narkata

18# Mini Konkursas

Rekomenduojami pranešimai

Įtikinti reikia šitoj temoje mane, bet tik viena karta galit rašyti

 

ir jokiu Off topic kad nebūtu (kitaip bus Hakuna Matata)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau fotoparato. Kodel? Nes neturiu jokio padoraus. Va turiu nuotrauka ymetes savo konsoliu, ir matosi kokios apgailetinos kokybes ta nuotrauka yra.

Neseniai mane uzbanin'o steam gifte uz du accountus is vieno IP, tas kitas accountas buvo bratkio, sake atbanins jeigu abu nusifotkinsim su savo nickais ant popieriaus. Tik kad geda siust 1mp fotkes :D Ir nelabai matytusi tie vardai ant popieriaus. Na o gryzti y steamgifts bendruomine tikrai noreciau, man patiko ten laimeti, man patiko dovanoti geimus kitiem. Jau net isigijau siek tiek zaidimu dovanojimui, galvojau kaledu proga daly atiduosiu ir playmanijos nariams, bet kai uzbanin'o viskas uzsisalde. :/ Tad butu tikrai smagu ir netiketa gauti tokia praktiska dovana, kuriai is tikruju pats nusipirkti pagaileciau pinigu(visi pinigai - zaidimams :D )

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,as taipogi noreciau fotoaparato,nes manasis olympusas jau 8 metus pradejo skaiciuoti ir geda jau kur toki ir beistraukti,nesneku jau apie 3megapixeliu kokybe (kuri puikiai matosi mano dedamuose skelbimuose :D ), ir siaip fotikas reikalingas daikciukas ne tik konsolems ir zaidimams fotkinti,visgi ir seimyna pas mane jau yra,tad labai praverstu toks daikciukas kur su seima vaziuojant ir smagias isimintinas akimirkas uzfiksuojant :) Na ir siaip narkata,as tai jau senai kaledu seneliu netikiu,bet mano sunus (jam 2,5metu) dar tik pradeda juo tiketi,tai gal tu busi tas "kaledu senelis" kuris ir sustiprins ta jo tikejima :happy:

Sekmes visiems dalyviams :thumbsup4:

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai norėčiau Sony klaviatūros ir headseto (nr. 2).

 

Nusipirkęs PlayStation 3 konsolę, kooperaciniai žaidimai nušvyto visai naujomis spalvomis. Lyg sėdėčiau vėl prie Segos su draugais. PC tikrai tokio malonumo nejausdavau žaidžiant žaidimus online, kur reikėjo vargti su nustatymais, sistemos reikalavimais, pastoviais lagais ir kitom nesąmonėm, kurios PS3 konsolėje pasireiškia ne taip dažnai. Patirtis su nauja konsole tikrai pakeitė mano požiūrį į kooperaciją žaidimuose. Tačiau labai sunku yra suprasti vienas kitą neturint tam efektyvesnių nei jau esamos priemonės. Kiekvieną kartą stabdyti žaidimą, susirašynėti mažai intuityviame chate ir gaišti brangų žaidimo laiką tikrai nėra geimerių svajonė. Mano maža patirtis darbo rinkoje, deja, nesuteikia reikiamo finansinio nepriklausomumo, dėl ko negaliu sau leisti įsigyti brangių, bet išties kokybiškų oficialių aksesuarų. Norėčiau pilnavertiškai įsijausti į mėgstamus žaidimus, todėl tikiusosi busiu tuo laiminguoju, kuriam Kalėdos atneš ne tik puikią dovaną, bet kartu ir šventinę nuotaiką.

 

Sėkmės visiems! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai, labai Norėčiau The Dark Knight (2008) BR Nr3

 

Nesenai įveikiau Batman Arkham City ant ps3.Niekada nebuvau susidomėjes Batmanu nei žiurėjes filmu ar skaitęs komiksų, bet pažaidus žaidimą mano nuomonė labai pasikeitė užsinorėjau peržiūrėti visus filmus,peržaisti žaidimus.Man tai būtų pirmas blu-ray filmas. Vip jau užsakytas

Sėkmės visiems dalyvaujantiems ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau artėja kalėdos ir mano trečiam playstationiukui bus neužilgo metai kaip jis pas mane :) Kuo tuoliau jis gauna vis daugiau naujų žaidimų ir dauguma pasižymi labai fainu multiplayeriu, bet kaip žaisti multiplayer ir chatinti su draugais be ausinės ir klaviaturos? :) Maniškis tikrai supypsėtu ir įjungtu savo ventiliatorius visu pajegumu džiaugdamasis gavęs du mažuosius broliukus :working: Linkiu visiems sekmės laimint tai ko trokštate, kad Kalėdu Senelis aplankytu ankščiau nei tikėjotes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdžiu pareina senelis su "Dark knight" pas mane :happy: just kidding

 

Taigi pabandysiu priburti kodėl. Na todėl, kad šitam filme patiko ne tiek "Batman'as", tikrai C.Bale suvaidino nepriekaištingai, gal netgi vienas geriausių iš Batman'o įsikūnijimų bet kas sužavėjo tai "Joker'is" :notworthy: Kiek žinau H.Ledger ruošėsi asmeniškai specialiai šiam vaidmeniui ir matom rezultatą - pasirodė vienas iš blogiausių blogiukų per kino industriją. Lenkiu savo pliką galvą prieš šį aktorių ir jo paskutinį gyvenime amplua -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau fotoaparato, o kodėl būten jo?Na, nes norisi gražių kokybiškų nuotraukų iš atostogų. Turiu senų laikų fotoaparatą nuotraukos neatrodo kokybiškos ir grąžios.

Kadangi atostogauju su šeima šian bei ten ir tikrai norisi kokybiškų gražių nuotraukų prisiminimui, bei turėti po ranka tokį aparatą, kad užfisuoti smagias linksmas akimirkas, bei iš kart jas peržvelgti, nenešant ryškinimui. :)

Sėkmės kitiems dalyviams. :)

 

Pagarbiai.

Džekeris

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as cia bepasakysiu,vakar ziurejau dark knight pirma daly,tai toks nesveikas filmas visiskai kitoks nei senieji batmanai snd ziuresiu kita daly,bet ziuriu per kompa 17 istrizaines ir ant ekrano linjos noretus blu ray kokybes pamatyti butu smagu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai as tai taip pasakysiu ;D Kadangi esu naglas kaip tankas ir naivus tai:

Noriu Playstation headset'o ir keyboard'o, kai turejau ps3 ir losdavau rimtus taktinius zaidimus, tai negaledavau kalbet nes neturejau headseto gero, o kamandinius zaidimus as megstu, tai liudna buvo :okay: kai negalejau kalbet. O po rimtesniu zaidimu megau Playstation HOME pazaisti, ir labai atsibosdavo rasyti su pulteliu, taspats budavo per Demons Souls, kai noredavai parasyt drauguj tai per message reikedavo rasyt ir uzsiknisimas buvo su pulteliu. Tai va ;D Tai jeigu dovanosi situos tai uz vien tada ir Playstationa 3 padovanok kaledu proga :happy: Nes jau pasiilgau jo, gailiuos, kad nebeturiu.

P.S. HAKUNA MATATA!!! :all:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu laimėtojus

 

FUZA

tymbarkFM

mmmm

 

Atsiunčiat savo duomenis man i PM/AŽ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Woohoo! :all: Ačiū tau, narkata! Ačiū tau labai už konkursą ir už prizą! Sveikinu FUZA, mmmm! Gero Naujako visiems! :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.