Peršokti prie turinio

Nuotrauka

War Thunder PS4 | PC | Mac, free-to-play MMO

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Nuotrauka

Kūrėjas: Gaijin Entertainment
Leidėjas:
Žaidimo variklis:
Žanras:
Režimai: online
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PS4
Puslapis:

http://www.youtube.com/watch?v=5BWqTXoNjtQ&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=8nTflGQOF1s&feature=player_embedded

War Thunder will "have more than 300 historically accurate WWII military vehicles available at launch," though fans can expect "hundreds more" in future updates that will be simultaneous with the PC version.

Players can enlist in co-op, single and multiplayer battles by downloading War Thunder for free from the PlayStation Store. PlayStation Plus subscribers will also receive "some bonus content."

Šį pranešimą redagavo scalman: 2013-08-23, 08:32

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

lektuvai aisku bus grazu ir labai cool ..bet kai ilipsi i tanka :spiderp: tai lyg world of tanks tik next gen ..visada norejau pamegint world of tanks ..bet cia bus dar geriau atrodo :megusta: ..sparnus graziai ten nukerta medziai.. :troll: istorinis rezimas ir arkadinis .. :gusta:

Šį pranešimą redagavo scalman: 2013-10-15, 17:00

LG G4 / Teclast X98 Pro

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

jeigu gales sitas zaidimas palaikyt visus PC valdymo budus ir ant PS4 , tai niekas netrukdys ir kitiem PS4 zaidimam juos palaikyt. jei tik kurejai nores. :megusta:

War Thunder supports keyboard, mouse, flight sticks on PS4

The free-to-play PlayStation 4 aerial combat game War Thunder will support a variety of PC peripherals and alternate input options when it premieres later this month, developer Gaijin Entertainment told Kotaku.

Gaijin president Anton Yudintsev notes that players will be able to use a traditional keyboard-and-mouse setup during gameplay. War Thunder also includes support for PC flight sticks, and player head-tracking is an option via the PlayStation Camera peripheral.

While the PlayStation 3 allowed developers to take advantage of alternate input devices, very few games included native support for a keyboard-and-mouse setup. Epic's Unreal Tournament 3 was one of the first PS3 games to allow users to play with a keyboard and mouse, and the recent Dust 514 supported a variety of input devices.

War Thunder will launch worldwide on November 29.

LG G4 / Teclast X98 Pro

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

prase tanku , dave tanku, prase pestininku, atrodo kad prades testuos ir juos jau neuzilgo. kaip matoma jie taikosi i lektuvus ore , gan normaliai atrodo ir juda padoriai. atsirastu dar daugiau kovos budu, ir dar didesnis pliusas PS4 , nes tai pigiau nei gera pc siam zaidimui susirinkt

LG G4 / Teclast X98 Pro

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

Kas nors žaidžia ji ant ps4 ?

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: Western Digital 3TB Black Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Mamba Tournament Edition Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

T0shis
Mano pranešimai  

T0shis
  • Naujokai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Tadoshis

parsisiunčiau, bet tik tutorialą su lėktuvuku pabandžiau. bandysim pakalt kai laiko bus

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

pc cross play su ps4

PS4 zaidejai pazymeti su zvaigzdute pries nika kad issiskirtu

buvau pamirses kad tai buvo viena priezasciu ps4 isigyt del tokiu nemokamau zaidimu kaip sitas

..aisku vistiek reikia aiskintis kieno grafika geresne.. :trl:

stai ir atejo laikai kai konsoles gali cross playint su pc be prob. daugiau tokiu projektu reikia

jei ka ps4 versija atrodo kaip pc ant highest settingu . tai no prob su grafika

"Right now the console version of War Thunder looks as good as PC one on highest settings. PS4 is a very powerful machine and our developers will be getting only better with is in the coming years. Being an MMO allows you to always keep your game up to date in terms of graphics, so we’re going to take full advantage of that," said Kulikov.

Šį pranešimą redagavo scalman: 2014-06-12, 19:10

LG G4 / Teclast X98 Pro

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

LG G4 / Teclast X98 Pro

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Pirmas panasaus tipo online zaidimas kuris tikrai uzkabino. Tik grindinimo daugokai kad kazka gaut geresnio, bet kai zaidimas toks geras tai visos kovos idomios ir nepabosta. Ir kur daugiau rasi tokiu autentisku ww lektuvu, ant tiek detalizuotu su visu skirtingu valdymu ir pan.... Super. Kol kas tik lektuvus ismeginau bet amazing, po nuobodziu world of tanks kovu tai cia tikra palaima ore, vejas svilpia, varikliau gaudzia, kulkosvaidziai tratina... Garsai irgi auksciausio lygio, spec efektai... Tikras karas ;) ir uz dyka.

LG G4 / Teclast X98 Pro

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

naujas update, naujas game engine, nauji Nvidia efektai , nauji mapai , nauji tankai.

Gaijin Entertainment has released War Thunder’s 1.53 Firestorm update. This update introduces the Dagor Engine 4.0 that supports Physically Based Rendering, as well as NVIDIA Gameworks-based advanced structure destruction systems and impressively realistic water effects.

You can read the full changelog for this update here

Šį pranešimą redagavo scalman: 2015-11-05, 16:43

LG G4 / Teclast X98 Pro

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

...

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2016-12-12, 20:14

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

naujausias zaidimo updeitas 1.77 paupdeitins visa engine i Dagor 5.0 . su naujais vizualais , efektais, nauja technika bei naujais garsais . grozis bus jau beveik fotorealistiskas. 

Gaijin Entertainment today announced the release of major Update 1.77 ‘Advancing Storm’ for its vehicular combat MMOG War Thunder. “Advancing Storm” introduces War Thunder to Gaijin’s new and improved Dagor 5.0 engine. The update also adds nearly two dozen new vehicles, including five next generation tanks on Rank VI: the M1 Abrams, Challenger 1, Leopard 2K, T-64B and AMX-30B2 Brenus.

Among the graphical improvements introduced with Dagor Engine 5.0 are technologies like Global Illumination (GI) and Contact Shadows. Together with photorealistic weather effects, volumetric fog and smoke, War Thunder is now visually more much more life-like and detailed. Also new is Temporal Anti-Aliasing (Variance Clipping TAA), an anti-aliasing algorithm that greatly reduces the visible “noise” on distant vegetation, smooths the appearance of objects, and adds more detail to surfaces. Furthermore, the creation of landscapes was improved with the addition of visible reliefs via displacement mapping, resulting in much more visually diverse environments. Roads, for example, now have potholes, ruts and may show puddles of slush, water or mud – with the latter depending on the current weather and type of terrain. These landscape changes are visible to players on all graphics settings.

Accompanying the visual improvements is a complete redesign of in-game sound effects. Each shot effect is now created from several layers of sounds that correspond to peak and residual effects. Thus, experienced tankers are now able to determine the caliber of the cannon that fired the shot, even from distance. The effects themselves received additional details, so players can now hear the sound of cases dropping as they fire, or the working loading mechanisms of their cannons. Aircraft sounds are more vibrant and powerful. Further improvements are also planned for future updates.

Several next generation main battle tanks of the 1970s and 1980s now reinforce the arsenal of War Thunder on Rank VI: the U.S. M1 Abrams, British Challenger 1, German Leopard 2K, Soviet T-64B and French AMX-30B2 Brenus. All of them boast powerful weapons, armor, high speed, and mobility. Noteworthy here is the special cannon of the T-64B that allows it to fire ‘Cobra’ guided anti-tank missiles and the AMX-30B2 Brenus’ powerful reactive armor. Some of the vehicles introduced with Update 1.77 are still in service today.

WarThunder_puddles.jpg

WarThunder_TAA.jpg

nzn kam patinka anu laiku technika lektuvai ir tankai tai nieko geriau nera mano manymu. sitas ir World of Tanks. bet sitas labiau prie realistiskumo ir cia lektuvai ir tankai. tik lengva tai nera lost. bet uztai visiskai Free. 

WarThunder_Update_177_AMX-30B2-BRENUS_EN

naujo engine screenai tai tikrai ispudingai atrodo. 

WarThunder_Update_177_Challenger_EN.jpg

karscio bangos efektai. pagalvojau kad suluzo vamzdis  :troll:

WarThunder_Update_177_M1_Abrams_2_EN.jpg

WarThunder_Update_177_Magach_3_EN.jpg

visi updeito pakeitimai ir nauju vizualu pavyzdziai cia :

https://warthunder.c...log/current/798

kazkada ant pc meginau po to ant PS4 Pro ten jau visai grazu buvo , bet cia bus vel naujas lygis. kaip nekeista nedaro ten tipo War Thunder 2 , o tiesiog esama engine updeitina i naujausia versija. kad visi zaidimai taip galetu 

LG G4 / Teclast X98 Pro

WaSHkaZ
Mano pranešimai  

WaSHkaZ
  • Naujokai
  • Turi:PS3
  • PSN vardas:WaSHkaZ

Va sita geri jau parsisiunciau. Bet kolkas zaidziu tik tanku moda su lektuvais kazkaip nezinau man dar nevisai limpa.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods