Peršokti prie turinio

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Oligarchas
Mano pranešimai  

Oligarchas

Tony Montana

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
  • PSN vardas:Oligarchas_
  • XBL vardas:Oligarchas_
  • Steam ID:Oligarchas_
  • Origin ID:Oligarchas_

okk as per humble bundle pasiemiau visas tas armas tarp ju buvo arma day z mod tai cia originalus day z ar ten modas nepilnas dayz?

Nuotrauka Nuotrauka

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

@Oligarchas yra arma2 dayz modas ir yra atskiras zaidimas dayz standalone

Šį pranešimą redagavo Lonsdale: 2014-01-31, 02:15

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

yra ir arma 3 modas , kokiu ju tik nera. moduose aisku daugiau galimybiu , standalone jau nieko nepakeisi ir nepamodinsi jo, jau ten kaip mmo eina, o dayz modai zaidi kaip nori, rasai ant kurios nori armos. siaip keistai cia kurejai padare. keisciausia tiem kas lose lose nusipirke ant arma 2 orgo o dabar viska per nauja ir per nauja pirkt.  :(

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Vilemas
Mano pranešimai  

Vilemas

Born To Game

• Nariai
  • Steam ID:diegasify

Norėjau paklaust ar ant Dayz Standalone vis dar Arma ll engine?

Nuotrauka

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

@Vilemas arma3

Vilemas
Mano pranešimai  

Vilemas

Born To Game

• Nariai
  • Steam ID:diegasify

@Lonsdale Kažkaip nelabai norėjau tavim patikėti, tai biški pagooglinau: http://en.wikipedia....al_Virtuality_4  parašyta, jog Dayz SA naudoja Real Virtuality 3, o Arna lll Real Virtuality 4.

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Na dayz modified engine tai is dalies turetu but pagerintas nuo pvz dayz mod versijos. Bet dayz turi ir arma 3 modo versija.

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

naujas engine ...

tai zaidimas jau isleistas bet jie pakeis engine ?  :herp:

pradzioj sake kad ju engine neturi dinaminio apsvietimo ..wuut tai kad jie naudoja arma 2 paremta engine . o jis tikrai turi paros kaita bei dinamini apsvietima... na bet gal neturejo pas juos  :poker:

Šį pranešimą redagavo scalman: 2014-07-03, 16:31

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

dayz ateina i konsoles, i ps4 tai tikrai

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Pasiemiau ir sita po h1z1 is steamo. Kol kas po keliu h tik losimo daug nepamaciau ir nesupratau tai reik mokintis craftint ir valgyt ir dziovintis. H1z1 visa tai labai paprasta daryt , cia viskas kitaip. Meginsim pasibastyt tam milziniskam mape. Visi kalbejo kad neimt dayz jei silpnesnis pc bet as nieko neradau cia baisaus. Puikiai eina ant high / medium nustatymu isjungus kelis dalykus . Viskas grazu ir ant lapo. Greiciausia del rezos viskas ir eina puikiai nes ji ne full hd. Kai visi vaikosi rezos siemet ir fps, as nematau problemu lost ant mazesnes kokia lapas palaiko bet su uztenkamais fps kad palost.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

naujas 0.54 update

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Dayz bando dar prisikelt . matyt po PUBG populiarumo pagalvojo kad reikia pasirodyt ant konsoliu dabar ir pritraukt kitu demesi.

devai sako turi x1x versija kuri eina 1080p /60fps , ir ruosiasi pateikt ir 4k/30fps versija.

It’s all work in progress, but we’re already peaking at 50-60 FPS in 1080p on Xbox One X and we plan to support 4K@30 FPS. We’ll see where we end up though!

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-03-26, 16:05

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

29 rugpjucio ant xbox game preview .. ?  :chan:   kiek metu dar jie kurs DayZ ?

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Beveik 5 metai EA. Visai neblogai praejo laikas kalbant apie zaidima. Gerai, kad pagaliau zada isleisti pilna zaidimo versija. PS4 versijos zaidejai siemet turetu negauti.

Hello Survivors,

let's get straight to the point: It is time. DayZ is going to leave Early Access with a PC 1.0 update on December 13th, after almost exactly 5 years in open development!

Everyone on our team has been working hard and will continue for this remaining week to deliver the best launch version we can. With the BETA last month, we've seen the return of the first vehicle and item stashes, as well as the premiere of DayZ base building, the release of server files and the beginning of Modding Support. The most recent Experimental Update has returned horticulture to the game, making survival within your base more autonomous, and allowing the return of the full hermit play style.

Backed by the underlying engine changes introduced with the BETA, the 1.0 launch should feel like a fresh new start for anyone who has not played DayZ for some time - so let your friends know that they have a game to play on December 13.

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PC žaidimai, PS4 žaidimai, XBOX One žaidimai, 2013, Vaidmenų žaidimai, Simuliaciniai žaidimai, Šaudykliniai žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods