ReiKaz

PS1 (fat) chipas ar PSone (slim) lazeris?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Turiu du PS1 (fat), vienas is ju veikia, bet yra necipuotas. Bei turiu PSone (slim) cipuota, bet neveikianciu lazeriu. Taigi kas geriau ar cipuoti fat'a, ar deti lazeri i slim'a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu du PS1 (fat), vienas is ju veikia, bet yra necipuotas. Bei turiu PSone (slim) cipuota, bet neveikianciu lazeriu. Taigi kas geriau ar cipuoti fat'a, ar deti lazeri i slim'a?

 

Jeigu turi bent viena org žaidimą, tai gali naudoji swap metodą žaisti neorg žaidimams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai siūlyčiau dėti lazerį į slim, bent jau aš tikrai taip daryčiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abu. I FAT nuchipuok (daug nekainuoja). Tada gali parduot arba naudot. Arba gali keist lazeri apie 30 lt lazeris kainuos o chipuot man atrodo dar lietuvoi kazkas uzsiema, kaina apie 20 lt atrodo. Fat tau pradetu veikt greiciau, nes one dar lazerio reiks laukt kol atsius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neišradinėk dviračio.Idėk fato lazerį į slimą ir žaisk sau laimingas ( visų ps1 lazeriai tinka vieni kitiems ,tik kai kurių ps1 lazerių flex jungtis trumpesnė todėl reikia prailginimo ).Kaip kiti dabar siūlo taisyti visus,čipuoti fatą ir t.t. Nesuprantu kam tau veltui pinigus leisti :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.