Impaler

Informacija apie PlayStation 2 čipus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, neseniai nusipirkau PS2 slim, noreciau suzinot koki chip i ji geriau det ir kiek tai kainuotu man, aciu uz atsakyma :thumbsup4:

Dek koki modbo ar matrix infinity, kaina ~150lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane Matrix Infinity v1.99 cipas, gal kas galetu pasakyti is kur ir kaip butu galima atsinaujinti i naujesne versija ir ar isvis yra naujesne? Dekui!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps2 taip neina nulauzt kaip xbox o su cd kur uzsiminei tai vadinas programa swap magic (veikia tik orginalas) bet ji tinka tik FAT

tinka ir slimam, bent 3.6 versija, ir su slimu paprasciau, nereikia swap tool, paprasciausiai du jungtukai yra isardes viena uzspaudi, antra idejes cd kad ir toletinio popieriaus gabaliuku uzspaudi ir diskas sukasi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norejau paklausti ar verta deti i PS2 Modbo4 cipa man meistras patare deti ji o kaip jus sakote :D

 

Dekui uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai isigijau PS2 Slim ir kazkaip norisi surinkti kuo daugiau info. apie ji.

Pajungus PS2 ekrane pasirodo uzrasas 'Modbo chip', iejus i chip menu raso 'Modbo v1.93'. Kazkaip panarsius internete pavyko susirasti tik info apie 'Modbo 4.0', 'Modbo 750'.

Kokios sio cipo galimybes ? Ar jis paleis naujausius zaidimus, ar verta galvoti apie cipo keitima ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mano žiniomis čipo nebepakeisi.

Neklaidink zmoniu, kodel cipo pakeisti negalima? Galima ir dar kaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugui is amerikos parsiunte ps2 slim idejo matrix cipa ir pal zaidimus rodo nespalvotai o is amerikos zaidimai eina spalvotai, kieno kalte cipo? ar imanoma kanors padaryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turėjau PAL konsolę su Matrix 1.91 čipu ir paskui vėlgi PAL su 1.93 čipu. NTSC žaidimai veikė tvarkingai (GT4, TT, GOW2). Pabandyk per PS2 nustatymus pakeist "video output" ar kaip ten yra. Pas mane kai buvo padaryta ne ant RGB, tai viskas buvo žalia (su Scart laidu). Galbūt ant pačio TV yra kokie nustatymai. Beje, kuri versija Matrix čipo, ir ar ne padielka? Gali dar būt koks laidukas gal atsilitavęs ar kažkas tokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turėjau PAL konsolę su Matrix 1.91 čipu ir paskui vėlgi PAL su 1.93 čipu. NTSC žaidimai veikė tvarkingai (GT4, TT, GOW2). Pabandyk per PS2 nustatymus pakeist "video output" ar kaip ten yra. Pas mane kai buvo padaryta ne ant RGB, tai viskas buvo žalia (su Scart laidu). Galbūt ant pačio TV yra kokie nustatymai. Beje, kuri versija Matrix čipo, ir ar ne padielka? Gali dar būt koks laidukas gal atsilitavęs ar kažkas tokio.

as kalbu apie orginalius zaidimus ntsc veikia spalvotai o pal nespalvotai tai todel ir klausiu ar ce cipo problema nes tik pries kelias dienas idejo ta cipa, jeigu taip reik vesti atgal....

Redagavo Jama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai nupirkau 3vnt. Modbo 5.0d cipus tai jie skaito zaidimus ,filmus muzika .... is usb flash ir isorinio hdd,nebereikia dvd kompaktu ir lazerio gadint. .Super cipukas ,tik brangus .Dar 2 vnt turiu :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai nupirkau 3vnt. Modbo 5.0d cipus tai jie skaito zaidimus ,filmus muzika .... is usb flash ir isorinio hdd,nebereikia dvd kompaktu ir lazerio gadint. .Super cipukas ,tik brangus .Dar 2 vnt turiu :-)

 

nzn ar girdejai cia "naujas ps2 nulauzimo budas" FreeMC Boot kai nereikia jokio chipo kad galetum paleidinet slamsta is usb ir vidinio hdd, dar ir per lan, net ir per firewire

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.