Peršokti prie turinio

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

senai senai tai buvo vienas is tu pirmu zombiu modu armai ir vienas is pirmu tokio stiliaus zaidimu. as ji netgi turiu nusipirkes steam, idomu dabar gausiu nauja versija uz dyka, reiks paziuret. 

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

jis dar gyvas ir updeitinasi

Dayz 1.03

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

PS4 konsolei skirta versija atkeliauja jau rytoj! Ta proga ir live-action traileris

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

juokinga bet pagaliau ismoko laipiot per tvoras ir uzlipt ant kazko, tik dabar. iki siol aplink visas tvoras reikejo begiot aplink  :trl:

idomiu dalyku ten jie randa 

ir siaip dabar po paskutinio update sako padare gan ziaurius visokius susirgimus nuo vandens ir pan maisto , tai zodziu ilgai netempsi atsigeres is rastos bonkos vandens

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PC žaidimai, PS4 žaidimai, XBOX One žaidimai, 2013, Vaidmenų žaidimai, Simuliaciniai žaidimai, Šaudykliniai žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods