narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

Šiame forume galite diskutuoti tik apie PS3 jailbreak ir kitus nulaužimo metodus.

 

Ir t.t. :cenzura:

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jau senai reikejo taip padaryt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kas geriau cobra ode ar 3k3y? Kas lengviau instaliuojas ir panašiai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant Slimų ir Super Slimų vistiek reikės lituoti. Čia kaip ir nėra skirtumo, bet aš imčiau 3k3y, geresnė reputacija :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz pasiulima bet norėčiau kad argumentuotum kodėl tas geriau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz pasiulima bet norėčiau kad argumentuotum kodėl tas geriau?

 

tai kad tymbarkFM argumentavo atsakyma savo: bet aš imčiau 3k3y, geresnė reputacija

. viskas kaip ir aisku,teiginys yra ir argumentas yra :D

Kas kam neaisku?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten žino kuris geresnis, mažai dar kas juos turi. Geriausia būtų Googlint. Paskutini karta kai domėjausi, tai 3k3y dar nebuvo išleidę papildomos detalės Slimams (25xx/3xxx). Cobra kiek girdėjau jau su visomis versijomis susitvarko. Nemanau, kad sugebėsi pats instaliuoti, todėl pirmiausia patarčiau rasti meistrą, kuris tuo užsiima, o jis jau gal ką patars, kuris geresnis ir t.t. Na žodžiu, ne man kažką aiškint :D Gal kas labiau apsiskaitęs pasireikš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujokas ant ps3 ir noriu paklausti,turėsiu ps3 atrišta ir turiu parsisiuntes žaidima viena ir noriu ji isikelti i HDD 1TB firma samsung M3 port ir kaip isikelsiu paprastai i HDD ir ta HDD pajunksiu ant ps3 tai tas ps3 skaitys harda ir veiks žaidimas? ir niekas nedinks iš hdd kaip prijunksiu jis ten nesusiformatuos kad veiktu tik ant ps3 Playstation 3 fat bus 60gb versijos nežinau :D

Redagavo AudriuS2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujokas ant ps3 ir noriu paklausti,turėsiu ps3 atrišta ir turiu parsisiuntes žaidima viena ir noriu ji isikelti i HDD 1TB firma samsung M3 port ir kaip isikelsiu paprastai i HDD ir ta HDD pajunksiu ant ps3 tai tas ps3 skaitys harda ir veiks žaidimas? ir niekas nedinks iš hdd kaip prijunksiu jis ten nesusiformatuos kad veiktu tik ant ps3 Playstation 3 fat bus 60gb versijos nežinau :D

 

tu dar pasakyk kad fat nusipirkai? o jei nori kad skaitytų game yes formalumo turi y fat32 ir hdd turesi kurti tam atitinkamus folderius,eik į tema kurią yra sukūręs narkata apie ps3 jailbreak ir ten gali klausti kaip isikelti žaidimą,kad ir youtube tutoriala susirask pavadinimu. how to play game from hdd on jailbreaked ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu dar pasakyk kad fat nusipirkai? o jei nori kad skaitytų game yes formalumo turi y fat32 ir hdd turesi kurti tam atitinkamus folderius,eik į tema kurią yra sukūręs narkata apie ps3 jailbreak ir ten gali klausti kaip isikelti žaidimą,kad ir youtube tutoriala susirask pavadinimu. how to play game from hdd on jailbreaked ps3

 

Nu dar jo neturiu bet greit turėsiu tikriausiai išmainau i psp go.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujokas ant ps3 ir noriu paklausti,turėsiu ps3 atrišta ir turiu parsisiuntes žaidima viena ir noriu ji isikelti i HDD 1TB firma samsung M3 port ir kaip isikelsiu paprastai i HDD ir ta HDD pajunksiu ant ps3 tai tas ps3 skaitys harda ir veiks žaidimas? ir niekas nedinks iš hdd kaip prijunksiu jis ten nesusiformatuos kad veiktu tik ant ps3 Playstation 3 fat bus 60gb versijos nežinau :D

 

Reiks suformatuot į FAT32, tad visi duomenys dings. FAT32 formate failo dydis turi būti mažiau nei 4GB, tad jei norėsi įsikelkt šiaip duomenų kokių nors, o ne PS3 žaidimų, tau gali kai kas neįsirašyti. Bent aš savo 1TB išorinį HDD padalinęs į 2 particijas: viena NTFS, kita FAT32. Dėl šio limito tu negalėsi iš išorinio HDD žaisti kai kurių žaidimų, pvz. Gran Turismo 5, RDR, L.A. Noire, bet galėsi padalinęs failus persikelti juos į vidinį hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks suformatuot į FAT32, tad visi duomenys dings. FAT32 formate failo dydis turi būti mažiau nei 4GB, tad jei norėsi įsikelkt šiaip duomenų kokių nors, o ne PS3 žaidimų, tau gali kai kas neįsirašyti. Bent aš savo 1TB išorinį HDD padalinęs į 2 particijas: viena NTFS, kita FAT32. Dėl šio limito tu negalėsi iš išorinio HDD žaisti kai kurių žaidimų, pvz. Gran Turismo 5, RDR, L.A. Noire, bet galėsi padalinęs failus persikelti juos į vidinį hdd.

 

o dieve čia konvertuoti ir pan ant ps3 žodžiu negadinsiu savo hardo geriau gyvensiu su 60gb hardu vidiniu,o kaip patikrinti ar ps3 ar tikrai atrištas jei paimčiau savo ps2 originalu grand turismo žaidima tai skaitytu ps3 ps2 orginala žaidima?

ir pvz jau žaidimo i disku negali rašyt ps3 nes disku tokiu talpos nėra o jei yra brangus :)?

Redagavo AudriuS2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o dieve čia konvertuoti ir pan ant ps3 žodžiu negadinsiu savo hardo geriau gyvensiu su 60gb hardu vidiniu,o kaip patikrinti ar ps3 ar tikrai atrištas jei paimčiau savo ps2 originalu grand turismo žaidima tai skaitytu ps3 ps2 orginala žaidima?

ir pvz jau žaidimo i disku negali rašyt ps3 nes disku tokiu talpos nėra o jei yra brangus :)?

 

Patikrinimas paprastas-per menu Game skilty turėtų būti Install Package Files. Gali būt įrašyta multiman programa.

Jei tai tikrai 60gb modelis-PS2 originalą skaitys.

Diskų yra, bet neskaitys. Iš diskų gali žaist nebent su atrištu, bet neapsimoka į juos rašinėt žaidimų, nes reikia turėt blu-ray įrenginį + pirkt gana brangius blu-ray diskus.

Ir ne į tą skiltį pataikei. Yra atskira jailbreak skiltis. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.