Dowydas

PS2 controller'iu problema

Rekomenduojami pranešimai

Po kokių pusantrų metų pertraukos įsijungiau PS2 ir problema tame, kad neveikia arba abu pulteliai arba abu PS2 lizdai, kas yra labai nelogiška, todėl, kad PS2 ir pulteliai visą laiką buvo nejudinami ir laikyti dėžėje kad apsaugoti nuo dulkių, vizualiai viskas atrodo idealiai. Vienintelis dalykas kas veikia, tai abiejų pultelių "analog" mygtukai, užsidega ir užgesta led'as. Konsolė yra chipuota, todėl galvoju ar gali chipas kažkokiu būdu blokuoti abu pultelius? Jei jis įsijunges kažkokiam režime, nes kitokios logiškos gedimo priežasties nesugalvoju

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi ps1, tai bandyk prijungti tuos pultelius prie pirmojo playstation, jeigu veiks, vadinasi kažkas negerai su pačia Ps2 konsole :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsinešiau kitą pulteli, viskas veikia, na nesuprantu kaip nuo stovėjimo du veikiantys pulteliai sugedo, pinai nenulankstyti, išardžius pultelius su padidinimo stiklu pražiūrėjau visus takelius, jokių įtrukimų, mistika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsinešiau kitą pulteli, viskas veikia, na nesuprantu kaip nuo stovėjimo du veikiantys pulteliai sugedo, pinai nenulankstyti, išardžius pultelius su padidinimo stiklu pražiūrėjau visus takelius, jokių įtrukimų, mistika

 

Zinok man dar ne taip buvo :) Buvau nusipirkes Gaming pele kazkur uz 140lt nespejau metu panaudot, ji tapo nesuderinama su mano pc :D Ant kitu Pc veikia ant mano ne, meginau ir valyti mause atminti kuri skirta configam ir t.t. Nieks nepadejo teko parduoti pele ir nusipirkau tokia pacia, viskas veike, nors su Pc viskas ciki buvo net bios atnaujinau ir win persirasiau :D Pamegink ant kito PS savo pultelius gal veiks, arba gal koks laidelis nusilankste.

Redagavo Gipsiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.