Rekomenduojami pranešimai

Gerai, kad Cavill'as pasirode kai nebuvo kuriamas zaidimas. Galima tik tiek pasakyti apie ta screena. :sit:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normalus aktoriu darbas siaip. juoktis tik vaikai gali nebent. 

Na, butu idomu tamsta pamatyti aimanuojant priesais mikrafona :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geda butu kai tai reiktu daryti, o ne isivaizduoti, kad darai. Aisku ne visi toki kompleksa jaucia. Juk prom zvaigzdes prie tokiu dalyku pripratusios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dunno, apskritai treciam zaidime Geraltas atrodo panasiai kaip knygose ji isivaizdavau nei what Henry looks like, mano nuomone, tai jis nelabai gerai perteike jo asmenybe:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera naujiena: CD PRoject RED oficialiai pranešė kad Witcher 3 versija XBox SeriesX/S ir Playstation 5 konsolems numatyta 2je šių metų pusėje (tikslesnės datos dėja neapteikė), bet čia buvo ofcialus kompanijos darbų roadmap pristatymas. Kompaniją aišku žada grafikos atnaujinimą su raytracing, t. p. greitesniais load times. Aš asmeniškai labai norėčiau kad Playstation5 skirtos versijos vizualinė kokybė bent atitktu XBox One X bet su 60 fps. Man Raytracingo bet su 30 nelabai reikia. Na bus matyt, svarbu kad išleistu.

https://www.gamesradar.com/witcher-3-ps5-xbox-series-x-release-date/

CDPR-Roadmap2021.jpg

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar pagalvojau - jeigu daryt normaliai (o jie bent jau ankščiau buvio žinomi dėl demesingumo detalem) PS5 versija tokiam superiniam žaidimui, tai galėtu jau ir dualsens galimybes išnaudoti bent jau tokiame lygyje kaip Demon's Souls išnaudoja. Būtu super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrinėju juodo penktadienio išpardavimus ,galvoju gal nusipirkt. Bo taip visų išgirtas (iki tol tik pirmą žaidžiau ,kažkodė neužkabino)

Turiu klausimą : yr xbox parduotuvėj dvi versijos. Tipo paprasta ir game of the year. Kuo jos skiriasi?  Turbūt tik kaina 2 ar 3 pinigais ? ??  nes gūglas šito man nepaaiškino ,tiksliau sako , kad abi yr tas pats  ir net labai įtartina, kad abi versijos sveria tiek pat , net megabaitų tikslumu ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.