narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Esu naujokas PS pasaulyje, tačiau norim įsigyti ps4 pro konsolę. 

 

Kiek išskaičiau reiktų žiūrėti į RDR2 bundle leidimą, kadangi konsolė bus 72xxx surinkimo - tyliau veiks ir tt.

 

Klausimai: 

 

kur užsienyje perkat konsoles. Čia mačiau kažkas perka Lenkijoje, kažkas UK. UK radau 350 svarų + siutimas per kurjerius į Lietuvą. 

kaip su garantinių, nusipirkus konsolę ne Lietuvoje, bet EU regione.

 

Ačiū už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau mėnesio bėgyje Game.co.uk parduotuvėje Cambridge. Siuntimas nekainavo, nes buvau pats nuvykes, garantija tarptautinė, smulkmenų nesiaiškinau kaip ten kas jeigu sugestu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju apie ps4 konsolę, nuomonę turiu kad pirksiu pro versiją, nors neturiu teliko 4k ir nežinau ar planuoju pirkti gal kadanors. Kokia konsolę rinktumėtės jūs ? pro ar paprasta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju apie ps4 konsolę, nuomonę turiu kad pirksiu pro versiją, nors neturiu teliko 4k ir nežinau ar planuoju pirkti gal kadanors. Kokia konsolę rinktumėtės jūs ? pro ar paprasta?

Trumpai:

 

 

Jei neturi jokios konsolės - tik Pro. Nepriklausomai, kokį tv turi ar planuoji turėti.

 

Jei jau turi ps4 - naujinti į ps4 pro neverta.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu batonui, tik pro ir dar karta tik pro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yep, nepaminėjau, gal iš konteksto nelabai aišku, taip konsolės šiuo metu neturiu, kaip ir sakiau galvoju pats apie pro, jūsų komentai tik dar labiau tą reikala suka gera linkme :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad PRO visi 4k zaidimai yra fake 4k. Retai rasi 60fps upgrade. Dauguma zaidimu tik "fake 4k" upgradu gali pasigirti, grafiskai identiski.

 

Turiu slima. Labai mazas aparaciukas. Vien jo dydis gali buti privalumas.
 

Labai nusivyles esu: gt sport, doom grafika - blurry. GT6 ant ps3 ryskiau atrodo, nors 40-60fps - simta kartu geriau. Ir pajunges esu ant native 1080p, tai 1:1 pixel mappingas yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas ir taip aisku kad 4K tik klonas buvo,dar tobulet yra,ar ant ps5 isvisim tikra bus matyt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sony naujas patentas Depth kamerai pultely. tiketinai tai bus naujam PS5 pulteliui

 

 

 

ID3gyz.jpg


Sony taip pat turi savo kompanija 'Sony Depthsensing Solutions' kuri matyt gime is seniau nupirktu Softkinetic. atrodo Sony tikrai rimtai ziuri i VR ateiti

https://www.sony-depthsensing.com/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kokio dizaino bus ps5 pulteliai,gal sikart bus su galingesne baterija,bent laikytu kaip ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad PRO visi 4k zaidimai yra fake 4k. Retai rasi 60fps upgrade. Dauguma zaidimu tik "fake 4k" upgradu gali pasigirti, grafiskai identiski.

 

Turiu slima. Labai mazas aparaciukas. Vien jo dydis gali buti privalumas.

 

Labai nusivyles esu: gt sport, doom grafika - blurry. GT6 ant ps3 ryskiau atrodo, nors 40-60fps - simta kartu geriau. Ir pajunges esu ant native 1080p, tai 1:1 pixel mappingas yra.

Dėl ko būtent nusivylei GT sport? aš vien dėl jo noriu ps4 pirkti, dėl ko kažkada pirkau ps3 :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit, o kur ten tuos grafikos nustatymus rasti, kad padaryti 4k ant žaidimo? Game settings žiūrėjau, tai ten kaip ir nieko panašaus nemačiau. Pvz RDR2 arba Spider man. Turiu samsunga 4k ar dar ant tv kažką reikia nustatyti? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl ko būtent nusivylei GT sport? aš vien dėl jo noriu ps4 pirkti, dėl ko kažkada pirkau ps3 :))

 

Labai keistas valdymas. Grafika yra gera, bet durnas AA filtras uzdetas - labai islietas vaizdas, ir spalvos isplaukusios rodosi (nors esu full RGB mode parinkes). Durnas meniu, tik ONLINE, belekoks grindingas masinom. Cia grand turismo prolouge, kitu pavadinimu.

 

Paveiksliukai per PC graziai atrodo, demo video taip pat. Bet kai pats isijungi, realiai pamatai, kas per sh kruva tas GT: sport.

 

Yra zymiai geresniu: Assetto corsa (topinis zaidimas), project cars.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad PRO visi 4k zaidimai yra fake 4k. Retai rasi 60fps upgrade. Dauguma zaidimu tik "fake 4k" upgradu gali pasigirti, grafiskai identiski.

 

Turiu slima. Labai mazas aparaciukas. Vien jo dydis gali buti privalumas.

 

Labai nusivyles esu: gt sport, doom grafika - blurry. GT6 ant ps3 ryskiau atrodo, nors 40-60fps - simta kartu geriau. Ir pajunges esu ant native 1080p, tai 1:1 pixel mappingas yra.

Jeigu nesi gyvai sulygines konsoliu, tai buk malonus patylek ir neklaidint zmoniu su savo nesamonem. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit, o kur ten tuos grafikos nustatymus rasti, kad padaryti 4k ant žaidimo? Game settings žiūrėjau, tai ten kaip ir nieko panašaus nemačiau. Pvz RDR2 arba Spider man. Turiu samsunga 4k ar dar ant tv kažką reikia nustatyti? :)

Ant šitų žaidimų automatiškai nustato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.