyt ... !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau pasikonsultuoti 7 klausimu, vakar man padare RGH bet neveikia nei kinect nei avatarai, kaip atnaujinti ta oficialia versija? ir ar atnaujinus su oficialia versija RGH nieko nenutiks ir toliau galesiu keltis geimus i HDD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel neklausi to kas RGH dare? Sumoki pinigus, niekas neveikia o tam kam mokejai klausimu neuzduodi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tiesiog parsisiunti savo Kernellio versijos Update $$ystemupdate pervadini i $$Systemupdate(nes dazniausiaj buna uzdeta apsauga per DashLauncha), meti i flesha, jungi console ir updatinas Automatiskai ! ;)

Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tu geriau nepatarinek jei nieko nesupranti.

 

Ne į temą

O ką blogai pasakiau? Jei konsole yra big block (256mb, 512mb ar 4gb) tai Xexmenu yra rašomas į NANDą techniškai.

 

Laidai trumpi yra irgi žymiai geriau, šita turėtum žinoti jei esi daręs RGH.

 

Nemanau kad aš nieko nesuprantu jei jau glitch'inau apie 20~ konsolių klientams :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O ką blogai pasakiau? Jei konsole yra big block (256mb, 512mb ar 4gb) tai Xexmenu yra rašomas į NANDą techniškai.

 

Laidai trumpi yra irgi žymiai geriau, šita turėtum žinoti jei esi daręs RGH.

 

Nemanau kad aš nieko nesuprantu jei jau glitch'inau apie 20~ konsolių klientams :)

 

 

Uzjauciu tavo klientus. Matyt esi blogesnis uz Sigi is klaipedos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tiesiog parsisiunti savo Kernellio versijos Update $Systemupdate pervadini i $$Systemupdate(nes dazniausiaj buna uzdeta apsauga per DashLauncha), meti i flesha, jungi console ir updatinas Automatiskai ! ;)

 

$$ystemupdate :) Nereikalinga S.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputį man dar maišosi sąvokos INSTALLER ir DASHLAUNCH, gal padėtumėt pasiaiškinti...

 

ar INSTALLER tai tas pats kas visa FREESTYLE programa?

ar DASLAUNCH tai tas pats vienas launch.ini konfigūruojamas failiukas, ar kažkas daugiau? Kodėl yra skirtingos DASHLAUNCH versijos

 

Aš visą šitą reikalą suprantu labai paprastai...Permeti FREESTYLE papkę į HDD ir tu jau turi ale instaliuotą FSD. Kitas reikalas, ar nori jį automatiškai paleisti, ar rankiniu būdu iš original dashboard. Jeigu automatiškai, tada naudoji DASHLAUNCH - launch.ini failiuką, kurį susikonfiguruoji pagal savo poreikius. Ar pataikiau, ar visiškai nusišnekėjau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FSD3 Installer yra skirtas automatiškai įrašyti FreeStyle Dashboard'ą. Galima ta pati padaryti perkopijavus papke kaip tu sakiai.

 

DashLaunch yra skirtas įjungus Xbox'ą paleisti koki nors XEX failą, pavyzdžiui FreeStyle Dash.

 

DashLaunch irgi yra instaliuojamas kaip ir FSD3 paleidžiant XEX failą. launch.ini failas skirtas reguliuoti ir išsaugoti DashLaunch nustatymus po instaliacijos. Skirtingu versijų yra tam kad veiktu ant naujesnių kernel'io versijų ir palaikytu naujus žaidimus.

 

Taigi jeigu norėtum nuo nulio viska įsirašyti, paleidi FSD3 Installer'į ir po to DashLaunch Installer'į ir pasileistu automatiškai FSD3 įjungiant konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Povo, supratau, ypač kai pats pabandžiau...tačiau:

 

Pasakykite prašau, ką darau ne taip...Iš USB į vidinį HDD instaliuoju F3Installer, pasirenku ir DASHLAUNCHER opciją, kad sukonfigūruotų launcherį, viskas tvarkoje, susiinstaliuoja, F3 veikia. Nuėjęs į FILE MANAGER matau, kad suinstaliuota į FREESTYLE papkę, viskas ok...bet jeigu tik ištraukiu USB ir išeinu į original dashboardą, niekaip nebegaliu pasileisti F3, nes jo nėra nei originalaus dashboardo gamuose, nei demo...

 

Prieš tai pas mane buvo Xexmenu, ir aš jį matydavau originalaus dasboardo gameuose ir demo, ir kai man reikdavo aš lengvai jį pasileisdavau. Dabar aš instaliuoto F3 originaliame dasboarde niekur nematau...ir aš nekalbu apie automatinį paleidimą su launch.ini...aš klausiu, kaip padaryti, kad originaliame dasboarde gameuose ar demo rodytu F3 ikoną ir aš galėčiau ją pasileisti?

 

Labai dėkoju už pagalbą.

 

EDIT. Žodžiu pats išsiaiškinau - Google visagalis. Tam panaudojama Quickboot programėlė, kuri tiesiog padaro tavo nurodyto linko konteinerį, tada tą konteinerį sukeli į Content\00000... ir vualia, FSD paleidiklis matomas Gameuose.

Redagavo waidulis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. nupirkau vaikams XBOX 360 SLIM 250 GB RGH2 ir atskirai nupirkau 25 irasytus dvd su zaidimais, bet zaidimu dvd nepaleidzia nes kaip supratau reiktu modifikuoti i Ixtreme LT+3.0. Klausimai tokie: ar galima kaip nors nokopijuoti zaidimus is dvd i pc ir tada juos perkelti i xbox? siuo metu zaidimus perkelineju per LAN ir USB atmintinuka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.