daugis123

psp 2004 brickas labai prasau padekit!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, psp 2004 siendien palosiau ir isjungiau po kiek laiko vel isijungiau bandau paleist ir zalia lempute dega o pats ekranas juodas. kiek suprautau (pagooglinau) cia vadinasi brickas. Psp yra nemano ir labai nenoreciau grazinti nesugadinta. jei kas zinot kaip sutaisyt ar as pats galiu, o gal kas panevezy taiso. atsiprasau uz jusu laika nes cia tokiu temu forume yra daug taciau as nlb supratau kaip ji sutaisyt. bus LAAAABAI didelis aciu jei padesit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturetu siaip sau taip atsitikt. Bandyk be korteles paleist :)

 

Jeigu ne, tai data code parasyk (po batareika ant pacios konsoles parasyta)

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturetu siaip sau taip atsitikt. Bandyk be korteles paleist :)

 

 

Jeigu ne, tai data code parasyk (po batareika ant pacios konsoles parasyta)

 

be kortos pasileidzia. data coda: 8A, o versija 5.50 prome-4 manau ten pazejau nlb zinau kur eiti :D Redagavo daugis123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai seplugins is korteles issikelt ir tada bandyk paleist. Jei isijungs palik kaip yra kienos psp sutvarkys jei reikes.

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia buna taip karts nuo karto, teisiog uzsibugina atminties kortele ir dazniausiai del neveikianciu pluginu arba pluginu, kurie nesutaria vienas su kitu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai seplugins is korteles issikelt ir tada bandyk paleist. Jei isijungs palik kaip yra kienos psp sutvarkys jei reikes.

 

o man jokiu seivu ar game neistrins? ten dar esu girdejas apie pandora cia man ji reikalinga ar ne?

 

Cia buna taip karts nuo karto, teisiog uzsibugina atminties kortele ir dazniausiai del neveikianciu pluginu arba pluginu, kurie nesutaria vienas su kitu :D

 

o tai kaip tada sutvarkyt? jokiu emulatoriu nei pluginu nedejau tik iso zaidimus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isimk atminties kortele ir bandyk ijungt, jei pluginai susipjove tai be korteles PSP veiks.

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis ir sako, kad be kortos veikia. Reikia istrint pluginus ir veiks.

 

o kaip man tuos pluginus istrinti, ten pas mane buvo setplugins folderis bet jis tuscias, ir dar kai isijungiu psp be memory cardo ir po to ikisu as memory carda tai jis nereguoja tik oranzine lempute kairei pusei mirksi. tai sakau gal cia kasnors su lizdu blogai, nekontaktuoja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kortele. Gali tekt formatuot, bet jau tada viskas dings...

 

Issikelk is ISO zaidimus, iskelk seivus ir formatuot.

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kortele. Gali tekt formatuot, bet jau tada viskas dings...

 

Issikelk is ISO zaidimus, iskelk seivus ir formatuot.

 

bet pas mane yra dvi mazytes korteles isideda i viena didesne ir tik tada i psp. Tai gal zinai kaip as galeciau jas abi iskart formatuot, nes ten seivai man yra lb svarbus nes prase kad palikciau is ko pasiskolinau. o kai bandau po viena atidaryt tai arba isvis neatidaro arba neleidzia nei trint kopijuot ar formatuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su visu adapteriu bandyk.

 

neina nereguoja. nusipirkau taip kad galeciau dvi mazas i didele ir tada i pc bet nereguoja. ir dar po viena bandziau idet tai viena veikia tik nieko neleidzia daryt ne copint nei trint ar formatuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu per PSP kelk. Ijunk be korteles ir tada idet ir pabandyk USB isijungt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.