Impaler

"XBOX 360" metai ir vienas mėnuo

Rekomenduojami pranešimai

Na štai, praėjus mėnesiui po oficialaus Xbox 360 starto Lietuvoje, nusprendžiau kaip ir pateikti išsamią analizę apie naujos kartos Microsoft žaisliuką.

Nors ir labai norėčiau šią rašliavą pavadinti testu, to nedarysiu, nes čia jūs neišvysite jokių techninių detalių ar specifikacijų analizės (nors sausos info šiek tiek bus) nei palyginimų su konkurentais vien dėl to, kad Wii tai kita lyga o PS3 kol kas dar neturime. Jei ir bus šiek tiek neakivaizdžių palyginimų tai jie bus daugiau emocionalūs ir paremti PS2 konsole kurią laikiau ir vis dar tebelaikau tobulos konsolės standartu (daugiau nei 100mln. vienetų parduota per 6 metus šį tą reiškia). Mažam mūsų testui naudojau šiuos įrenginius:

Xbox 360 Premium Pack:

Samsung LE40R71B LCD „teliką“ (jis gali dirbti 1080i išplėtimu, vadinas kol kas išnaudoja visas X360 galimybes).

Xbox 360 Play and Charge Kit

Dead or Alive 4

Viva Pinata

Gears Of War

FIFA 2007

NBA Live 2007

The Godfather

Need for Speed: Carbon

Project Gotham Racing 3

 

Ką mes veikiau testo metu:

Žaidžiau.

Valgiau riešutus (be apvalkalo kad nesiriebaluotų rankos).

Žiūrėjau kiną.

Valgiau traškučius (žiūrint kiną neliečiu pultelio, tad galėjau sau leisti).

Konsolė išimama iš dėžutės ir mano galva būtent šios kelios akimirkos nulemia vieną dalyką. Mylės ją savininkas ar ne. Galite laikyti mane kreivarankiu, bet kol iš dėžutės išėmiau savąjį dėžutę įplėšiau du sykius. Taip pakuotė parinkta gan originali, bet ne itin praktiška. Joje atsidaro ne dangtis kaip įprasta o šoninės durelės. Išimant konsolę tai didelės reikšmės neturi tačiau antrą syk ją supakavus ir nešant dėžę už tam skirtos rankenėlės, šoninės durelės vis kėsinasi atsiverti ir paberti turinį ant šalto, žieminio grindinio. Visa tai smulkmenos sakysite jus. Taip, bet į jas privalu kreipti dėmesį. Kita vertus jei ne šis menkas nesklandumas, norėtusi pagirti X dėžės dizainerius už sprendimus talpinant turinį. Kiekvienas laidas ar detalė supakuota į specialų maišelį. Visi maišeliai skiriasi o ant jų esantys užrašai užsimena kokia dalis jame supakuota. Pavyzdžiui valdymo pultelis papuoštas užrašu „valdyk“, vaizdo kabeliai „matyk“ ir t.t. Labai patogu pakuojant turinį jei daiktą kažkam skolinsit ar transportuosit savom reikmėm. Bet gana apie pakuotes.

 

Premium pack turinys išties stebina. Konsolė su 20GB HDD, belaidis valdymo pultelis, komponentinis HD AV kabelis, SCART perėjimas, Ethernet laidas, Headset‘as, instrukcijos lipdukai ir kitas popierizmas. Iš esmės dėžėje gauname absoliučiai viską ko reikia (išskyrus antrą pultelį) normaliam žaidimui tiek vienam, tiek on-line. Pirkdami Core pakuotę daugelio čia išvardintų dalykų negausite, todėl rekomenduoju tik vieną dalyką. Pataupyti ir pakentėti kol bus pritaupyta Premium pakuotei. Už kantrybę tikrai būsite apdovanoti, nes kaip žinia šykštus moka du kartus.

 

Traukdamas iš dėžės pačią konsolę nusistebėjau dėl jos dydžio ir svorio. Ji išties sunki ir nemaža, nors dizaineriai gan apsukriai išraitė jos formas bei parinko baltą spalvą. Vizualiai jau lentynėlėje stovintis X360 neatrodo toks jau didelis. Vis tik gigantomanijos priepuoliai palietė ne tik patį įrenginį, o ir jo laidus bei maitinimo bloką. Pilki, reikia pastebėti, iš itin kokybiškų medžiagų pagaminti laidai yra vos ne nykščio storio. Na gal kiek perdėjau, tačiau jie tikrai ne plonesni už pirštą. Juos sunkiau paslėpti, tačiau patys savaime jie sukelia patikimumo ispūdį. Apie maitbloki deja negaliu to paties pasakyti. Jis man varo baimę. Milžiniškas ir sunkus agregatas kuris atrodo galėtų aprūpinti elektra gerą devynaukšti namą. Sakykit ką norit, bet kai namuose pavargsti ieškoti vietos kur paslėpti maitblokį tai jau problema. Sako senesnėse „kaistančiose“ versijose jis buvo konsolės viduje. Gaila, kad nebuvo rastas sprendimas jį ten ir palikti.

Jei po to kai jūs išpakavote visus elektra konsole aprūpinančius agregatus išsigandę namiškiai jos „neužbanino“ galime judėti toliau. Konsolės sujungimas, kaip ir dera yra itin primityvus ir paprastas. Du dviejų laidų galus sukišate ten kur jie lenda ir voila, viskas veikia. Šią akimirką teks išgyventi antrąjį šoką. Xbox 360 darbo sukeliamą triukšmą. Prisipažinsiu jis mane šiek tiek išgąsdino. Xbox 360 kūrėjai dievagojosi, kad ši konsolė taps tyliausia rinkoje, tačiau vėlgi liūdnai pagarsėjęs kaitimas įnešė patobulinimų kurie dabar ošia taip, kad žiūrėdamas žinias X360 išjungiu. Žaidžiant visi esame pratę mėgautis garsu (t.y. pagarsinti „teliką“ tiek kiek leidžia kaimynai :)) , tad specifinis ūžimas tampa beveik negirdimas. Pirmieji bandymai ikišti konsolę į spintelę po televizoriumi ir užverti dureles nepasiteisino. Ūžimo beveik nesigirdėjo tačiau po valandos oro temperatūra pačioje spintelėje buvo tokia, kad drąsiai galėjau šildytis vakarykščią picą. Nuo tada nutariau geriau jau klausytis ūžimo nei rizikuoti savo baltojo galiūno sveikata.

 

Ir vis dėlto visa tai niekai, nors ir nemalonūs surašyti čia tam, kad nenustebtumėte ar nenusiviltumėte nauju daiktu (jei žinoma nuspręsite jį pirkti). Kaip pastebėjote ligi šiol dar neparašiau nieko apie tiesioginę konsolės paskirtį, tad jei iki šiol minėti dalykai jūsų neišgąsdino judėkime toliau. Bus ženkliai įdomesnis ir malonesnis pokalbis.

 

Pultelis

X360 pultelis. Leiskite pastebėti kur kas labiau vykęs nei tas su kuriuo startavo Xbox. Antra vertus tai viso labo šiek tiek patobulintas Xbox Japan Edition pultelis. Kaip ten bebūtų smagu, kad jis bevielis ir pagamintas iš tikrai kokybiškų medžiagų. Rankos žaidžiant nekaista ir neprakaituoja. Riešai jaučiasi normaliai (o būna, kad juos paskausta naudojant kitų gamintojų pultelius), atstumai tarp mygtukų labai „teisingi“. Labai nustebino ir išties patogios formos ir gerai įtaisyti mentės mygtukai. Antra vertus analoginės svirtelės pirmoje pradžioje man atrodė kiek „laisvokos“ tačiau ilgainiui apsipratau. Vis dėlto norėtųsi kad jos būtu kiek aukštesnės, tačiau tai jau skonio ir įpročių reikalas. Pultelio svoris galima sakyti idealus, bet vėlgi čia skonio reikalas, pavyzdžiui man patinka kai daiktas „sveria“, kiti atvirkščiai mėgsta lengvesnius įrenginius.

Gamintojai deklaruoja, kad pultelis puikiai veiks 30 pėdų atstumu ir iki 40-ies valandų. Leiskite pastebėti, kad ko gero tai yra gryna teisybė. Pėdomis atstumo nematavau, bet dar Xbox360 pristatymo Lietuvoje vakarėlio metu stebėjau Vaido ir Sezzy dvikovą. Jie grūmėsi stovėdami ant scenos kai tuo tarpu pati konsolė gulėjo saugiai paslėpta už gerų 10 metrų. Konsolę ir pultelį skyrė kelios pertvaros ir 400 žmonių minia. Jokių problemų žaidžiant nebuvo pastebėta. Kas liečia baterijų gyvavimo laiką negalėsiu būti tikslus. Žaidžiu po 2-3 valandas kasdien (vibro režimas nuolat įjungtas) ir jau ilgiau nei mėnuo. Baterijų buvusių dėžėje su X360 dar nekeičiau.

 

Ant paties pultelio taip pat rasite skylę „Headset“ prijungimui. Taigi Microsoft rimtai pasistengė, kad žaidimo metu (nesvarbu ką, kur ir su kuo jūs žaisite) jūsų laisvės nevaržytų laidai.

 

Testo metu įdomumo dėlei išbandžiau ir „Xbox 360 Play and Charge Kit“. Pakuotėje radau laidą ir akumuliatorių. Viskas labai paprasta. Akumuliatorius galima krauti prijungus pultelį prie Xbox tokiu būdu sutaupysite išlaidas baterijoms, beto pultelį krausite žaidimo metu, vadinasi jokių netikėtumų ir atsiprašymų ala „Tu mane aplenkei nes sėdo mano pultelio batarkės“.

 

Išvada. Tik laikas parodys kas iš esmės yra geriau. Vibro režimas ar reakcija į žaidėjo judesius. Iki apie X360 pultelį galiu pasakyti tik tiek. Tobulas sprendimas.

 

Let the games begin

Tik įjungus X360 manęs paprašė priderinti konsolę prie savęs. Vadinasi susikurti savo profiliuką susivesti laiką, datą ir t.t. ir panašiai. Standartinė procedūra, atlikta greitai ir pavertusi X360 vardiniu aparatu. Prieš akis atsivėrė Xbox Live meniu kurį aš greitai „nuskipinau“ ir paleidau pirmą pasirinktą žaidimą DOA 4. Su „Live“ išsiaiškinsim vėliau.

 

Beje noriu pastebėti, kad Xbox įjungiamas ir išjungiamas valdymo pulteliu tai išties šauni savybė. Taip pat derėtų pagirti On-Off laiką, „aparac“ įsijungia (turiu omeny laiką nuo įjungimo iki pačio žaidimo pradžios) ir išsijungia akimirksniu, nors tai ko gero mūsų ir nestebina.

 

Sprogimas tiesą sakant neįvyko. DOA 4 niekuo nesužavėjo ir nepakerėjo. Kaip paaiškės vėliau tai vis dėlto žaidimo kūrėjų bėda ir Xbox 360 tam tikra prasme čia niekuo dėtas. Turimų žaidimų kiekis leido atskleisti senai visiem žinomą paslaptį. Kol rinkoje neįsibėgėjo PS3 ir kol kuriami žaidimai PS2 tas pats Xbox 360 dirbs tik puse savo našumo. Kodėl? Nagi todėl, kad tiek NBA, tiek FIFA, tiek NFSU atrodo daugiau ar mažiau taip pat kaip ir ant PS2. Kažkokių iš proto varančių naujovių jose nėra. Tiesa turint padorų televizorių (padorus tai bent jau 720p rezoliuciją palaikantis televizorius) visi šie žaidimai atrodo gan prašmatniai. Vis tik stebuklų modelių ar fizikos srityje nėra, nėra stebuklų ir aplinkose ar interaktyvių modelių kiekyje. Kvapą daugiau ar mažiau užima vaizdo kokybė, absoliutus pikselių nebuvimas.

Sakykim žaidžiant NBA Live aiškiai ir ryškiai galima įžiūrėti norimą parketlentę bei ją dengiantį lako ar dažų sluoksnį. Prakaito lašeliai veide ir nuo jo blizgančios krepšininkų plikės atrodo ganėtinai įspūdingai ir tai nėra (taip aiškiai ir įtikinamai) matoma žaidžiant standartiniu televizoriumi. Vėliau laiko skyriau krikštatėviui ir tiesą sakant pasišlykštėjau EA darbu. Žaidimas atrodė siaubingai tad prie jo sugaišau vos 20 minučių ir nutariau atgaivinti akis Xbox 360 exlusive‘ais. Pirmą pasirinkau PGR 3. Vaizdelis aišku daug malonesnis nei visų prieš tai matytų darbų, tačiau vėlgi… Nesužavėjo. Tuo labiau nujaučiau, kad nors ir atrodo kaip saldainiukas PGR vis dar neatskleidžia didžiosios dalies Xbox 360 galimybių. Judam toliau Viva Pinata. Tikra atgaiva ir malonumas! Kaip bebūtų keista, bet būtent šis menkutis vaikiškas žaidimukas pirmą sykį parodė ko galima tikėtis iš Next-Gen žaidimų, kai juos ims kepti serijiniu būdu. Niekur lyg šiol neregėta spalvų paletė, mandri piniatos žaisliukus primenantys gyvunėlių modeliai, ryškūs aiškūs kontūrai, protu nesuvokiamas detalumas. Puikus garsas, puikus vaizdas ir kas svarbiausia kone tobulas žaidimo turinys. Tai savotiški Sims‘ai tik daug kartų paprastesni ir linksmesni. Išsamią šio žaidimo apžvalgą jau kuris laikas rašo kolega Rezidentas tad manau netrukus ją išvysime ir mes. Po tokio puikaus starto atėjo laikas ir Grande Finale, Gears of War testui. Šis žaidimas tik dar sykį įrodė liūdna tiesą, žaidimų pilnai išnaudojančių X360 kol kas apmaudžiai mažai, tačiau faktas kaip blynas. Šiais metais jų bus be proto daug.

 

Kokių gi priėjom išvadų? Pirmomis dienomis kritikų lietos kalbos, kad X360 tai dar ne sekančios kartos konsolė turi šiokios tokios prasmės. Tik dėl to kaltas ne pats X360, o žaidimų kūrėjai, neskubantys plėšytis bent jau iki tol, kol PS2 žaidimų parduodama daugiausiai. Savo ruožtu Microsoft Game Studios užsibrėžtą tikslą pasiekė. Vienas po kito rinkoje pradeda vaidentis tikri Next-Gen žaidimai, tam tikrą prasme perkeliantys mus į kitą realybę… Ne, tai pasenęs šūkis. Tokie žaidimai kaip GoW ar Viva Pinata perkelia virtualybę į realybę. Vadinasi yra arčiau mūsų.

 

Svarbi detalė. Microsoft kurdama Xbox 360 žaidimų kūrėjams primygtinai rekomenduoja kurti žaidimus „wide-screen“ televizoriams ir ją adaptuoti 4:3 standartui. Arba atvirkščiai, bet faktas kaip blynas visi žaidimai puikiai veikia ir atrodo plačiajame ekrane.

 

Aš myliu kiną

Antroji testo stadija. Milžiniškos DVD kolekcijos įsigytos vietiniame supermarkete po 19.99 už vienetą peržiūra. Puse kolekcijos deja teko nurašyti. Konsolė kažkodėl atsisakė skaityti didžiąją dalį filmų kurie pažymėti 2 ir 5 regionais. Net nežiūrint į tai, kad 2 regiono filmus Xbox 360 rodyti turėtų. Aišku su originaliais filmų diskais kurie importuojami iš Vakarų Europos šalių ir kainuoja ženkliai daugiau (tokį turiu tik „Mulen ružą“ ir „Žvaigždžių Karus“) problemų nekilo absoliučiai jokių. Xbox pultelis, bei DVD meniu labai patogus. Žiūrint filmą galima paprastai atlikti visas būtinas funkcijas, prasukti vaizdelį ar visą sceną, pasirinkti titrus, garsą, kamerą ir t.t. ir panašiai. Reikia pastebėti, kad DVD valdymo meniu pas X360 ženkliai patogesnis nei tas kurį matėme PS2.

Kokios išvados? Nežiūrint į tai, kad X360 labai patogus filmų peržiūrai, daugumos originalių Lietuvoje įsigytų diskų peržiūrėti negalėsite. Be to konsolės darbo garsas žiūrint kiną tikrai gali erzinti, ypač jei filmas ramesnis ir žiūrimas tyliau. Verdiktas daugiau ar mažiau aiškus. Kol kas kino peržiūrai X360 gali būti naudojamas daugiau ar mažiau iš bėdos. Tikėkimės, kad artimiausiu metu turėsime legalaus „softo“ padėsiančio išspręsti regionų problemas. Aišku tai ką siūlo X360 ženkliai geriau negu nieko, tačiau jei namuose jau yra įranga DVD peržiūrai, neskubėkite jos atsisakyti.

 

Let the music play

Šioje vietoje X360 pateikia gan malonių staigmenų. Konsolę galime naudoti ne tik kaip paprastą grotuvą, bet ir kaip savotišką media centrą. Tiek idėję audio CD, tiek prijungę savo MP3 grotuvą per USB mes galim susimesti muziką į kietąjį diską ir pareguliavę playlist‘ą pagal savo poreikius surengti mini diskoteką. Smagi funkcija, manyčiau ganėtinai pravarti vakarėliuose. Bet kuriuo atveju, groti muziką per televizorių irgi galima tik iš bėdos, tad apsirūpinkite ir gera garso įranga. Kita vertus jei kambaryje kur stovi Xbox360 nėra kito muzikos šaltinio konsolė tampa išties puikia alternatyva.

 

Išvada. Gal ne pati reikalingiausia funkcija, tačiau ji tikrai nemaišo ir valgyt neprašo. Patogu, galimybė greitai nukrauti muziką iš bet kokio, kad ir draugo atsinešto MP3 grotuvo gali būti išties naudinga. Jei Xbox360 bus jungiamas su namu kino sistema, galite ramiai parduoti savo „magiuką“ ir įsigyti X360 žaidimą.

 

Ką dar galėčiau prijungti?

Daugiau ar mažiau viską kas gali buti jungiama per USB lizdą. Na, o kalbant rimtai ir praktiškai tai daugiausiai džiaugsmo suteiks galimybė prijungti skaitmenines kameras ir demonstruoti jose esantį turinį didžiajame ekrane. Labai patogu grįžus po kelionės ir dalinantis jos įspūdžiais.

 

Taip pat nesunkiai Xbox gali būti sujungtas ir su Lietuvoje gan sparčiai populiarėjančiais (bet vis dar retais svečiais namuose) Media Center PC, arba su bet kuriuo MS Windows XP (Service Pack2) varomu asmeniniu kompiuteriu. Tokio susijungimo dėka jūs galite tiesiogiai „streaminti“ informaciją iš savo PC į Xbox. Viena vertus tam reikia patogaus išplanavimo namuose, antra vertus galima įsigyti bevielį tinklo adapterį. Tai nėra pigus pirkinys, bet… Kiekvienam malonu sušukti jau kiek primirštą šūkį „Mama, žiek (ir vėl) nėra laidų“.

 

Išvada. Xbox 360 ne tik žaidimų mašina. Konsolė gan plačiai suderinama su buities įrenginiais ir norint ją galima išnaudoti daugiau nei šimtu procentų. Aišku pirkdami daugelis mūsų apie tai negalvoja tačiau mintyse sulyginkite, kad ir jau minėtą pavyzdį, foto peržiūrą. Vienas variantas siūsti nuotraukas žmonėms per rankas, kitas stengtis kažkaip patogiai susigrūsti prie monitoriaus (prisiminkime ir apžvalgos kampo problemą) ir trečias lengvai ir greitai prijungti kamerą prie konsolės ir mėgautis nuotraukomis dideliame televizoriaus ekrane. Tai bene menkiausias pavyzdys to ką realiai galima nuveikti.

Xbox Live

Na šiandien jau šnekama, kad PlayStation 3 tinklo paslaugos daugiau ar mažiau prilygsta Xbox Live tačiau kol kas mes su tuo nesutinkame. Iš esmės dėl to, kad Xbox Live tai šiek tiek daugiau nei žaidimas tinkle ar downloads. Tai unifikuota ir milžiniška sistema, kurią kol kas manau drąsiai galime vadinti unikalia. Netgi būnant offline ši sistema atneša nemažai naudos nes ji seka kiekvieną jūsų žingsnį. Jūsų žaisti žaidimai ir juose pelnyti pasiekimai automatiškai išsaugomi jūsų profilyje tad jūs patys galėsite stebėti ką nuveikėte per gyvenimą. On-line ši informacija tampa prieinama ir jūsų draugams. Tiesą pasakius būnant On-line ši sistema leidžia jums daryti absoliučiai viską ko atrodytų gali norėti tūlas „geimeris“. Susikurkite draugų sąrašą ir matykite juos on-line, meskite jiems iššūkius ar bendraukite naudodamiesi live chat. Su headsetais žinoma.

 

Taip pat nederėtų pamiršti ir Xbox Live Marketplace vieta kur galėsite įsigyti papildomų „tweakų“ savo X360 ar turimiems žaidimams. Beje šiame turgelyje dalį daiktų gausite nemokamai, dalį jų teks pirkti… Už taškus kuriuos pelnysite paprasčiausiai žaisdami žaidimus. Nežinau kaip jums, bet man toks sprendimas atrodo „jėgiškai“. Būna žaidimų kur įsigyji kažkuriuo momentu numeti nes trūksta stimulo jį įveikti. Turgelis tokį stimulą suteikia. Dar vienas dėmesio vertas dalykėlis tai Xbox Live kalendorius, jame matysite artėjančių „eventų“ datas ir aprašymus, tarp kurių yra ir labai smagus dalykas „Newcomers Night“ vakaras kai Xbox Live stepėse ganosi ir pažindinasi naujieji ir dar nepatyrę Xbox 360 savininkai. Na aišku minėti faktą, kad ten pat rasite dar neišleistų žaidimų demo, filmukus ir panašiai nėra būtina, senai visi tą žinot leiskite tik priminti, kad taip pat ten rasite ir senai pamirštų bei be galo mielų „arkadkių“. Štai taip po keliolikos metų pertraukos jūsų namuose vėl gali apsilankyti „Super Contra“, „Street Fighter“ ar „Pong‘as“.

 

Išvada. Aišku pirma reiktų pamatyti, bet šią akimirką atrodytų, kad PS3 tinklo paslaugos ir yra tiesiog tinklo paslaugos. Kas liečia turinį ir Fun faktorių Xbox Live kol kas laikome savo favoritu ir nugalėtoju.

 

Taigi…

 

Galutinės išvados

Taigi kokių priėjom išvadų? Turime gan dideli, tačiau simpatišką ir elegantišką aparatą su ne visai simpatišku maitinimo bloku. Tikėkimės tai laikinas sprendimas kol Microsoft inžinieriai sugalvos kažką šauniau pakeisdami, galbūt, vidinę konsolės konstrukciją. Tuo bandau pasakyti, kad tikiu gandais apie mažesnę Xbox 360 versiją. Kaip ten bebūtų maitinimo bloką galime kažkur paslėpti ir prieš mūsų akis stovės dailus ir aptakus, baltas korpusas. Deja jo keliamo triukšmo taip lengvai izoliuoti nepavyks ir ko gero teks su juo susitaikyt tai minusas. Ir nemenkas.

 

Konsolė komplektuojama su vienu pulteliu ir headset‘u. Pliusas. Ypač tiems kas pasiners į tinklo batalijas. Kiti trys pulteliai jau jūsų pačių reikalas. Prisijungti jų galėsite 4. Antra vertus bevielis režimas ir paprastas naujo pultelio prijungimas leis jums neštis pultelį pas draugus ar draugams atsinešti saviškį pas jus. Konsolei jau prikurta aibės papildomų įrenginių keičiami „snukučiai“, bevieliai tinklo adapteriai, bevieliai „headset‘ai“, universalūs distancinio valdymo pultai, vairai, pakrovėjai pultams ir t.t. ir panašiai. Jau anonsuotas ir HD-DVD įrenginys. Žodžiu metai kuriuos konsolė praleido rinkoje nenuėjo perniek ir mėgėjams „apipirkti“ savo konsolę pasirinkimas išties didelis.

 

Kas liečia žaidimus? Akivaizdu, gan Xbox 360 exclusive žaidimai atskleidžia konsolės potencialą, tačiau kol kas jų pernelyg mažai, kad galėtume teigti jog turime didelį pasirinkimą ką žaisti. Antra vertus multikonsolinių žaidimų kolekcija išties plati ir nors kai kurie šių žaidimų atrodo gan paprastai, didžioji dalis stebint juos per tinkamą televizorių atrodo įspūdingai. Tiesą sakant prieš priimant sprendimą įsigyti bet kurią Next-Gen konsolę rekomenduočiau pamastyti ir apie galimybes įsitaisyti HD-Ready televizorių. Ant paprasto televizoriaus tikrieji Next-Gen žaidimai atrodys gan gražiai ir be abejo galėsite deramai įvertinti modelius ar fiziką, tačiau galima sakyti prarasite spalvotą popieriuką į kurį vyniojamas saldainis.

 

Jei reikėtų įvertinti kainos ir kokybės santykį sakyčiau, kad Xbox 360 Premium pakuotė yra išties gan idealiai subalansuotas pirkinys. Na, o jei perskaitę visą šią rašliavą tikėjotės rasti atsakymą į klausimą ar X360 geriau nei PS3 deja teks jus nuvilti. Atsakymo kol kas nėra ir bijau, kad iki PS3 pasirodymo jo nebus. Tiesiog tikiuosi, kad perskaitę šį tekstą sužinojote apie visus kertinius X360 dalykėlius ir kažkokias tai išvadas galite pasidaryti patys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.