Peršokti prie turinio

Nuotrauka

LiteOn iHAS burnerio ir kokybiškų diskų svarba įrašinėjant parsisiųstus žaidimus!

* * * * * 2 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Pūft
Mano pranešimai  

Pūft
  • Naujokai

Nuaipirkau ihasa (org ,kaip turi but...) uz 80lt ,ryt gausiu,tikiuosi nenuvyls.Klausimas- ar pigias medis irgi puikiau iraso ihasai?

aibo77
Mano pranešimai  

aibo77

it's never easy...

• Nariai
  • Turi:XBOX 360
  • XBL vardas:aibo77

keistas reikalas tie ihasai, ir pigias medias ir verbatimus gali irasyt ir gerai ir blogai, keitinek nustatymus, junk safe mode, gali isbandyt visus imanomus variantus-kombinacijas, ir vistiek bus kad degins kompaktus viena po kito, o veliau ims ir irsasines normaliai kazkoki laika.

Nuotrauka

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Su normaliais nustatymais iHasai raso verbatimus 19/20 . Su pigiais dvd buna bedu gerokai daugiau

aibo77
Mano pranešimai  

aibo77

it's never easy...

• Nariai
  • Turi:XBOX 360
  • XBL vardas:aibo77

nusiperki viena pakuote verbatimu - iraso 10/10, kita pakuote gali puse ar daugiau sudegint. persasi isvada kad ir verbatimai ne visada buna kokybiski, kad ir is singapuro. galiu uzdet vos ne betkokia ihaso ir imgburn nustatymu kombinacija, irasines gerai ir prades deginti, vel irasines gerai. jau tiek yra visko isbandyta, tiek kompaktu irasineta, tiek informacijos internete perskaityta ir atdiskutuota, tad galiu garantuot kad 100% kompaktu, bus jie verbatimai ar ne, vistiek ihasas neirasys.

Šį pranešimą redagavo aibo77: 2014-04-01, 13:34

Nuotrauka

Delysid
Mano pranešimai  

Delysid
  • Naujokai

Klausimas ar su    Liteon ETAU108-02 8x  galesiu saugiai irasineti zaidimus ? ar bus saugu zaisti xbl jai irasinesiu i verbatinus, pereisiu per abgx ? Ar reikia ieskotis kito cdromo ? 

Dekui uz atsakymus :)

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Klausimas ar su    Liteon ETAU108-02 8x  galesiu saugiai irasineti zaidimus ? ar bus saugu zaisti xbl jai irasinesiu i verbatinus, pereisiu per abgx ? Ar reikia ieskotis kito cdromo ? 

Dekui uz atsakymus :)

Koks tikslas per n forumu kurti tokius pacius klausimus kai jau yra atsakyta?

Ne netinka, ne negalesi.

Tinka sie

Sony Optiarc CB plus 5280

iHAS124B
iHAS224B
iHAS324B
iHAS424B
iHAS524B
iHAS624B

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods