shepherd

ps vita vs 3ds xl

Rekomenduojami pranešimai

sveiki visi, taigi sugalvojau atsinaujinti savo handheld koncole, ir palikti ramybeje savo senuka psp. Taigi iskart issirinkau du gamintujus kurie tokias koncoles gamina, tai nintendo su savo nintendo 3ds xl, ir sony su savo ps vita. zinau kad ps vitos grafika zymiai geresne, bet jai zaidimu truksta o psp zaidimai ant jos visai nedomina,dar geresnis ekranas, interneto narsymas normalesnis, gps. taigi o nintendo man didziausi pliusai kad ji laisvai paleizia nupiratautus ds zaidimus kuriu as nezaides ir didesne viltis kad nulauz 3ds zaidimus. as bijau del nintendo touchscreeno ar jis jautrus nes apie resistive ekrano tipa esu girdejas tik blogus atsiliepimus...vitos didziausi minusai kad mazai zaidimu, ir zaidimai brangus, ir tikriausiai nebus nulauzta. viskas kitas vien pranasumai pries 3ds.. o 3ds xl + kad daug zaidimu ir ds zaidimai nupiratauti. tai ka siulote man pirkti? (kaina visai nesvarbi)ir kokiu idomiu zaidimu yra ant 3ds (itraukianciu zaidimu) grafika man nelabai svarbi pats game play svarbiau bet aisku kad nebutu grafika kaip atari 200 :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi, taigi sugalvojau atsinaujinti savo handheld koncole, ir palikti ramybeje savo senuka psp. Taigi iskart issirinkau du gamintujus kurie tokias koncoles gamina, tai nintendo su savo nintendo 3ds xl, ir sony su savo ps vita. zinau kad ps vitos grafika zymiai geresne, bet jai zaidimu truksta o psp zaidimai ant jos visai nedomina,dar geresnis ekranas, interneto narsymas normalesnis, gps. taigi o nintendo man didziausi pliusai kad ji laisvai paleizia nupiratautus ds zaidimus kuriu as nezaides ir didesne viltis kad nulauz 3ds zaidimus. as bijau del nintendo touchscreeno ar jis jautrus nes apie resistive ekrano tipa esu girdejas tik blogus atsiliepimus...vitos didziausi minusai kad mazai zaidimu, ir zaidimai brangus, ir tikriausiai nebus nulauzta. viskas kitas vien pranasumai pries 3ds.. o 3ds xl + kad daug zaidimu ir ds zaidimai nupiratauti. tai ka siulote man pirkti? (kaina visai nesvarbi)ir kokiu idomiu zaidimu yra ant 3ds (itraukianciu zaidimu) grafika man nelabai svarbi pats game play svarbiau bet aisku kad nebutu grafika kaip atari 200 :megusta:

 

Get your facts straight son. Atari 200?

Redagavo Fisherman
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

pats jau ir atsakei ten .nera ka diskutuot. cia kaip ir kas geriau Wii vs. xbox vs. ps3 .. bet sitas variantas jau toks ziaurus..svarbu zaidimai o ne konsole . o abi konsoles panasumu turi tiek kiek turejo PSP su DS. tai yra ... nuli

ka nori zaist mario ar uncharted. ar mario 2 ar NFS. nu ir pan .. :megusta:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nežaidei DS žaidimų tai net nėra ka diskutuot, aišku 3DS. Nintendo ekskliuzyvai yra awesome

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku kad VITA, pakankamai daug zaidimu, tik turesi is uzsienio siustis kad pigiau butu ir grafikos daug geresnes ir gameplay

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vita, nes naujesne ir zimiai geresne bus/yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimų kainos maždaug vienodos, apie 30 svarų ir PSV ir 3DS eina. 3DS realesnė nuhackinimo galimybė išties. Ir šiaip manau PS Vitos kaip ir PS3 pilnai niekad nenulauš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomonę, neskubėk ir palauk, kol ps vita atpigs. Žaidimų jai yra išleista nemažai, bet daugiausia tai port'ai, o 3DS turi jau nemažai gerų žaidimų ir kaina padori. Pats planuoju 3DS galbūt įsigyti, PS Vita geriausia bus pirkti kitais metais, kai kaina bus nukritusi ir pasirodys greičiausiai atnaujintas modelis + žaidimų katalogas bus LABAI padidėjęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar matau jog turi xbox 360, tai ant vitos žaisti prastus konsolinius portus išvis nesamonė, lieka ekskliuzyvai kurių beveik nėra, ko nepasakysi apie 3DS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del vitos gps, tai jis apgailetinas tad cia tik vienas nereikalingas feature.

 

Pats jau metus turiu 3DS, visai neseniai galvojau nusipirkti ir vita, susiradau jau is ko pirkti, tada pradejau ziureti kokiu zaidimu noriu prie vitos, ir radau tik du zaidimus kuriu tikrai noriu, ir del kuriu pirkciau konsole(gravity rush ir mortal kombat), kiti buve arba nevyke arba tokie kuriuos imciau tik todel kad reikia kazka imt. Tad tada supratau, jog Vita pirkti yra dar per anksti, tai puiki konsole, bet zaidimu pasirinkimas pakolkas dar mazas, o kaina didele.

 

Na o su 3DS kitaip, zaidimu jau yra daug, bus daug, o ir pati konsole pigesne(zaidimai irgi, nedaug, bet pigesni). Keletas zaidimu kurie mano manymu yra must have, del kuriu verta pirkti konsole(geri exlusive):

The Legend Of Zelda: Ocarina of time 3D

Dead Or Alive Dimensions

Super Mario 3D Land

Resident Evil Revalations

Kid Icarus: Uprising

New Super Mario Bros 2

Tales of The Abyss(kiek zinau pirma kart europoje isleistas, ir tik ant 3DS)

Theatrhythm: Final Fantasy

Galbut dar Cave Story, labai ryskus remeikas nuostabaus zaidimo, tik deja sunku jy rast, arba praso nenormaliai.

 

Na ir keletas neuzilgo isleidziamu, bet daug zadanciu zaidimu:

Luigi's Mansion 2

Paper Mario

Castlevania The Mirror of fate

 

O dar yra kruva puse velnio zaidimu, kuriu kaina atitinkamai mazesne(gali ir po 30lt naujus prigriebt).

 

Dar vienas man patinkantis 3DS dalykas, tai 3D filmai, tikrai smagu ir grazu karts nuo karto isikelt koky ir pazet.

 

Jeigu nezaides DS geimu, tai irgi turi tikrai daug gerio. Ypac jeigu megsti RPG ir/ar loginius zaidimus turincius puikia istorija. Patarciau pirkti SuperCard DSTwo kortele, ji turi ideta mikroprocesoriu tad gali nesunkiai emuliuoti GBA zaidimus, taip pat gali tiesiai kelti filmus i kortele, nereikia specialiai formatuot ir prarast kokybes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del vitos gps, tai jis apgailetinas tad cia tik vienas nereikalingas feature.

 

Pats jau metus turiu 3DS, visai neseniai galvojau nusipirkti ir vita, susiradau jau is ko pirkti, tada pradejau ziureti kokiu zaidimu noriu prie vitos, ir radau tik du zaidimus kuriu tikrai noriu, ir del kuriu pirkciau konsole(gravity rush ir mortal kombat), kiti buve arba nevyke arba tokie kuriuos imciau tik todel kad reikia kazka imt. Tad tada supratau, jog Vita pirkti yra dar per anksti, tai puiki konsole, bet zaidimu pasirinkimas pakolkas dar mazas, o kaina didele.

 

Na o su 3DS kitaip, zaidimu jau yra daug, bus daug, o ir pati konsole pigesne(zaidimai irgi, nedaug, bet pigesni). Keletas zaidimu kurie mano manymu yra must have, del kuriu verta pirkti konsole(geri exlusive):

The Legend Of Zelda: Ocarina of time 3D

Dead Or Alive Dimensions

Super Mario 3D Land

Resident Evil Revalations

Kid Icarus: Uprising

New Super Mario Bros 2

Tales of The Abyss(kiek zinau pirma kart europoje isleistas, ir tik ant 3DS)

Theatrhythm: Final Fantasy

Galbut dar Cave Story, labai ryskus remeikas nuostabaus zaidimo, tik deja sunku jy rast, arba praso nenormaliai.

 

Na ir keletas neuzilgo isleidziamu, bet daug zadanciu zaidimu:

Luigi's Mansion 2

Paper Mario

Castlevania The Mirror of fate

 

O dar yra kruva puse velnio zaidimu, kuriu kaina atitinkamai mazesne(gali ir po 30lt naujus prigriebt).

 

Dar vienas man patinkantis 3DS dalykas, tai 3D filmai, tikrai smagu ir grazu karts nuo karto isikelt koky ir pazet.

 

Jeigu nezaides DS geimu, tai irgi turi tikrai daug gerio. Ypac jeigu megsti RPG ir/ar loginius zaidimus turincius puikia istorija. Patarciau pirkti SuperCard DSTwo kortele, ji turi ideta mikroprocesoriu tad gali nesunkiai emuliuoti GBA zaidimus, taip pat gali tiesiai kelti filmus i kortele, nereikia specialiai formatuot ir prarast kokybes.

 

kodel nepaminejai tarp VITOS: Uncharted golden abyss? ten kiek zinau vienas geriausiu vitos zaidimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar matau jog turi xbox 360, tai ant vitos žaisti prastus konsolinius portus išvis nesamonė, lieka ekskliuzyvai kurių beveik nėra, ko nepasakysi apie 3DS

 

Prastus? Matosi, kad apie juos tik esi girdėjęs, nes dauguma portų yra beveik identiški konsolinėms versijos

post-34710-0-45693800-1346177311_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir identiškos koks tikslas žaist portus ant mažo ekrano kai gali žaist su normalia konsole ir tikrai dažniausiai geresne grafika?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prastus? Matosi, kad apie juos tik esi girdėjęs, nes dauguma portų yra beveik identiški konsolinėms versijos

 

Vau tu netgi sugebi parodyti skaičius, o ką jie reiškia? O ir nieko nevisi žmonės renkasi žaidimus/filmus pagal kitų įvertinimus, man yra nekartą buve taip jog dauguma gire arba šmeižia, o gale pačia pabandžius būna kitas visai požiūris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir identiškos koks tikslas žaist portus ant mažo ekrano kai gali žaist su normalia konsole ir tikrai dažniausiai geresne grafika?

 

O koks tikslas tada išvis tą handeld'ą pirkt? Juk ekranas mažesnis net už legendinio "Šilelio" :D

 

Ale ot užkūrėt temą. Manau, ši tema tęsis ne vienerius metus :mellow:

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.