Peršokti prie turinio

Nuotrauka

TWEWY

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

nestas
Mano pranešimai  

nestas
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, XBOX 360, Wii, 3DS, GBA
  • PSN vardas:ErnisD
  • Steam ID:ErnisDy

SquareEnix portina viena geriausiu savo zaidimu iPhone'ui ir Ipad'ui. http://www.square-enix.co.jp/subaseka/ Patariu visiem isigyti, tikrai geris. O atrodo ir uzturbino nemazai.

Nuotrauka

red-cat_eX
Mano pranešimai  

red-cat_eX

I am horror !!!

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX One, XBOX 360, XBOX, Switch, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:red-cat_ex
  • Steam ID:redcatas

zinom jau, ir ant sienos uzrekiau vakar kai paskelbe kad ne antra dalis, o porta isleis siandien, beto jau siunciuos, ner ko ten moket uz digital copy 18 euru

nestas
Mano pranešimai  

nestas
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, XBOX 360, Wii, 3DS, GBA
  • PSN vardas:ErnisD
  • Steam ID:ErnisDy

Tikrai ne visi zino, o be to, jeigu jau piratauji, tai bent nesididziuok ir nesigirki tuo. 18 euru tai cia nieko nera uz gera geima. Buna moki 30-40svaru, va tada gaila pinigines.

Nuotrauka

red-cat_eX
Mano pranešimai  

red-cat_eX

I am horror !!!

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX One, XBOX 360, XBOX, Switch, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:red-cat_ex
  • Steam ID:redcatas

kodel tureciau nesididziuot ? tai kad SE pradeda tapt kaip ir kitos kompanijos, bando paskutinius centus melzt. na jau ne. jau geriau ds'o versija isigyt cartridze tuomet nors nebus gaila pinigu.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods