Rekomenduojami pranešimai

kosmosas :D dingo save'ai :D buvau 40lvl,patapau 25lvl :/ nesuprantu,kas cia vyksta.eitu DLC isinstaliavus susigrazint save'us? progresa? :/ pize,tiek zaista,pereita ir dabar vpizdu nuejo :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dar buvai neperejas visko ? ar kokiam DLC gal ten losei o dabar kazkaip tas DLC dingo . as su seivais neturejau kazkaip problemu. bet manau galejo kazka ten suvelt updeitas koks su DLC. tai jei vistiek turi visus savo itemus ir pan tai koks skirtumas zemesnis lvl dar idomiau .

as jau new games plus ten losiau kelis kartus . bet po ilgo laiko man idomiausia pradet tiesiog is pradziu viska.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks skirtumas? ka cia pjauni? tu skiri 40 lvl nuo 25lvl? ginklai sukraftinti ir nei vieno naudot negaliu,pradingo kiti.turejau masterpiece tuos ginklus,dabar b* superior ginklai sedi,nu kazkoks kosmosas,rodo kad pradejau losti geguzes 24diena,baigiau geguzes 31 sulosta 140h,jo per savaite 140h sulosiai kaip visa savaite 144h,p****** sunervino,koks cia b* kosmosas vyksta,eina n*.

as nusipirkau blood and wine per steam ispardavima ir nusprendziau sulosti :/ vadinasi sulosiu,pizdu viskas nuejo,kas k**** ten per grybai dirba,pizda negaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:trl:  gal jie padare vidurki tavo lvl sudejus naujus DLC. nes ten daug nauju armor ir lvl biski pasikeicia. max lvl irgi pakyla. tai kad nebutum per daug kietas naujuose DLC numuse tavo lvl .   :D   kazkam cia dar buvo toks bajeris kiek pamenu irgi. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pize,absurdas.esu 25lvl,kitas questas 33lvl,ka man veikt 8 lvl jeigu nera jokiu salutiniu misiju? dar b* raso jei nori losti HoS reik 30,o jei BaW reik 34 :/ visi save dingo,nichuja sibia


dar b* rodo kad yra naujos misijos,kaip kad lost miners ar kaip ten vadinasi,kurie b* senai buvo padaryti,visos misijos buvo padarytos,dabar b* vel is naujo duoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu jei issinstalintum DLC ar sugryztu lvl. na losk main story tada kol pasikelsi lvl.  :fedup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau ir ta padaryt,nieko nevyksta,krauna sena save 15tu 05 31 ir viskas :/ gerai kad rasau sena save,15 galo,aisku nelabai pades bet bent jau kazkas.p****** n*,lochai gryni,istryne b* visus savus,gaidziai b*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex tave sumažino, o man seniau padidino iki 70lvl, o šiaip buvau 25lvl neatsimenu dabar tiksliai, rašiau čia seniau, ir plius visus mano seivus suvarė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai kad kartais my documents copy padarau,tai ne kritiskai bet bent jau radau save,kuris 35lvl beveik :) noriu damusti Witcheri iki galo,nes pertrauka buvau padares ilga,praktiskai nelosiau nuo HoS isleidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na DLC galima lost ir atskirai . iskart tave paleidzia kazkur jau nuo 30 lvl ir losi . realiai nieko baisaus nera nes kai patenki i DLC tai tau tikrai norisi jau tu nauju armor ir ginklu kurie ten yra, o ne is main game. uztai paskui main game gali jau naudot tuos DLC itemus visus kur radai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

damusiau pagaliau zaidima,wow,just wow.epinis zaidimas.HoS irgi pereitas,beliko tik Blood and Wine supurtyt.ilgam isliks atminty sitas monstras :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

damusiau pagaliau zaidima,wow,just wow.epinis zaidimas.HoS irgi pereitas,beliko tik Blood and Wine supurtyt.ilgam isliks atminty sitas monstras :)

Kiek maždaug laiko užtrukai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

steamas rodo pokolkas 162h,bet pats zaidimas rodo kad virs 200h,kazkaip manau kad virs 200h bus :) visa Velen-Novograd,White Orchin isieskojes esu,nei vieno klaustuko,tik Skeligeje yra dar klaustuku,HoS irgi viskas surinkta buvo :) pradesiu BaW taskyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baw ten belekoks geris dar pagerinti efektai, nauji ko nera main game toks peanhancintas witcher ten . Gail tu engine pagerinimu neperkelia i main game .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man BaW storyline nelabai patiko, pabaigoje ten jau tokie vejai prasidejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.