scalman

Mass Effect Trilogy

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas: Bioware
Leidėjas:
Žaidimo variklis:
Žanras: sci-fi rpg
Režimai:
Išleidimo data: 2012 Lapkricio 6
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PC , PS3 , X360
Puslapis:


Nuotrauka

BioWare Delivers the Ultimate Value This Holiday Season With the Mass Effect Trilogy Compilation

Get all Three Critically-Acclaimed Mass Effect Games for One Low Price this Holiday and Join BioWare in Celebrating Commander Shepard on November 7th for “N7 Day”

Winner of over 300 awards. Recipient of over 200 perfect scores. A universe that has expanded beyond games to comics, novels, apparel, collectibles, action figures and more. The Mass Effect franchise has become one of the most heralded series in video game history. BioWare, a division of Electronic Arts, today unveiled the Mass Effect Trilogy, a compilation of all three award-winning Mass Effect games in one box. Available in stores beginning November 6, 2012 for only $59.99, the Mass Effect Trilogy is the perfect holiday gift for longtime fans or friends who have yet to experience Commander Shepard’s epic journey to save the galaxy.

Coinciding with the launch of Mass Effect Trilogy, BioWare will kick off the first annual “N7 Day,” a worldwide celebration of the Mass Effect franchise on November 7, 2012. Stay tuned to http://MassEffect.com for updates and announcements for a variety of in-game, online and live events which fans can congregate and fly their N7 colors.

The Mass Effect trilogy follows the rise of Commander Shepard from Alliance Marine to becoming the galaxy’s most elite soldier – the only soldier who can lead an all-out galactic war against an ancient alien race known as the Reapers. Heart-pounding action meets gripping interactive storytelling as players decide how their unique story unfolds over all three games. With a team of loyal soldiers at their side, each player decides how they will save the galaxy, from the weapons and abilities they utilize to the relationships they forge or break.

The Mass Effect Trilogy will be available on the Xbox 360 videogame and entertainment system and PC on November 6, and will be available at a later date for the PlayStation 3 computer entertainment system. Mass Effect, the game which started it all, will be available on PlayStation 3 for the first time through the Mass Effect Trilogy and digitally as a standalone title via the PlayStation Network.


Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu tikrai neblogas dalykas. Neteko per daugiausiai isbandyti visas dalis, bet jeigu sudeti i viena ir pateiktu, aisku galima butu imti. Zaidimas puikus!

Patinka man, kad trilogijas taip pateikia. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip trilogiju lavina viena po kitos. smagu. be to pirma karta ps3 savininkam ismegint ME1 .aisku jeigu jie nera pc mate savo akyse. :melvin: o rimtai tai fainos pakuotes tokios.kiti perka vien del to kad turet, ismegint per nauja ir pasidziaugt pakuote ir verte isliekamoji didesne. plius tiem kas tik daar pvz galvoja isigyt naudotas visas dalis pvz,tai cia ir kaina labai gera, kad to nedaryt. :spiderp: gamestop nebus patenkinti

PS3 versij iseis veliau,ar tai reiskia ka pirma dali ps3 perkuria ant pagerinto ME3 engine,kaip tai padare su ME2 ps3 versija. galbut.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 versij iseis veliau,ar tai reiskia ka pirma dali ps3 perkuria ant pagerinto ME3 engine,kaip tai padare su ME2 ps3 versija. galbut.

 

Beveik tuom garantuotas. Vistiek xbox ar pc esminis kodas skiriasi nuo ps3, o kadangi me2 buvo ant me3 endzino, tai nemanau kad 100 kart perdarines ta pati darba, tiesiog portins per me3 valikli ir valio :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus dideles ~40GB torrentas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus dideles ~40GB torrentas :)

 

Ne į temą

dar zodis apie torentus ... :spiderp: isvis tokiu trilogiju ar kitokiu rinkiniu prasme yra tik ju pirkime. na kam tau siustis tai ka galejai jau iki siol atskirai pasimt. juk cia nieko kito nebus. tiem kas neperka , naudos 0 .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isleidimo data PS3 versijos Gruodzio 4-7 dienom EU ir US. visa trilogija pasirodys tiek disku ,tiek PSN,o ME1 PS3 bus papildomai atskirai dar pardavinejamas,kam nereikia kitu daliu . ME1 dali ps3 perkurineja kiti kurejai, ir bioware sako kad zaidimas ant ps3 suksis labai gerai.

 

BioWare has announced that the PlayStation 3 edition of the Mass Effect Trilogy, which includes the first PS3-compatible version of the original entry in the series, will launch on December 4 in North America, and on December 7 in Europe.

 

The three games will be available for purchase either in stores or on the PlayStation Network, while the original Mass Effect can be purchased as a standalone title on the PSN too.

 

As far as DLC goes, Bioware has only stated that the PS3 edition of Mass Effect will have the Bring Down the Sky content integrated into the game. The Pinnacle Station add-on doesn’t look to be included. The other two Mass Effect titles, though, will have all the DLC included in their original releases.

 

Developer Edge of Reality, not BioWare, is handling development of the PS3 port of Mass Effect. And while that game was not originally made for the console, BioWare now says that the new version “runs pretty damn well.”

Nuotrauka

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PfHxklxMhA4

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EA verslo praktika tai tikrai norinti skatinti prie piratavimo. Steam'e tik pirmos dvi dalys ir be dlc. Nu yra,tik ten bonusai. Ginklai ir pan. Tai antriai jei nori turėt DLC reik eit į bioware svetainę,užsireginti,nusiperki bioware taškus ir tada už juos įsigyji dlc,atsisiunti visus atskirai ir tik tada įsirašai..

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Double post.. 

Perėjau neseniai visą ME trilogiją. Fuuuuckkk, dabar mano nauja mėgstamiausia žaidimų serija. Nepamenu kada buvau taip prisirišęs prie personažų. Kurie tikrai jie man rūpėjo ir nenorėjau, kad jie numirtų. O humoras tiesiog liuks. Daugiau prižvengiau žaisdamas nei žiūrėdamas serialus ar komedijas. Ir dabar man ME krizė. Nebežinau ką daryt su gyvenimu  :(.

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Double post.. 

 

Perėjau neseniai visą ME trilogiją. Fuuuuckkk, dabar mano nauja mėgstamiausia žaidimų serija. Nepamenu kada buvau taip prisirišęs prie personažų. Kurie tikrai jie man rūpėjo ir nenorėjau, kad jie numirtų. O humoras tiesiog liuks. Daugiau prižvengiau žaisdamas nei žiūrėdamas serialus ar komedijas. Ir dabar man ME krizė. Nebežinau ką daryt su gyvenimu   :(.

 

Atsisėdi į kambario kampą, susirieti į kamuoliuką ir bandai su liežuviu pasiekt alkūnę :D O jei rimtai kalbant, tai belieka apsišarvuot kantrybe ir laukt Andromedos. Metų bėgyje pasirodys nauja dalis. 2016 gale ar 2017 pradžioje, ne tiek jau daug ir laukt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu palyginus nedaug ;) .Bet grynai iš man momentų, kai pagalvoji "o kodėl aš šito ankščiau nežaidžiau?!" :D. Jooo,jau pasidomėjau dėl kitų dalių daug. Prisižiūrėjau visokių making of video, visokias apžvalgas dėl žaidimo pabaigas ir kitka. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai aš žaidžiau dauguma draugų sakė, koki čia šūda loši.... Po keliu metų vel apie žaidimus kalba prasidėjo, tai sužinojau, kad dabar jie nepersinai žaidi žaidimą, ir sakė kad tikrai vienas iš tokių kur tikrai pritraukė.... O anims sakiau, kad tai tikrai geras žaidimas...... Vienas tai įšvis visus dlc perėjo, ir net ne vieną sykį. Tais laikas, kai parodžiau žaidimą nesudarė įšpudzio, bet po keliu metų patys atrado, beveik kalbėjo tik apie mass effect koks nerealus žaidimas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.