Fisherman

3DS bendruomenė.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, paskutiniu metu 3ds tampa pagrindine mano žaidimų konsole ir aš žinau jog playmanijoje yra ne vienas ir ne du 3ds turėtojai. Tai pagalvojau reik temos kur mes galėtume tarkim pasimainyti žaidimas, nes tikiu jog ne visi galim turėti 3ds žaidimus kurios norėtume išbandyti, o kartais nori tik pereiti žaidimą, o ne turėti ji ilgam laikui. Taigi tie žmonės kurie turi 3ds ir norėtu pabendrauti su bendraminčiai turėjais (gal ir padės atrasti koki nežinoma žaidimą, gal sužaisti ką nors online arba tiesiog išsakyti savo mintis apie konsolę) ar gal jūs norėtumėt pasimainyti žaidimais (nes nevisi nori kurti skelbimus, o kartais norisi tai padaryti tik trumpam) parašykit, pasiskelbkit ir manau su pakankamu kiekiu žmonių turėtu bent kažkokia velniava gautis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 3DS ir kelis žaidimus (Professor Layton ir Fire Emblem), deja pasimainyti nenorėčiau, nes kolekcinu žaidimus. 3DS tikrai gera konsolę, bet Aš perku labai mažai žaidimų ant jos (dabar laukiu Bravery Default ir Shin Megami Tensei 4). Norėtųsi sužaisti Mario Kart, tačiau lėšas skiriu kitų konsolių žaidimams. Friends code galime apsikeisti, o ką pats bežaidi Fisherman? ką rekomenduotum?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Badboyy, jei nori palošt mario kart, gali prisijungt prie manęs ir mano draugo, mes susitinkam mieste jį pažaist dviese, tai trečiam bus tikrai vietos :thumbsup4:

Galėtumėm ir žaidimais pasikaitaliot, turiu RE:R, Pokemon X(šito ilgai nemainysiu), o FE ir PR norėčiau sužaist.

Redagavo SOTO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 3DS ir kelis žaidimus (Professor Layton ir Fire Emblem), deja pasimainyti nenorėčiau, nes kolekcinu žaidimus. 3DS tikrai gera konsolę, bet Aš perku labai mažai žaidimų ant jos (dabar laukiu Bravery Default ir Shin Megami Tensei 4). Norėtųsi sužaisti Mario Kart, tačiau lėšas skiriu kitų konsolių žaidimams. Friends code galime apsikeisti, o ką pats bežaidi Fisherman? ką rekomenduotum?

 

Paskutiniu metu žaidžiau mutant muds (galiu pasakyti jog eshop neblogas pasirinkimas žaidimų, ypač laukiu phoenix wright naujo). Kolkas galiu rekomenduoti liberation maiden ir virtue last reward, tačiau esu nusižiūrėjas ir ketinu surinkti: Bravely Default, Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate, Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan, Etrian Odyssey Untold: The Millenium Girl, Fire Emblem: Awakening, Kid Icarus: Uprising, Mario Kart 7, Monster Hunter 3 Ultimate (nebent paskelbs kada išeis Europoje 4 dalis, tada imačiau ją), Project X Zone, Shin Megami Tensei IV, Shin Megami Tensei: Devil Summoner - Soul Hackers, Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked, Tales of the Abyss, Theatrhythm Final Fantasy dar ketinu pasiskolinti Kingdom Hearts 3D išbandyti. Jeigu kas esa turėjas arba turi gal galėtumėt savo atsiliepimus apie šios žaidimus pasakyti? Dar dėl resident evil: revalations (ar verta jį įsigyti jeigu esu perėjas hd versija?) ir pokemon nauju (paskutinis kuris žaidžiau buvo emerald versija, galvoju pasiimti gal ir naujus, tačiau girdėjau gan lengvi palyginus su praeitomis dalimis) man įdomu? Ai dar pabaigai gal kas galėtu pasakyti kur galima pigiau rasti eshop pinigų EUR?

 

Ps. mano friendo kodas 3179-6913-5112

PPs. O turiu dabar 3DS: street fighter 4, virtue last reward, shinobi, resident evil mercenaries 3d, spirit camera, metal gear solid 3D, bit trip saga. DS: dragon quest 9, super scriblenauts, legend of zelda phantom hourglass, professor layton and lost future, mario & luigi: bowser inside story, metroid pinball, animal crossing wild words ir more brain training.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl Revelations bijau kad nežinau, bet grafika ant 3DS labai įspūdinga, tai jei užsimanysi, PM :wink:

Pokemon X lengvas, bet man asmeniškai kaip fanui labai smagu jį žaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu žaidžiau mutant muds (galiu pasakyti jog eshop neblogas pasirinkimas žaidimų, ypač laukiu phoenix wright naujo). Kolkas galiu rekomenduoti liberation maiden ir virtue last reward, tačiau esu nusižiūrėjas ir ketinu surinkti: Bravely Default, Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate, Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan, Etrian Odyssey Untold: The Millenium Girl, Fire Emblem: Awakening, Kid Icarus: Uprising, Mario Kart 7, Monster Hunter 3 Ultimate (nebent paskelbs kada išeis Europoje 4 dalis, tada imačiau ją), Project X Zone, Shin Megami Tensei IV, Shin Megami Tensei: Devil Summoner - Soul Hackers, Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked, Tales of the Abyss, Theatrhythm Final Fantasy dar ketinu pasiskolinti Kingdom Hearts 3D išbandyti. Jeigu kas esa turėjas arba turi gal galėtumėt savo atsiliepimus apie šios žaidimus pasakyti? Dar dėl resident evil: revalations (ar verta jį įsigyti jeigu esu perėjas hd versija?) ir pokemon nauju (paskutinis kuris žaidžiau buvo emerald versija, galvoju pasiimti gal ir naujus, tačiau girdėjau gan lengvi palyginus su praeitomis dalimis) man įdomu? Ai dar pabaigai gal kas galėtu pasakyti kur galima pigiau rasti eshop pinigų EUR?

 

Ps. mano friendo kodas 3179-6913-5112

PPs. O turiu dabar 3DS: street fighter 4, virtue's last reward, shinobi, resident evil mercenaries 3d, spirit camera, metal gear solid 3D, bit trip saga. DS: dragon quest 9, super scriblenauts, legend of zelda phantom hourglass, professor layton and lost future, mario & luigi: bowser inside story, metroid pinball, animal crossing wild words ir more brain training.

 

Tales of the abyss turiu, tai pasakiskas zaidimas, tureti toki rpg handhelde yra ziauriai cool, Mario Kart 7 taipogi super addicting, keik valandu praleidau coffeeshopuose ir univere kaldamas su uzsienieciais, Japonai visad geriausius laikus turi :D

 

Labai noriu Theatrhythm isigyt, bet visur kainos kosmines, atsimenu vienu metu shopto vos 18 svaru buvo :( gaila, kad neprigriebiau. Ir virtue's last reward noriu, tik nezinau ar vitai ar 3ds geriau imt. Paskutiniu metu animal crossing non stop zaidziau, artimiausiu metu pokemonus prigriebt zadu.

Redagavo ogrion

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O circle pad pro gal kas turit? RE labai reikia jo.

 

Na aš turiu, kad žaisti mgs 3 įsigyjau, tai tikrai padeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš Jūsų kas nors turi 3ds xl? Jeigu taip, kokie atsiliepimai?

 

As comic con'e maigiau XL'a gal kokias 2h su pertraukom bandydamas skirtingus zaidimus, tai isvados buvo tokios:

 

3DS XL jauciasi tvirciau pagamintas, surinkimo kokybe geresne ir maziau to tokio "plastmasinio" jausmo kuris yra originaliam 3DS.

Ekrano dydis labai jauciasi skirtumas, gal daugiau man del mano blogo regejimo, bet atrodo, kad viskas daugiau vietos turi, poto gryzus prie mano mazo 3DS ekrano, jis atrode truputeli per mazas.

Vienas minusas, kad viskas truputi sublurinta ant XL, tai jokiu budu nera deal breakeris nes viskas ganetinai graziai upscalinta, bet vistiek jauciasi sioks toks "minkstumas" vaizdo.

Del patogumo, tai manau cia nuo kiekvieno rankos dydzio priklauso, bet man asmeniskai patogesnis XL uz originaluji 3DS.

 

Tai tiek mano pastebejimu, ateiti planuoju prigriebt XL'a , gal ta nauja Zelda a link between worlds.

Redagavo ogrion

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas gali patart kur labiau apsimoka pirkti žaidimus, nes savo Pokemon X ir 3ds pirkau kartu iš Amazon'o, ilgai teko laukt, sunku buvo spoiler'ių vengt, ir nepigiai kainavo, turiu kelis titles galvoj kurius norečiau įsigyt ir pasikaitaliot, jei čia kas norėstų. Be to aš naujokas tai nelabai gaudaus, tai nepykit jei ne į tą temą rašau ar pan. :3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey, mūsų lietuvių žaidžiančių šį gėrį jau trys!

Gaila kad ponas ne klaipėdietis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žino, kur Vilniuje išbandyt 3Ds XL? Niekur nėra, Elektromarkte, Topo Centre buvau, nu nėra ir viskas. Iki Kalėdų imsiu bundle iš game.co.uk su Pokemon X, bet išbandyt prieš tai norėtųsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai 3ds xl pirkau irgi nebuvau pries tai niekur bandes, nes taip ir neradau kuri parduotuve turetu tokia konsole... Tik dabar neseniai maciau lyg ir kauno megos euronicse yra, bet tik supakuota.

 

Dar norejau paklaust kuo skiriasi pokemon x nuo y?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Legendiniais pokemonais, keliom mega evolution formom ir t.t.

Iš esmės niekuom. Rinkis pagal tai, katro viršelis tau gražesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.