Fray

Oldschool rap

Rekomenduojami pranešimai

Yoooo gero penktadienio, nusprendziau sukurt tokia isskirtine tema siame forume tai yra: Oldschoolinis repas :D

Jei yra dar tokio muzikos zanro megeju tai dekit megiamu dainu linkus i komentarus, tuo tarpu cia mano favourite visu laiku: http://www.youtube.com/watch?v=QWfbGGZE07M

 

 

 

 

 

Nezinau ar as cia toks vienintelis nemegstantis tos naujos muzikos :D:genius::halone:

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oldskūlinis repas, tai nėra stilius, tiesiog jis senesnis. Visos šios trys dainos yra oldskūlas, bet jų žanrai yra skirtingi, tokių galima rasti ir dabartinėje muzikoje, jei žinai kur ieškoti.

Ice Cube gabalas yra west coast gangsta funk repas. Tuo metu jis labai populiarus buvo Kalifornijoj, tai beveik visi garsieji gangsta funk repą darydavo (Snoopas, Dre, Cube..)

G-Master Flash gabalas yra grynai funk su repo tekstu ir jis turbūt labiausiai artimas pačiai repo pradžiai, nes repas ėjo arba su funku, arba su jazzu (buvo keli bandę ant elektronikos repuot, bet nelabai pavyko).

Vanilla Ice gabalas jau kitos kartos, nors ir praktiškai to pačio laikotarpio. Jis jau buvo tų laikų mainstream, atlikėjas, kurį leisdavo visiškai visur. Čia jau daug žanrų primaišyta, po to tokių instrumentalų padaugėjo.

 

Oldskūlas yra kita, negu daug kas galvoja, nes, pavyzdžiui, nemėgstu Ice Cube'o, Vanilla Ice irgi nelabai prie širdies, labiau man funk repas arba jazz repas, dar soul prieskonis yra geras.

http://www.youtube.com/watch?v=FiOcVWQY2bc

 

ir gabalas pašiepiantis "reperių" muziką. (kabutės, nes kalbama apie tokius reperius, kurie prisikabinę grandinių ir klipuose vien plikos bobos).

http://www.youtube.com/watch?v=_qzacv8dtb4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

91 metai,aisku cia ne wu-tang bet,labai for fun :D nors public enemy :thumbsup4:

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu b***** man tai jos taip uznesa i GTA laikus, pirmoji daina i San, o antroji i Vice city. :rolleyes:

 

"It was a good day" tai grynai san andreas'o daina :D beto pats zaidimo stilius man labai priimtinas ir yra bent jau man geriausias is visu GTA tik, kad dabar visokie vaikai Samp video kuria ir tersia zaidimo varda :/ Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Favoritas mano, Po Saints Row IV jei kas atsimenat :D  Ir sita 
nors nežinau ar taip old school bet šeip jau prie amžiaus daina, labai užkabino kai grodavo per 2012 olimpinių reklamas UK 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žinau, kad čia dar visai naujas, bet man jis taip primena brolio kasetes ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.